Jump to content

iPhone 8 Plus Telefonum Pili Ölüyor mu Acaba ?

Rate this topic

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar telefonu alalı 2 yıl 1 ay oldu bugün pil durumu %35 de iken arama yaparken telefon kapandı arından açtım telefonu, telefon açılınca ekrandaki iletiyi verdi şarjı % 10 da açıldı yine arama yaparken kapandı bu sefer açıldığında şarjı %25 düştü, şimdi şarja taktım pil ölmüşmüdür yoksa başka bir sorun mu vardır acaba, 

01.jpg

• Belmaci changed the title to iPhone 8 Plus Telefonum Pili Ölüyor mu Acaba ?
Robinson_C, 1 saat önce yazdı:

Maksimum kapasite % 82,

Değişim zamanı gelmiş. Keşke garanti devam ediyorken değişim yaptırsaydınız. Eğer garanti biteli 1 ay olduysa Müşteri Hizmetlerini arayıp durumu anlatın, inisiyatif kullanıp ücretsiz değiştirebilirler. 

Yoksa 319TL gibi bir ücret çıkacaktır. 

eko1.3, 34 dakika önce yazdı:

Değişim zamanı gelmiş. Keşke garanti devam ediyorken değişim yaptırsaydınız. Eğer garanti biteli 1 ay olduysa Müşteri Hizmetlerini arayıp durumu anlatın, inisiyatif kullanıp ücretsiz değiştirebilirler. 

Yoksa 319TL gibi bir ücret çıkacaktır. 

2017 yılının 11 ayında amerikadan aldım üstat cihazı, Gaziantep de güvenilir bir yer yokki değiştireyim istanbula geldiğimde hallederim anca istanbulda tavsiye edeceğiniz yer varmı, birde pil takılırken neye dikkat etmem gerekir, 

Ayrıca bir yerde okumuştum pili % 10 ve daha aşağı düştüğünde şarj ediyorum ben böyle yapmak pili daha çabuk öldürüyormuş %80 civarı şarja takılırsa pil 2500 tam kapasite şarj oluyormuş galiba doğruluk payı varmı bunun,

Robinson_C, 15.12.2019 - 22:08 yazdı:

2017 yılının 11 ayında amerikadan aldım üstat cihazı, Gaziantep de güvenilir bir yer yokki değiştireyim istanbula geldiğimde hallederim anca istanbulda tavsiye edeceğiniz yer varmı, birde pil takılırken neye dikkat etmem gerekir, 

Ayrıca bir yerde okumuştum pili % 10 ve daha aşağı düştüğünde şarj ediyorum ben böyle yapmak pili daha çabuk öldürüyormuş %80 civarı şarja takılırsa pil 2500 tam kapasite şarj oluyormuş galiba doğruluk payı varmı bunun,

Sarj kablosu buldukça takarım ben hocam, sarjın bitmesinden iyidir. Elimiz ayağımız artık telefonlar...

Apple onaylı yetkili servis

Buyrun; https://www.zentechservis.com/apple-servis-fiyatlari