Jump to content
quarisma

iPhone Kilit Ekranında Kaldı

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Merhaba, 

Eşimin eski iphone telefonunu babasına verdik, verirken de yeni bir hesap açtım, açıkçası hesap açarken pek sallamadım bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum, kayınpeder yaşlılığın etkisiyle telefonun parolası ile sanırım sim pinini karıştırıp telefonu itunes a bağlayın moduna sokmuş, sonra telefonu alıp telefoncuya götürmüşler telefoncuda gitmiş telefona format çekmiş.

Format çekilince telefon yeniden kurulum kısmına gelmiş ve bizden ID ve parola istiyor, bir tane düşündüğüm ID var, Iforgotta deniyorum, doğum tarihini doğru geçiyorum ancak güvenlik sorularını hatırlayamıyorum.

Telefonun faturası telefonun kutusundaydı ancak verirken akıllı biz faturalı hediye mi verilir diye alıp attık. ID ile mail aynı sanırım, ID düşündüğüm gibi ise.

Bu konuda ne yapabiliriz.

Teşekkürler şimdiden herkese

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Öncelikle geçmiş olsun, Apple kimliği için yapılabilecek fazla bir şey yok.
Çözümü destek hattından alabilirsiniz. Alt kısımda bulunan yönergeleri takip ederek sizi hemen aramalarını sağlayabilirsiniz.

https://getsupport.apple.com/?caller=home&PRKEYS=

Sırasıyla,
iPhone > Apple Kimliği ve iCloud > Kayıp veya unutulmuş Apple Kimliği parolası > Apple Destek ile Şimdi Konuşun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Malesef yardımcı olunamıyor, apple kimliği çok önemli değil, telefonu kurtarabilme yöntemi var mı bildiğiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun.

Fatura yok ise imkansız desem yeridir.

Fakat şöylede bir durum var icloud hesabını ücretli kaldıran firmalar var nasıl yapıyorlar çözemiyorum :)

Ben 2 tane cihaz açtırmıştım bu şekilde ama şu anki ücretler biraz yüksek olabilir. 

Eğer telefon değecek bir modelse açtırabilirsiniz, Bu konuda sağlam güvenilir yerle çalışmanız gerek.

Ama model olarak düşük modelse uğraşmayın derim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş