Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
suti38

LockPro Plus Sorunu

Recommended Posts

Merhabalar

cihazım iphone 7  12.1.1 beta3 jailbreakli..3 gündür beni sinir eden sorun şu; LockPro plus yükledim orijinali de satın aldım kilit ekrana tema yüklüyorum duvar kağıdı ayarını düzletmek için telefon dan duvar kağıdı ayarlarına geliyorum oradan da karşıma hem kilit ekran için hem de ana ekran için görüntü çıkıyor, işlemi buradan yaptığımda cihaz hata veriyor ve " SAFE MOD a " geçiyor bu hatayı nasıl düzeltebilirim bir kaç kere re start yapptıktan sonra düzeliyor fakat LockPro Plus tan yeni bir kilit ekran teması yüklediğimde aynı hatayı tekrar veriyor..

lütfen bana bu konu ile ilgili yardımcı olurmusunuz??

iyi günler..

suti38, 20 dakika önce yazdı:

Merhabalar

cihazım iphone 7  12.1.1 beta3 jailbreakli..3 gündür beni sinir eden sorun şu; LockPro plus yükledim orijinali de satın aldım kilit ekrana tema yüklüyorum duvar kağıdı ayarını düzletmek için telefon dan duvar kağıdı ayarlarına geliyorum oradan da karşıma hem kilit ekran için hem de ana ekran için görüntü çıkıyor, işlemi buradan yaptığımda cihaz hata veriyor ve " SAFE MOD a " geçiyor bu hatayı nasıl düzeltebilirim bir kaç kere re start yapptıktan sonra düzeliyor fakat LockPro Plus tan yeni bir kilit ekran teması yüklediğimde aynı hatayı tekrar veriyor..

lütfen bana bu konu ile ilgili yardımcı olurmusunuz??

iyi günler..

iOS 12 için güncellendi mi tweak?

Tweak kaynaklı bir sorun yaşıyorsunuz gibi görünüyor. Geliştiriciye programın içinden ulaşırsanız yeni bir güncelleme çıkarabilir.

İyi forumlar

sabah yeni sürümü çıktı güncelledim ama yine hatalı ayrıca geliştiriciye nasıl ulaşacağım??

suti38, Şimdi yazdı:

sabah yeni sürümü çıktı güncelledim ama yine hatalı ayrıca geliştiriciye nasıl ulaşacağım??

Uygulama içinde Contact kısmı vardır. Ordan mail atarsanız telefon bilgileriyle gidiyor. Basit bir ingilizceyle derdinizi anlatın. İngilizcem yetersiz derseniz, düzgün bir dille google translate aracılığıyla çevirebilirsiniz.

Ben tweakı sorunsuz kullanıyorum acaba kullandığınız bir başka lockscreen tweakı ile mi çakışıyor

sorunu düzeltiyorum Respring yaparak fakat belli bir süre sonra başka bir tema yüklediğimde aynı sorun tekrar oluyor ve sinir bozuyor...