Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
cepmarket

iPhone XS Max Ekran Değişimi

Rate this topic

Recommended Posts

iPhone XS Max Ekran Değişimi

Apple'ın ilk büyük ekranlı telefonlarından iPhone XS Max OLED teknolojili paneli ve yüzde 83.4 gibi yüksek ekran - gövde oranı ile dikkat çekiyor. Çıkış yapmasından bir yıl sonra cihaz hala en hızlı akıllı telefon çipsetlerinden birine sahip. Yüksek fiyatlı iPhone'larda parça değişim ücreti de yüksek seviyelerde olabiliyor. CepMarket olarak müşterileri bu noktada pahalı Apple tamirlerinden kurtarıyoruz. 2007 yılından bu yana iPhone tamirleri yapan tecrübeli bir teknik servis olarak hızlı ve güvenilir iPhone XS Max ekran değişimi tamirleri gerçekleştiriyoruz. Yedek parçalarımız A kalite olup, orijinal parçayla değişim isteyen müşterilerimiz için çıkma ekranlarımız da bulunuyor.


Hızlı ve Profesyonel Ekran Değişimi
 

iPhone XS Max ekran değişiminde kullandığımız üst düzey yedek parçalarla iPhone XS Max'in kendi ekranları arasında hiçbir fark yoktur. Dokunmatik hızı, dokunmatik tepki süresi, renk kalitesi, renk aralığı ve maksimum parlaklık gibi başlıca faktörler değişmeden kalır. iPhone XS Max ekran değişimi bu anlamda yalnızca 1 saat gibi çok kısa bir sürede gerçekleştiriliyor. İstanbul'un her yerine tamir imkanı sunuyoruz. İstanbul dışında olan illere ise ücretsiz Yurtiçi kargoyla iPhone XS Max ekran değişimi imkanı sağlıyoruz. Bu imkan İstanbul içini de kapsamaktadır. Daha fazla bilgi için şimdi CepMarket'i arayabilirsiniz: 0538 400 95 95

 

iPhone XS Serisi Ekran Değişimi Videosu

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.