Jump to content
Sign in to follow this  
cepmarket

iPhone Dokunmatik Tamiri Yaptırmak

Rate this topic

Recommended Posts

iPhone Dokunmatik Tamiri Yaptırmak

iPhone dokunmatik tamiri yaptırmak müşterilerimizin çözümünü merak ettiği konular arasında yer alıyor. CepMarket servisimizde daha eski iPhone 5 telefonlardan, iPhone 8, 8 Plus ve daha yeni iPhone X serisine kadar tüm modeller için iPhone dokunmatik tamiri yapılmaktadır.

 

iPhone'da Dokunmatik Yenileme

 

iPhone dokunmatik tamiri esasında iPhone ekran değişimini kapsamaktadır. Zira tüm LCD veya OLED ekranlar beraberlerinde tümleşik dokunmatik paneller ile gelirler. Bu nedenle herhangi bir dokunmatik arızasında ana çözüm noktası ekran değişimi olmaktadır. Dokunmatikten sorumlu parçayı değiştirmek mümkün olsa da çok ince ve hassas yapıda olması nedeniyle servisler bu işlemi akıllıca bulmamaktadır. iPhone dokunmatik tamiri yaptırmak CepMarket'te ortalama 1 saat sürmektedir.

 

Bu süre Apple'ın kendi servislerinde randevu, bekleme ve cihazı teslim alma dahil olmak üzere kolaylıkla günleri ve haftaları bulabilmektedir. CepMarket'te ise dokunmatiği arızalanan iPhone'u bize ulaştırdığınız andan itibaren yaklaşık 1 saatte teslim almış olursunuz. Bu da cihazlarından uzun süre ayrı kalmamak isteyenler için oldukça avantajlıdır. Bununla birlikte işlerinde fazlasıyla tecrübeli CepMarket teknisyenlerimiz dokunmatik tamirini yalnızca Orijinal Ekipman Üreticisi (OEM) kalite parçalarla yaparlar. Böylece işlemin ardından cihazınızda hiçbir kullanıcı deneyimi farklılığı ya da performans değişikliği olmaz.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.