Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !

Rate this topic

Recommended Posts

online mod ile jailbreak yapmistim  igameguardian yukledim   sonra  acilip kapandi   ne cydia nede uncover nede filza calismadi   profilden uncover sildim geri yuklameye calistim  ekrana simge geliyor ama yuklemede kaliyor   4 . 5 siteden  uncover online metod indirdim  hepsi yuklemede takiliyir  son care bilgisayarla yapiyim dedim 

ne yaptim ise olmadi  revoko sertifikasinida denedim zirbirt apple id password   ikincil password hepsini denedim  yokmu caresi   

Adsız.png

Edited by MortalLeventJP

MortalLeventJP, 3 saat önce yazdı:

online mod ile jailbreak yapmistim  igameguardian yukledim   sonra  acilip kapandi   ne cydia nede uncover nede filza calismadi   profilden uncover sildim geri yuklameye calistim  ekrana simge geliyor ama yuklemede kaliyor   4 . 5 siteden  uncover online metod indirdim  hepsi yuklemede takiliyir  son care bilgisayarla yapiyim dedim 

ne yaptim ise olmadi  revoko sertifikasinida denedim zirbirt apple id password   ikincil password hepsini denedim  yokmu caresi   

Adsız.png

İgnition sitesine girip ordan uncover’i  indirip ordan jailbreak yapmayı deneyin bende hep sorunsuz çalıştı 

İphone 6 cihazımı yeni sıfırladım. Komple format attım. Fakat Cydia İmpactor ile kurulum yapamıyorum. AppleId'den şifre oluşturun diyor, onu da yaptım fakat yine hata veriyor yükleyemiyorum telefona. 

zJailbreak indirdim yüklendi fakat orda da jailbreakler paralı kuramadım. 3uTools programı ile deneyim dedim unsported diyor desteklenmiyor. 

12.4.3 için çalışan jailbreak var mı acaba ? Veya ben bir yerde mi hata yapıyorum bilemedim. Yaklaşık 1 senedir jailbreak kullanmıyorum unutmuşuz :)

İphone 6 cihazımı yeni sıfırladım. Komple format attım. Fakat Cydia İmpactor ile kurulum yapamıyorum. AppleId'den şifre oluşturun diyor, onu da yaptım fakat yine hata veriyor yükleyemiyorum telefona. 

zJailbreak indirdim yüklendi fakat orda da jailbreakler paralı kuramadım. 3uTools programı ile deneyim dedim unsported diyor desteklenmiyor. 

12.4.3 için çalışan jailbreak var mı acaba ? Veya ben bir yerde mi hata yapıyorum bilemedim. Yaklaşık 1 senedir jailbreak kullanmıyorum unutmuşuz

Ayni sorunu ben de yasiyorum. Chimera jailbreak varken telefon bir sebeple yeniden basladi jailbreak gitti. Ben de cydia imp, diger ucuncu parti programlari ios ninja, emus4u, tweakbox, panda helper vb. Denedim ama bunlarin hepsinin sertifikalari iptal olmus. Saurik impactor ile ilgili aralik ayinin ortasina dogru guncelleme yayinlayacagini duyurmus. Bunlarin haricinde baska bir yol var mi acikcasi ben de bilmiyorum. Bilen varsa bilgilendirirse memnun olurum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaslar suan icin 3utools programini indirip uncover jailbreak yapilabiliyor. Ben yaptim. Sorun yasarsaniz yazarsiniz buraya elimden geldigince yardim ederim. Kolay gelsin.

ubuntu, 01.12.2019 - 03:36 yazdı:

Arkadaslar suan icin 3utools programini indirip uncover jailbreak yapilabiliyor. Ben yaptim. Sorun yasarsaniz yazarsiniz buraya elimden geldigince yardim ederim. Kolay gelsin.

Son sürüm hangisi ? 2,37.007 bu değil mi?
burada jailbreak kısmında 11.0 12.1.2 jailbreak görünüyor.
12.4 yok

https://resmim.net/preview/UIHAKB.png

Son sürüm hangisi ? 2,37.007 bu değil mi?
burada jailbreak kısmında 11.0 12.1.2 jailbreak görünüyor.
12.4 yok

https://resmim.net/preview/UIHAKB.png

Bendeki surum de ayni ancak 12.4 jailbreak mevcut . Resimleri ekliyorum. Bir guncellemeyi dene istersen tekrardan.
aeed3de008e80772e9b0fd97c485858c.jpg

Panda helper da calisiyor. Lisans sorunu halledilmis.

ubuntu, 2.12.2019 - 19:05 yazdı:

Panda helper da calisiyor. Lisans sorunu halledilmis.

Paralı galiba,indiremedim maalesef

Paralı galiba,indiremedim maalesef

Google a panda helper yazdiginizda ve linkine tikladiginizda acilan sayfada regular download bolumune tikliyorsunuz. Biraz asagi indiginizde download free version sekmesi var onu tikladiginizda profili telefona yuklemeniz icin uyari cikiyor. Tamam dediginizde home screen a panda helper uygulamasi kurulmus oluyor. Orda vip uygulamalar icin uygulamalar uzerinde vip yaziyor. Haliyle onlari indiremiyorsunuz. Bunun haricindekiler icin bir sikinti yok . Indirip kullanabiliyorsunuz.

ubuntu, 8.12.2019 - 00:29 yazdı:

Google a panda helper yazdiginizda ve linkine tikladiginizda acilan sayfada regular download bolumune tikliyorsunuz. Biraz asagi indiginizde download free version sekmesi var onu tikladiginizda profili telefona yuklemeniz icin uyari cikiyor. Tamam dediginizde home screen a panda helper uygulamasi kurulmus oluyor. Orda vip uygulamalar icin uygulamalar uzerinde vip yaziyor. Haliyle onlari indiremiyorsunuz. Bunun haricindekiler icin bir sikinti yok . Indirip kullanabiliyorsunuz.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim.Dediğiniz gibi panda helper ı indirdim.Panda helper dan unc0ver yüklerken vip uyarısı veriyor.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim.Dediğiniz gibi panda helper ı indirdim.Panda helper dan unc0ver yüklerken vip uyarısı veriyor.

Rica ederim. Su an free uygulamarda duzeltmeler yapiliyormus. Bir iki gun sonra deneyin. Muhakkak duzelir. 3utools u deneyebilirsiniz jailbreak icin.

Panda helper in lisans sorunu giderilmis suan icin. Jailbreak ile ilgili gerekli yazilimlari indirebilirsiniz.