Jump to content

iPhone Uygulamalardan Çıkış Yapıyor

Rate this topic


ufkakk

Recommended Posts

Herkese merhabalar. Ben iphone 7 plus kullanıcısıyım. Benim telefonumda bir sorun var. Daha önceden ne zaman PUBG Mobile a girsem ya oyun açılış ekranında kalıp sonra oyundan atıyordu ya da giriyordu oyuna. Ama ikisinden de sonra telefon birden bütün hesaplardan çıkış yapıyor ekrana pop-uplar geliyordu şu şu için kimlik girin diye. Instagram Twitter gibi uygulamalardan da çıkış yapıyordu. Ama sonra telefona ses tuşu home tuşu kilit tuşu 3'lüsü ile hard reset atıyordum açıldığında düzeliyordu. Sonra bu sorun TikTok uygulamasında da olmaya başladı yine çözümü aynıydı. Ta ki IOS 13 yükleyene kadar. Yine TikTok açıp uygulamadan çıktıktan sonra aynı sorun meydana geldi. Ancak bu sefer reset attığımda şifreler geri gelmedi. Çıkış yapılan uygulamalar düzelmedi. BT cihazları hiçbiri geri gelmedi. Wifi şifreleri de yok. Maillerden çıkış yapılı. Bu sorunu daha önce yaşayan var mı acaba varsa çözümünü bilen birisi? Yardımlarınızı bekliyorum.
Link to comment
Share on other sites

  • Belmaci changed the title to iPhone Uygulamalardan Çıkış Yapıyor

iTunes uzerinden iphone geri yukleme yap, uygulamalari backupta degil manuel yukle. Sorun yarattigini dusundugun uygulamalari tek tek indiri ve tek tek dene. Ta ki sorun yasayana kadar, hangi uygulama oldugu anlasilir bu durumda. Sorun uygulama kaynakli olabilir.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.