Jump to content
Sign in to follow this  
yaram

Unc0ver Yüklenmiyor

Recommended Posts

Mrh arkadaslar telefon acilip kapandi uncover aktif olmadi biturlu sildim bidaha yukliyemiyorum resimdeki gibi duruyo guncel olanini telefon uzerinden nerden indirebilirim yardim ederseniz sevinirim jalbreaksiz kaldik 5a9fe67fdc28b69f2259bfc677475db5.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba,

Şuan için bir çok kişi bu sorunla karşı karşıya.

Cydia Impactor kullanarak yüklemeyi dener misiniz?

lanet samsung cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu siteden kurun yüklenecek siteye girin aşağıda tap to install on device ye girip kurun https://iosninja.io/ipa-library/download-unc0ver-jailbreak-ios-12-iphone-ipad-ipod

Aynı sıkıntı günlerdir bende de var. Sonra nasıl olduysa electra yüklendi ama 1-2 gün sonra hesap doğrulanmadı hatası aldım. Güven dediğimiz halde olmuyor. Sildik yeniden inmiyor. İmpactorda onlarca hesap denememe rağmen hep şifew veya hesap yanlış hatası aldık. Her iki yöntemde işe yaramıyor şu an maaelsef.

babur, 7 saat önce yazdı:

Aynı sıkıntı günlerdir bende de var. Sonra nasıl olduysa electra yüklendi ama 1-2 gün sonra hesap doğrulanmadı hatası aldım. Güven dediğimiz halde olmuyor. Sildik yeniden inmiyor. İmpactorda onlarca hesap denememe rağmen hep şifew veya hesap yanlış hatası aldık. Her iki yöntemde işe yaramıyor şu an maaelsef.

urfali_md, 48 dakika önce yazdı:

Burdan da olmuyor hocam 

Bide bu iki siteden deneyin arkadaşlar https://www.cokernutx.com/           https://app.appvalley.vip/appValley-h5/#/search

Bence uygulama yada sitelerle alakalı birsey değil bu sanırım cihazla alakalı birsey

Posted (edited)
urfali_md, 2 saat önce yazdı:

Bence uygulama yada sitelerle alakalı birsey değil bu sanırım cihazla alakalı birsey

Bende aynı sorunu yaşadım ilk yolladığım siteden kolayca yükledim bide burdan deneyin      https://jailbreaks.fun/ buda olmaz ise PC ye Cydia impactor  kurup  Cydia impactor dan unc0ver u kurmayı deneyin 

Edited by Paloma

Paloma, 7 dakika önce yazdı:

Bende aynı sorunu yaşadım ilk yolladığım siteden kolayca yükledim bide burdan deneyin      https://jailbreaks.fun/ buda olmaz ise PC ye Cydia impactor  kurup  Cydia impactor dan unc0ver u kurmayı deneyin 

Suan yoldayım jailbreak.fun denedim olmadı. Uygulama silik görünüyor. 

Arkadaşlar boşuna denemeyin olmayacak. 

Apple 1 haftadır tüm profille yüklenen uygulamalara ve bunu yapanlara savaş açtı resmen. Günlerdir başka yol deneniyor ama olmuyor Apple hemen kapatıyor. Şimdilik tek yok cydia impactor başka çare yok. Bekleyin. 

Bende de ayni sorum gitti ıncover 50 tane sayfayı denedim hepsi ayni şanet girsin yaa

Posted (edited)
yaram, 20 dakika önce yazdı:

Bende de ayni sorum gitti ıncover 50 tane sayfayı denedim hepsi ayni şanet girsin yaa

bide bunları deneyin https://app.iosgods.com/  —-  https://tweak-box.com/

Edited by Paloma

Arkadaslar unc0ver ipa dosyasini indirip cydia impactor ile yükleyin. kendi apple id niz ile uygulamaya özgü parola olusturup 1 haftalik bir sertifakiniz olur. yukarda bahsi gecen tüm sitelerin sertifakalari apple tarafindan iptal ediliyor. ben az önce yükledim ve jailbreak yaptim.

Arkadaslar unc0ver ipa dosyasini indirip cydia impactor ile yükleyin. kendi apple id niz ile uygulamaya özgü parola olusturup 1 haftalik bir sertifakiniz olur. yukarda bahsi gecen tüm sitelerin sertifakalari apple tarafindan iptal ediliyor. ben az önce yükledim ve jailbreak yaptim.

Nasil yaptin ben kendi aple hesbimdan yapmaya calistim hata verdi yeni hesap actim simdi bu hatayi veriyor2c0e3ac3e8998b64fb153d365629b053.jpg

Nasil yaptin ben kendi aple hesbimdan yapmaya calistim hata verdi yeni hesap actim simdi bu hatayi veriyor2c0e3ac3e8998b64fb153d365629b053.jpg&key=7d9aef86504edd18a2ed69d1cfc6684341dca7d4c60141612dfeea8d0d570d1e

Hocam impactor aç aşağıdaki resimdeki yeri işaretle
IMG_1322.jpg
Eğer hala hata alırsan aşağıdaki resimdeki gibi revoked cert yazan yere bas apple hesabını yaz ve uygulamaya özgü oluşturduğun parolayla giriş yap
IMG_1323.jpg

Son olarak unc0ver ipa dosyasını uygulamaya özgü parola ile yükle.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam impactor aç aşağıdaki resimdeki yeri işaretle
IMG_1322.thumb.jpg.71f380c6da3538645ca40f0e7d974558.jpg
Eğer hala hata alırsan aşağıdaki resimdeki gibi revoked cert yazan yere bas apple hesabını yaz ve uygulamaya özgü oluşturduğun parolayla giriş yap
IMG_1323.thumb.jpg.13f4959c6469945032dc01a470b7fa3a.jpg

Son olarak unc0ver ipa dosyasını uygulamaya özgü parola ile yükle.

Uygulamaya ozgu parola derken bide boyle hata veriyor7e16881ff635a192f1a59201b3646272.jpg

yaram, Şimdi yazdı:

Uygulamaya ozgu parola derken bide boyle hata veriyor

İkili doğrulama açıksa kapatmanız gerekiyor veya uygulamalara özgü şifre oluşturmalısınız.

İkili doğrulama açıksa kapatmanız gerekiyor veya uygulamalara özgü şifre oluşturmalısınız.

Ayni az önceki resimdeki hatayi veriyor hocam nerden kapatacam o soylediginizi acaba

yaram, 3 dakika önce yazdı:

Ayni az önceki resimdeki hatayi veriyor hocam nerden kapatacam o soylediginizi acaba

https://appleid.apple.com

Giriş yapın, güvenlik sekmesinin altında olması lazım.

Parola oluştur diyin.

Posted (edited)
yaram, 12 dakika önce yazdı:

İki faktörlü doğrulamayı artık kapatamıyoruz malesef. Şimdi siz bilgisayarınızdan apple id hesabınıza giriş yapın güvenlik bölümünden uygulamaya özgü parola oluştura basın isim olarak herhangi birşey yazın ve oluştur diyin. Size verdiği şifreyi impactorda kullanın yükleme başarılı olacaktır

IMG_1324.jpg

IMG_1325.jpg

Edited by sevdali_42
  • Like 1

İki faktörlü doğrulamayı artık kapatamıyoruz malesef. Şimdi siz bilgisayarınızdan apple id hesabınıza giriş yapın güvenlik bölümünden uygulamaya özgü parola oluştura basın isim olarak herhangi birşey yazın ve oluştur diyin. Size verdiği şifreyi impactorda kullanın yükleme başarılı olacaktır

IMG_1324.jpg.940e57c644d72de2241f0801953ac338.jpg
IMG_1325.jpg.fb59533adda00adde77ac8f6fc6b3515.jpg

Söylediklerini yaptim dediginiz gibi bi sifre verdi onu kulandim ama hata verior gene anlamadim gitti

Een sonunda yapabildim ama simdide jalbreak olmuyor :) yani load tweak sekmesini kapatiyorum jalbreak diyorum respinge gecmiyor direk kapanip aciyor sebeb ne acaba ??

IMG_1324.jpg.940e57c644d72de2241f0801953ac338.jpg
IMG_1325.jpg.fb59533adda00adde77ac8f6fc6b3515.jpg

Tamam kardesim hepsini halettim elerin dert görmesin cok saol son olarak simdi telefon acilip kapanirsa tekrar bastan pc den yinemi yukleme yapacaz yoksa 1 haftalik olaymı bu tsekurler tekrardan sagol

Tamam kardesim hepsini halettim elerin dert görmesin cok saol son olarak simdi telefon acilip kapanirsa tekrar bastan pc den yinemi yukleme yapacaz yoksa 1 haftalik olaymı bu tsekurler tekrardan sagol

Kesin bilmemekle beraber eğer developer hesabınız yoksa sadece 1 hafta sürecek. Eğer unc0ver çalışmazsa bilgisayardan aynı şekilde yükleyip jailbreak yapabilirsiniz.

tamam tekrardan yüklemeyi başardım Uncover i açılıyor hatta icleanerpro appcake falanda açılıyor ama cydia nın kendisi açılmıyor ne yapmak lazım iki defa denedim aynı. en önemlisi olan cydia açılmıyor silinmiyorda

tamam tekrardan yüklemeyi başardım Uncover i açılıyor hatta icleanerpro appcake falanda açılıyor ama cydia nın kendisi açılmıyor ne yapmak lazım iki defa denedim aynı. en önemlisi olan cydia açılmıyor silinmiyorda

jb yaparken unc0verden reinstal cydiayı aktif edin düzelir

A12 chipler için güncelleme yapıp yayınlayacağız diye bir haber vardı?. 12.1.1 de bekliyelim bari. Telefonu değiştik şansa XS 12.1.1 çıktı saygılar