Jump to content
Sign in to follow this  
geYiq

Forum Ölmek Üzere

Rate this topic

Recommended Posts

arkadaşlar en yakın konu 2 yıl öncesine ait. yöneticiler biraz foruma sahip çıkın.

yılların sitesiydi yazık olacak ...

geYiq, 02.04.2020 - 20:40 yazdı:

arkadaşlar en yakın konu 2 yıl öncesine ait. yöneticiler biraz foruma sahip çıkın.

aksneo, 02.04.2020 - 23:55 yazdı:

yılların sitesiydi yazık olacak ...

Uzun zamandır farkındayız durumun.. Ne yapalım öneri sunun ona göre hareket edelim

Güncel paylaşımlar idealdir, sürekli yeni şeyleri takip ederek birçok kişiyi internet üzerinden foruma çekebilirsiniz. Bu da forumda canlanmaya yardımcı olur.

Merhaba Arkadaslar.

Cogu seyin farkindayiz elimizden gelen simdilik bu kadari forum yoneticileri olarak farkli islerle meskul oldugumuz icin mecburen burayi 2. plana atmak zorunda kaliyoruz.

Ben musaitim zamanim var diyen var ise buyursun ozelden mesaj atabilir..

• Like 1

ne günlerdi o ipadımı aldığım gün yeni yazılımlar yeni jailbreaklar bekler dururduk..

• Like 1

ne günlerdi o ipadımı aldığım gün yeni yazılımlar yeni jailbreaklar bekler dururduk..

Son 3, 4 senedir bu heves bitti yani
  • Like 1

şu an için en önemli şey jailbreak.

üye sayısının artması ve forum içinde hareketliliği için çeşitli aktivitiler.

mesela hediye tweak. kura ile belirli sayıda cihazların geliştirici kaydı vs vs..

• Like 1

Arkadaslar artik Apple urunlerinde bizim buradaki jb ile yaptigimiz seyleri ya standart olarak yada aplikasyonla yapiliyor, bu aslinda forumun gelecegiydi ve yavas yavas malesefki yok olma yolunda,hatirlarim gunler geceler boyunca konular yazdik, jb yaptik,ipa creckledik vs vs,geYiq te o kadrodan :) ne gunlerdi be,ama artik devir degisti,kisacasi normal bir durum. Sevgiyle kalın

• Like 1

Posted (edited)

Aslında buradaki bir çok görüşe katılmakla beraber foruma olan ilginin azalmasının bence en önemli sebeplerinden biri jb’nin artık ölüyor olması çünkü untetheret jb bir çoğumuz unuttuk bile artık çıkma şansı yok şimdiki jb’ler maalesef hepimizin malumu stabil değil ve haftalık olması insanları Jb’den ve dolayisiyla siteden uzaklaştırdı. Ben bu zahmeti göze alıp yinede jb yapacağım desen doğru düzgün çalışan tweak yok, tweak geliştiricileri bile jb’den el cekti maalesef hal böyle olunca bu sonuç kaçınılmaz oluyor sağlık ve sevgiyle kalın 

Edited by Katsumoto
  • Like 1

Bir zamanlar aktif olarak kullaniyordum forumu. Simdi iPhone cihazimda yenilik aramayi biraktim. Bircok ozellikler Apple tarafindan ios surumelerine eklendi. Eskiden jailbreak yapmak falan cok hevesliydim, cok eglenceli geliyordu. Keske eski gunlerdeki heves geri gelse ama bence bir umut yok. Arada bir girip jailbreak konularini takip ediyorm sadece

• Like 1

iphoneyardim.net ben de dahil olmak üzere teknoloji tutkunlarına çok artılar katmıştır.  Bu yönetici mantalitesi değişmediği sürece de yine farklı bir kulvarda katacaktır.  Ben de siteye elimden geldiğince destek vermiştim zamanında; hayat şartları ne yazıkki herkesi bir yöne sevkediyor isteğiyle veya istem dışı.  

Saygılar.

• Thanks 1

Bizlerin de ihmalkarlığı var açıkçası. Kendi adıma konuşuyorum merak ettiğim bir konuya bakıp uyguluyorum ve bozulana kadar siteye girmiyorum.

Misal bugün bile JB araştırmak için giriş yaptım. Önceki girişim allah bilir ne zamana ait.

• Like 2