Jump to content
Sign in to follow this  
Metehan Çelik

Imei Klonlama Nasıl Yapılır

Rate this topic

Recommended Posts

arkadaşlar iki yıl önce ikinci el iphone 7 aldım fakat geçen yaz telefon 7. kattan düştüğü için anakartı hasar aldı ve tamir olmadı ben de iyice parçalayıp çöpe attım. Kutusu ve faturası hala duruyor ve aklıma bir şey takıldı. Kayıtsız iphone 7 yurtdışı cihazı alıp kendi imeimi o cihaza klonlamam ve tr cihazı olarak kullanmam mümkün mü ve imei klonlama nasıl yapılıyor neresi yapıyor bilgisi olan birisi varsa yardımcı olursa şimdiden çok teşekkür ederim.

Metehan Çelik, 27.05.2020 - 01:47 yazdı:

arkadaşlar iki yıl önce ikinci el iphone 7 aldım fakat geçen yaz telefon 7. kattan düştüğü için anakartı hasar aldı ve tamir olmadı ben de iyice parçalayıp çöpe attım. Kutusu ve faturası hala duruyor ve aklıma bir şey takıldı. Kayıtsız iphone 7 yurtdışı cihazı alıp kendi imeimi o cihaza klonlamam ve tr cihazı olarak kullanmam mümkün mü ve imei klonlama nasıl yapılıyor neresi yapıyor bilgisi olan birisi varsa yardımcı olursa şimdiden çok teşekkür ederim.

Merhaba

Hiç uğraşmayın derim BTK zaten ergeç bu olayın farkına varıp duruma müdahale ediyor.

Nerde ve nasıl yapılır hiç bir bilgimiz yok forum olarak

Konuyu kapatıyorum.

Not:Genelde böyle konuların açılmasına müsade etmiyoruz. Özel mesajdan size ulaşıp yaparım ederim diyenlerede itibar etmeyiniz..

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.