Jump to content
Apple iOS 12.4 sürümünü imzalamayı durdurdu!
Sign in to follow this  
xrepyh

iPhone 5C iCloud Açan ?

Rate this topic

Recommended Posts

Selamlar, elimde yıllardır duran hediye gelen 5c var kız arkadaşımdan ayrılınca bilmeden telefonu resledim tabi iclouda takıldık kaldık öylece duruyor tel. O yıllar icloud geçen bulamamıştım şimdi durumlar nasıl açılabiliyorsa açtırıp kardeşime vermeyi planlıyorum.

Faturası var ise apple müşteri hizmetleri telefondan çözüyor,

Fakat faturası yoksa piyasada çok pahalı, Açtırma parasına 2. el temizini alırsın, Hatta daha ucuza alırsın :)

• Like 1

Apple ile iletişime geçersiniz sizi yönlendireceklerdir. İnternetteki ilanların birçoğu dolandırıcıdır dikkat ediniz.

• Like 1

tuncay_05, 20.03.2019 - 19:54 yazdı:

Faturası var ise apple müşteri hizmetleri telefondan çözüyor,

Fakat faturası yoksa piyasada çok pahalı, Açtırma parasına 2. el temizini alırsın, Hatta daha ucuza alırsın :)

ertanplencelik, 8 saat önce yazdı:

Apple ile iletişime geçersiniz sizi yönlendireceklerdir. İnternetteki ilanların birçoğu dolandırıcıdır dikkat ediniz.

Merhaba 

Iki arkadaşımızın da dediği gibi size ait olduğunu kanıtlayacağınız bir belgeniz var ise Apple Müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz.

İnternet ortamındaki çoğu reklama itibar etmeyiniz.

Konu uzamaması açısından Kitliyorum.. iyi forumlar.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.