Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
dgknoz

İkinci El iPhone 6S Etkinleştirme

Rate this topic

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar ikinci el bir tane iPhone 6s aldım adam sıfırlamış telefonu ben elime alıp açtığımda baştan açıldı ülke ve dil seçtikten sonra direk kullanıcı adım ve şifremi girerek iPhone girişi kendim yaptım. Şimdi sormak istediğim soru şu telefonu sıfırlama yaptığımda adamın eposta etkinleştirmek çıkar mi acaba yoksa sorunsuz olarak artık benim kullanıcım mi çıkacak, neden soruyorum; birinden 5c almıştım kendi kullanıcımı girmiştim bugün telefon sıfırlamak istedim etkinleştirmek istedi ondan dolayı, birileri konu hakkında bilgisi var ise dönüş yapabilir mi ?

iCloud hesabı size aitse bir problem olmaz. Ayarlara girdiğinizde en üstte yazar.

Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Like 1

eko1.3, 12 dakika önce yazdı:

iCloud hesabı size aitse bir problem olmaz. Ayarlara girdiğinizde en üstte yazar.

Evet ben giriş yaptım hatta telefon sıfırlanmış halde bana geldi akabinde ben power tuşuna basıp telefonu açtım kullanıcı adı bölümü çıktı ve kendi kullanıcı adı şifremi girdim, girdikten sonra adama bildirim gitti orada uyanmadım. Yani ben telefonu sıfırlayıp tekrar kurarsam aldığım kişinin etkinleştirmeli çıkar mi acaba . Yukarıda dediğim gibi 5c aldım onda da giriş yaptım ama bugün sıfırlamak istediğimde z••••••.com yazıyor etkinleştirme yapamadım . Yine olur mu gözüm korktu 

Evet ben giriş yaptım hatta telefon sıfırlanmış halde bana geldi akabinde ben power tuşuna basıp telefonu açtım kullanıcı adı bölümü çıktı ve kendi kullanıcı adı şifremi girdim, girdikten sonra adama bildirim gitti orada uyanmadım. Yani ben telefonu sıfırlayıp tekrar kurarsam aldığım kişinin etkinleştirmeli çıkar mi acaba . Yukarıda dediğim gibi 5c aldım onda da giriş yaptım ama bugün sıfırlamak istediğimde z••••••.com yazıyor etkinleştirme yapamadım . Yine olur mu gözüm korktu 
Dediğim gibi iCloud'da sizin bilgileriniz varsa problem olmayacaktır. Bir önceki olayda gözünüzden kaçan bir şey var mutalaka.

• Like 1

eko1.3, 1 dakika önce yazdı:

Dediğim gibi iCloud'da sizin bilgileriniz varsa problem olmayacaktır. Bir önceki olayda gözünüzden kaçan bir şey var mutalaka.

Çok teşekkür ediyorum üstadım hayırlı akşamlar dilerim