Jump to content
urfali

Versiyon yükseltme zorunluluğu nasıl aşabilirim

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

S.a arkadaşlar ayarlar bölümünden telefonumu tümünü sil diyerek telefonu temizledim tekrar kurmak istedim ama bana enson versiyona geçme zorunluluğu veriyor ben bu durumu nasıl atlaya bilirim versiyonum 10.2.1 bana 12.1.4 geç diyor şimdi nasıl yapmam lazım ortada kaldım. Yardımcı olursanız Sevinirim tşk

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
S.a arkadaşlar ayarlar bölümünden telefonumu tümünü sil diyerek telefonu temizledim tekrar kurmak istedim ama bana enson versiyona geçme zorunluluğu veriyor ben bu durumu nasıl atlaya bilirim versiyonum 10.2.1 bana 12.1.4 geç diyor şimdi nasıl yapmam lazım ortada kaldım. Yardımcı olursanız Sevinirim tşk

Ayarlardan sil dediğinizde cihaz bulunduğunuz sürümde açılır.

Nasıl bir işlem yaptınız? Detay verir misiniz?

lanet samsung cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ayarlardan sil dediğinizde cihaz bulunduğunuz sürümde açılır.

Nasıl bir işlem yaptınız? Detay verir misiniz?

Galiba hocam Apple galiba böyle bi sorumluluk vermiş yapmayan arkadaşlar belki bilgisi yok genel dedim sonra sıfırla dedim sonra tüm içeriği ve ayarları sil dedim sonra kapandı acildi tekrar kurulumları yaptım ta ki iCloud yedeklerime gelene kadar sonra yedeklerimi almak istedim. Ama önce yeni versiyona geçme zorunluluğu verdi eyer geçmezsem saten telefonu kullanmamazdım Aktif etmeme engel oluyordu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Galiba hocam Apple galiba böyle bi sorumluluk vermiş yapmayan arkadaşlar belki bilgisi yok genel dedim sonra sıfırla dedim sonra tüm içeriği ve ayarları sil dedim sonra kapandı acildi tekrar kurulumları yaptım ta ki iCloud yedeklerime gelene kadar sonra yedeklerimi almak istedim. Ama önce yeni versiyona geçme zorunluluğu verdi eyer geçmezsem saten telefonu kullanmamazdım Aktif etmeme engel oluyordu

iCloud hesabınızı başka bir cihazda kullanıyor musunuz?

Anladığım kadarıyla iCloud yedeğinizi kurabilmeniz için güncel sürüme geçmenizi istemiş sizden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
iCloud hesabınızı başka bir cihazda kullanıyor musunuz?

Anladığım kadarıyla iCloud yedeğinizi kurabilmeniz için güncel sürüme geçmenizi istemiş sizden.

Yok hocam ben yeni iphone olarak da kurulum yaptım yine benden yeni versiyona geçme zorunluluğu verdi eyer kullanmadığınız önemsemediğiniz bi telefon. Varsa yanınızda sizde deneyebilirsiniz bana hak vereceksiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yok hocam ben yeni iphone olarak da kurulum yaptım yine benden yeni versiyona geçme zorunluluğu verdi eyer kullanmadığınız önemsemediğiniz bi telefon. Varsa yanınızda sizde deneyebilirsiniz bana hak vereceksiniz

İlk defa duyuyorum böyle bir şeyi. Soralım teknik arkadaşa, müsait olduğunda konudan size geri dönüş yapacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İlk defa duyuyorum böyle bir şeyi. Soralım teknik arkadaşa, müsait olduğunda konudan size geri dönüş yapacaktır.

Peki kardeş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeni bir cihaz değilde iCloud eğer yedek varsa yedeği göstererek denediniz mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yeni bir cihaz değilde iCloud eğer yedek varsa yedeği göstererek denediniz mi ?

Yedeği göstererek de denedim yeni iphone olarak da denedim hocam hepsinde yeni versiyona geçme zorumluluğu verdi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yedeği göstererek de denedim yeni iphone olarak da denedim hocam hepsinde yeni versiyona geçme zorumluluğu verdi

Ana menüye geliyormusun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ana menüye geliyormusun ?

Hayır işte gelsem sorun yok saten ama gelemiyorum. Direk yeni versiyona geç diyor yoksa geçemezsin sanki böyle iCloud şifresini unutmuş gibi telefon blok olmuş gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
urfali, 15.03.2019 - 21:25 yazdı:

Merhabalar,

Geçenlerde bahsetmiş olduğunuz olay bir müşterimizin de başına geldi. Eski cihazında ki yedekleri yeni cihaza aktarmak istediğimizde hata verdi. Ancak orada ki durum sizin anlatmış olduğunuzun tam tersiydi. Eski cihazın sürümü 12.1.4 yeni cihazın sürümü 12.1.2'ydi. Sizinde iCloud yedeklemeleri arasında sürüm farkı varsa hata alınmış olması normal. Bu arda cihazı i-tunes üzerinden kurmayı denediniz mi? Cihazın kurulum ekranında yeni bir iPhone olarak yada iCloud'dan değil de i-tunes ile kurulum yapmayı dener misiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Merhabalar,
Geçenlerde bahsetmiş olduğunuz olay bir müşterimizin de başına geldi. Eski cihazında ki yedekleri yeni cihaza aktarmak istediğimizde hata verdi. Ancak orada ki durum sizin anlatmış olduğunuzun tam tersiydi. Eski cihazın sürümü 12.1.4 yeni cihazın sürümü 12.1.2'ydi. Sizinde iCloud yedeklemeleri arasında sürüm farkı varsa hata alınmış olması normal. Bu arda cihazı i-tunes üzerinden kurmayı denediniz mi? Cihazın kurulum ekranında yeni bir iPhone olarak yada iCloud'dan değil de i-tunes ile kurulum yapmayı dener misiniz?

Aynı problemi biz de yaşıyoruz.
Eski telefon 12.1.4 iken icloud yedeği alındı.
Yeni telefon 12.0.
İcloud yedeği itunes dan da telefondan da yüklenmiyor.
Zorla yeni sürüme geç diyiyor.
Bütün ayarlarımız eski telefonda kaldı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynı problemi biz de yaşıyoruz.
Eski telefon 12.1.4 iken icloud yedeği alındı.
Yeni telefon 12.0.
İcloud yedeği itunes dan da telefondan da yüklenmiyor.
Zorla yeni sürüme geç diyiyor.
Bütün ayarlarımız eski telefonda kaldı.

Aynı yedek PC de varsa ordan alın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynı yedek PC de varsa ordan alın

Dedimya işte alınmıyor