Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
cepmarket

Kırık Ekran Değişimi

Rate this topic

Recommended Posts

Kırık Ekran Değişimi

Kırık ekran değişimi CepMarket servisimizde en çok talep edilen işlemler arasında yer almaktadır. 2006 yılından bu yana Kadıköy mağazasında hizmet veren CepMarket'te Apple iPhone'lar başta olmak üzere tüm akıllı telefonların kırık ekran değişimi işlemi yapılmaktadır. İşlem ortalama 1 saat gibi bir sürede tamamlanmış olur.

 

OEM Parça Ekran Değişimi

 

Bu süre resmi Apple servisine kıyasla oldukça kısadır. Yoğunluğa göre Apple'da sadece ekranınızın değiştirilmesi için günlerce hatta haftalarca beklemeniz gerekir. CepMarket bunu yalnızca daha uygun bir fiyata yapmaz aynı zamanda cihazı teslim aldığı andan itibaren sorunlu paneli 1 saatte yenilemiş olur. Teknisyenlerimiz bu işte Orijinal Ekipman Üreticisi kalitesinde parçalar kullanırlar. Bu sayede çıkarılan parçanın ardından cihazda herhangi bir deneyim ya da performans kaybı olmaz.

 

Kırık ekran değişimi tüm akıllı telefonlar için yapılıyor demiştik. Buna göre iPhone'lar göz önüne alındığında iPhone 7 ve iPhone 8 serisi en çok kırık ekran değişimi yapılan modeller arasında geliyor. Cazip fiyatlarıyla ilgi toplayan iPhone XR'ların kırık ekran değişimi de 1 saatte tamamlanabiliyor. Teknisyenlerimiz işlemde önce ısı tabancası yardımıyla gövde ile ekran arasındaki yapışkan bağlantıyı açıyor. Ardından kırık parçayı kolayca cihazdan alarak yerine yenisini yerleştiriyor. Cam değişimi ile kıyaslandığında daha hızlı ve pratik bir işlem olduğundan müşterilerimiz cihazları tamir edilirken servisimizde beklemeyi seçebiliyorlar.

 

Dileyen müşterilerimiz kırık ekran değişimi işlemini ücretsiz kargo hizmetimizi kullanarak yerine getirebiliyor.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.