Jump to content
Sign in to follow this  
akgun70

Keenlab JB iOS 12.1.3/12.1.4/12.2

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba bende iphone 6s + var  şuan 9.01 jealbrak kullanıyorum. Şimdi cihazımın son güncel sürümü nedir bilmiyorum. Güncellediğim taktirde jb. Yapabilir miyim? Teşekkür ederim.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Güvenlik araştırmacısı Demoes IOS 12.1.3-IOS 12.2 iPhone Xs Max üzerinde Cydia ile Jailbreak

Tarafından gönderildi Rajesh Pandey üzerinde Mayıs 04, 2019

iOS 12.1.2-iOS 12 firar
KeenLabs güvenlik araştırmacısı Liang Chen, Infiltrate 12.1.3'te bir iOS 12.2 – iOS 2019 jailbreak'i demoed etti. Genellikle gördüğümüz diğer jailbreak demolarının aksine, bu PAC ve APRR bypass ile tam bir jailbreak oldu ve Liang bile cydia'yı iPhone Xs Max üzerinde kanıt olarak gösteriyor.


Olası bir iOS 12.1.3 – iOS 12.2 jailbreak'in yakında piyasaya sürülmesi için umutlarınızı çok yüksek tutmayın. Chen hapishanesini halka bırakmayacak. Bunun yerine, KeenLabs muhtemelen bu jailbreak'i üçüncü bir tarafa satacak veya bunu Apple'a bildirecek ve ödüllerini toplayacak. Geçmişte de, Keen Labs, bir jailbreak için kullanılmış olabilecek iOS 12 için birden fazla istismar gösterdi.Genellikle bir iOS jailbreak yayınlayan bir geliştiriciye doğru gelen drama ve stres göz önüne alındığında, bunun akıllıca bir şey olduğunu söyleyebilirim. Olumlu tarafta olsa da, bu, günün ışığını gören bir iOS 12.1.3 – iOS 12.2 jailbreak olasılığını artırıyor.

Şu anda , iOS 12 – iOS 12.1.2 jailbreak , eski Destek iPhone XS, iPhone XR ile Chimera veya Unc0ver kullanarak da mümkündür. Bununla birlikte, Apple iOS 12.1.2 veya daha düşük bir sürümünü imzalamayı bıraktığından, iPhone/ipad'lerini iOS 12.1.3 veya daha yüksek bir sürümüne güncelleyen kullanıcılar şanssız ve iOS 12.1.3 veya daha yeni bir sürümünü destekleyen bir jailbreak beklemelidir.

Olası bir iOS 12.1.3 – iOS 12.2 jailbreak sürümünü umuyor musunuz


Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Share this post


Link to post
Share on other sites
maxwell46, 7 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba bende iphone 6s + var  şuan 9.01 jealbrak kullanıyorum. Şimdi cihazımın son güncel sürümü nedir bilmiyorum. Güncellediğim taktirde jb. Yapabilir miyim? Teşekkür ederim.  

Merhaba,

 

Hayır yapamazsınız, sürüm biraz eski kalmış. Bizler iOS 9 JB kullanırken ios 11'e güncellemiştik cihazları. Biraz daha idare edin iOS 9'da

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.