Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
cepmarket

iPhone XS Max Ön Cam Değişimi

Rate this topic

Recommended Posts

iPhone XS Max Ön Cam Değişimi

iPhone XS Max ön cam değişimi CepMarket servisimizin en çok öncelik verdiği işlemler arasında yer almaktadır. iPhone XS Max'ler en pahalı akıllı telefonlar arasında yer alıyor ve ön cam değişimi gibi tamirler görece yüksek fiyatlı olabiliyor. Apple bu nedenle CepMarket gibi üçüncü servislerde yapılan değişimlerin garantiyi bozmayacağını belirtmiştir.

 

OEM Ön Cam Değişimi

 

CepMarket'te yapılan iPhone XS Max ön cam değişiminin garantiyi bozmaması büyük bir avantajdır. Zira ön cam değişimi fiyatlarımız Apple'ın sunduğu fiyatlara kıyasla çok daha uygun bir noktada yer alır. Sadece fiyat tarafında değil aynı zamanda tamir süreleri tarafında da avantajlı konumdayız. Apple'da yapılması planlanan tipik bir tamir haftaları alabilirken CepMarket'te ortalama 2 ila 3 saatte tamamlanmış olur. Dileyen müşterilerimiz cihazlarını ücretsiz kargo ya da ücretli kurye hizmetlerimizle teslim almayı seçebilirler.

 

iPhone XS Max ön cam değişiminde Buz Makinesi adı verilen önemli ekipmanlardan yardım alıyoruz. Bu ekipmanlar cihazın ön panelini -170 dereceye ulaşan sıcaklıklara kadar dondurarak ön camın yerinde güvenle sökülmesine yardımcı olur. Geleneksel işlemlere kıyasla daha ileri seviye bir tekniktir. Teknisyenlerimiz işleme başlamadan önce verilerinizi yedekleyerek hiçbir durumda kaybolmayacaklarından emin olur. Aşağıda iPhone X için hazırladığımız örnek değişim videosunu görebilirsiniz.

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.