Jump to content

iOS 12.0 - 12.1.2 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !

Rate this topic

Recommended Posts

1 minute ago, yaram said:

Eyw kardesim hemen indirip deniyecem ins bu defa olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nedemek birsey degil eger yardimci olmussam mutlu olurum :) Olur, olur ben sorunsuz halletim cihazim iPhone X 12.1.4 ten yaptim oldu. 

• Replies 430
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sadece A12 öncesi çipler destekleniyor. Detaylı liste aşağıda paylaşılmıştır. Lütfen listeyi kontrol ediniz.     GÜNCEL ipa: Undecimus-v3.0.1.ipa       Cy

1-Jb uygulamasının içinde ayarlarda Load tweak var kapatınca tweakler pasif oluyor 2-jb yapıyorsunuz springboard yapmadan jb aktif oluyor. 3-sonrasında cydia açıp orda sorunlu olan tweak i kaldırıyor

Telefonu uçak moduna alın ve kapatıp yeniden açın sonra tekrar deneyin cydia açılacaktır bazen fazla denemek gerekiyor ama oluyor 

Posted Images

theali, 33 dakika önce yazdı:

Nedemek birsey degil eger yardimci olmussam mutlu olurum :) Olur, olur ben sorunsuz halletim cihazim iPhone X 12.1.4 ten yaptim oldu. 

kardsiiiiimm yapttim ve hicbiisi giitmedi cok sagol simdi ios 12 tweak yok sanirm daha valla sevindim ya beni baya derten kurtardin iki goumsun:)

7 minutes ago, yaram said:

kardsiiiiimm yapttim ve hicbiisi giitmedi cok sagol simdi ios 12 tweak yok sanirm daha valla sevindim ya beni baya derten kurtardin iki goumsun:)

Birsey degil, haletmene sevindim :) ios 12 tweakler bayaga var surdan: https://www.redmondpie.com/ios-12-12.1.2-compatible-jailbreak-tweaks-for-unc0ver/ suanda 12 ye eklenebilen tweakler listesi var, ama ben youtubede bir 2 video baktim 12 tweaks aratarak orada begendiklerimi ekledim ama bayaga var bir goz at.

Birsey degil, haletmene sevindim  ios 12 tweakler bayaga var surdan: https://www.redmondpie.com/ios-12-12.1.2-compatible-jailbreak-tweaks-for-unc0ver/ suanda 12 ye eklenebilen tweakler listesi var, ama ben youtubede bir 2 video baktim 12 tweaks aratarak orada begendiklerimi ekledim ama bayaga var bir goz at.

Son olarak onerebilecegin repo adresi varmi kardesim tekrardan tsekurler

Vallahi youtubede vidyolaradaaa tum tweaklere repo adresi de ekliyor adamlar ordan bakiyorum, hangi tweak hosuma giderse onun reposunu yukluyorum orada. mesela suna bak ingilizcen varsa: 

şimdi benim telefonum 12.1.2 sürümlü iphone 7

ben de jailbreakte hata alıyorum cydia yüklenmiyor

ben 12.1.4 geçip sonramı 12.1.1 beta 3 ü kurucam

yoksa direk 12.1.2 nin ustune 12.1.1. beta 3 kurulurmu

enmagsinan, 36 dakika önce yazdı:

şimdi benim telefonum 12.1.2 sürümlü iphone 7

ben de jailbreakte hata alıyorum cydia yüklenmiyor

ben 12.1.4 geçip sonramı 12.1.1 beta 3 ü kurucam

yoksa direk 12.1.2 nin ustune 12.1.1. beta 3 kurulurmu

Beta sürümüne gecmenize gerek yok siz nerden yukluyorsunuz da olmuyor 

Ya arkadaşlar bu cydiayı dün bütün programları silip aktifleştirmiştim sonra sabah bi kalktım gene aktifleştirilmiş yükleyemiyom gene aktif edemiyorum ben hayatımda ilk defa böyle saçma bir cydia gördüm her defasında programları silip mi yapcam ben

Katsumoto, 29 dakika önce yazdı:

Beta sürümüne gecmenize gerek yok siz nerden yukluyorsunuz da olmuyor 

sizin verdiğiniz linklerden yüklüyorum uncover uygulaması 38 tane dosya yüklemesi gerekiyorya

bende 2/38 olunca uygulamadan atıyor

Ben hala ios 9.3.3 jb deyim kendimi ezik gibi hissediyom ios 12 son surume geldiyse ios 12 geciyim diycem ama tel 6 plus

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

enmagsinan, 4 saat önce yazdı:

sizin verdiğiniz linklerden yüklüyorum uncover uygulaması 38 tane dosya yüklemesi gerekiyorya

bende 2/38 olunca uygulamadan atıyor

Telefonu uçak moduna alın ve kapatıp yeniden açın sonra tekrar deneyin cydia açılacaktır bazen fazla denemek gerekiyor ama oluyor 

• Like 1
Onceki surumlerde betaya jailbreak yapildiginda telefon bir kac tweakten sonra kasiyordu nereydeyse kulanilmaz hale geliyordu baterya, perfomarns vs. , burda da ayni olucagini dusunuyorum. 

Benimde tereddütlerim vardı dün 11.4 JB den 12.1.1 b3 e geçip JB yaptım. Gerçekten akıcı baya tweak olmasına rağmen. Kesinlikle tavsiye ederim

BraveheartJK, 12 dakika önce yazdı:

Kurulum sonrası cydia gelmedi, ne yapmalı?

Telefonu uçak moduna alın kapatıp tekrar açın uncoveri açın jailbreak yazan butona basın ilk başta olmayabilir deneyin mutlaka olacaktır 

• Like 1

Arkadaslar jailbreak yapmıştım bi tweak vardi onu sildim telefon acilip kapandi jailbreak yapiyorum tekrar resping atiyor sora tekrar telefon acilip kapaniyo jailbrak aktifleşmiyor bilgisi olan varmı acaba

Arkadaslar jailbreak yapmıştım bi tweak vardi onu sildim telefon acilip kapandi jailbreak yapiyorum tekrar resping atiyor sora tekrar telefon acilip kapaniyo jailbrak aktifleşmiyor bilgisi olan varmı acaba

Halettim :)

Merhaba Arkadaşlar

İphone x ve İphone 6S için Jailbreak Nasıl Kaldırırım Sürüm Kaybetmeden SSH Kaydım vs de Yok Forumda Bulamadım Tweak yada Başka Bir Şekilde mi Yapılıyor.?

İphone 6 icin guncelleme geldimi acaba bilgisi olan varmi

Son beta sürümü ile yapabilirsiniz

lanet samsung cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

By BUĞRA, 03.03.2019 - 12:32 yazdı:

Merhaba Arkadaşlar

İphone x ve İphone 6S için Jailbreak Nasıl Kaldırırım Sürüm Kaybetmeden SSH Kaydım vs de Yok Forumda Bulamadım Tweak yada Başka Bir Şekilde mi Yapılıyor.?

iOS 12 mi cihazlar?

eko1.3, 2 dakika önce yazdı:

iOS 12 mi cihazlar?

İphone X 12.1.1

İphone 6S 12.1.1 beta 3

teober71, 2.03.2019 - 19:36 yazdı:

Ben hala ios 9.3.3 jb deyim kendimi ezik gibi hissediyom ios 12 son surume geldiyse ios 12 geciyim diycem ama tel 6 plus

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

SHSH2 kaydınız var mı ?

• Like 1
  • Belmaci changed the title to iOS 12.0 - 12.1.2 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !