Jump to content

iOS 11-13.5 unc0ver v5.00 Jailbreak Tüm Cihazlar

Rate this topic

Recommended Posts

Rica ederim. iyi sabahlar..

bu arada var mı önereceğiniz tweakler. telefon X.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

iOS 13.5 Tweak Uyumluluk Listesi https://docs.google.com/spreadsheets/d/1aRAT85jvsduxCaVlDBdf7tSWIOlDtVPPdRwQJmJ1YFY/htmlview?usp=sharing&pru=AAABcmlz5dM*26KLVYcTcTNhmaDMc_66pA

Çok teşekkür ederim, mesajınızı görünce hemen giriştim ve hallettim, tekrar tekrar sağolun.

hey gidi günler hey en son 6s zamannda kaldı bu işler eski tadı kalmadı malesef =(

Posted Images

Merhaba yeni üyeyim. Bir sorum olacaktı, Bir kaç gün önce, ilk defa cihazıma jilbrek yaptım ama AltStore’nin süresinin dolmasına 3 gün kaldı İçinde uncover de var. Süresini uzatmak için yenileye basıyorum hata veriyor. Süresi dolunca ne olur bilemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Tşkler. 

• Administrator
Merhaba yeni üyeyim. Bir sorum olacaktı, Bir kaç gün önce, ilk defa cihazıma jilbrek yaptım ama AltStore’nin süresinin dolmasına 3 gün kaldı İçinde uncover de var. Süresini uzatmak için yenileye basıyorum hata veriyor. Süresi dolunca ne olur bilemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Tşkler. 

Merhaba, Hoşgeldiniz.
Reprovision adında bir tweak var kendisi otomatik olarak süreyi uzatıyor.
İyi forumlar.
Windows 7 de çalışıyor mu ?

Soruma hala cevap alamamam ? Windows 7 64 bit te bu işlemler oluyor mu ?

arkadaşlar ios 13.5 jb ye ilk çıktığından beri kullanıyorum... maalesef ki telefon kapandığı zaman, uncover 5.0 ile tekrar jb yap dediğimde, jb açılmıyor telefon normal olarak açılıyor. rootFS yaparak fb yi kaldırıyorum, sonra tekrar jb yapıyorum, jb oluyor telefon tekrar olmasınada, yüklenen tweakler olmadan... dolayısıyla 2 saat tekrar tekrar tweak yüklemesi ile uğraşıyorum. bunun bir çözümü var mı_? betchomatic tweaki ile yedekten geri yükle dediğimde tüm tweakler gelmiyor, gelenlerin bazıları çalışmıyor, silip tekrar yükle falan derken en az 1 saat uğraştırıyor... bunun bir çözümü var mı_? yaklaşık 20 - 30 tweak yüklü sadece... 

Criss7, 3 saat önce yazdı:

Soruma hala cevap alamamam ? Windows 7 64 bit te bu işlemler oluyor mu ?

ben de win7 kullanıcısıyım ve yapamadım. cokernutx yükleyip içinden unc0ver indirdiğimde de olmuyor. gerçi cokernutx'ten indirdiğim hiçbirşey tam yüklenmiyor yani çalışmıyor

ben de win7 kullanıcısıyım ve yapamadım. cokernutx yükleyip içinden unc0ver indirdiğimde de olmuyor. gerçi cokernutx'ten indirdiğim hiçbirşey tam yüklenmiyor yani çalışmıyor

Sayın forum yetkilisi arkadaşlar bir yardımcı olsa çözüme ulaşıcaz

AyhanTACAR, 12 saat önce yazdı:

Merhaba, Hoşgeldiniz.
İyi forumlar.

Baktım iOS 13.5’ uyan yok. Eski sürümler kurulmuyor. 2 gün sonra süresi doluyor. Dolunca tekrar baştan jibrek yapmak mı, lazım?  

külüstürü wind10 yapıp jb hallettim. ama cydia'da sürekli hata var, herhangi bir tweak kurup kaldıramıyorum. bu konuda ne yapmak lazım?

• Administrator
külüstürü wind10 yapıp jb hallettim. ama cydia'da sürekli hata var, herhangi bir tweak kurup kaldıramıyorum. bu konuda ne yapmak lazım?

Merhaba
Çoğu tweak güncelle değil, güncel olduğuna emin olmadığınız tweakleri yüklemeyin.
Bazen repolar hata veriyor ama göz ardı edin açılışta sorun yapıyor gözüküyor ama sorun değil.
Önemli olan sadece yüklediğiniz tweaklerden emin olun.
emmreyy, 25 dakika önce yazdı:

Yahu kazayla iPhone'u 13.5.1 e yükledik, uncOver 5.0.1 desteklemiyormuş ?

İmzalar açık hemen 13.5 sürümünü indirip işlemi yenileyin.

• Like 2
1 hour ago, Belmaci said:

İmzalar açık hemen 13.5 sürümünü indirip işlemi yenileyin.

Çok teşekkür ederim, mesajınızı görünce hemen giriştim ve hallettim, tekrar tekrar sağolun.

• Like 1

Merhaba arkadaşlar bunda yıllar önce iPhone 4sime ve 5 e jp yapmıştım o zamanlar çok küçüktüm suan ki cihazıma tekrar jb kurmak istiyorum ancak bilgisyarim yok bunun şimdilik başka yolu yok mu? Ya da alternatif bir fikir sunabilecek. Ankara da yaşıyorum telefonuma jailbreak yapmak isteyen olursa ziyaret edebilirim..

AyhanTACAR, 1.06.2020 - 08:41 yazdı:

Merhaba, Hoşgeldiniz.
İyi forumlar.

Son sürüme uyan ReProvision tweak bulup kurdum. Sadece altstorenin süresini uzattı. Uncover aynı. 1 gün kaldı yarın süresi doluyor. Ne yapmam lazım. Yardımcı olursanız sevinirim. Tşkler. 

RacKulA, 1.06.2020 - 21:38 yazdı:

Merhaba bende wind bir 10 var bir türlü yüklüyemedim hep hata veriyor yardımcı olurmusun herşey anlattıkları gibi uyguladım ama olmuyor 

• Administrator
Merhaba bende wind bir 10 var bir türlü yüklüyemedim hep hata veriyor yardımcı olurmusun herşey anlattıkları gibi uyguladım ama olmuyor 

Merhaba
Windows 10’da iTunes, iCloud ve altserver yüklü olması gerekiyor (bende o şekilde yükledi) yükleme esnasında illa bunları sizden istiyor sizde yönergelere uyduğun sürece yüklenmesi gerekiyor.
  • Administrator
Son sürüme uyan ReProvision tweak bulup kurdum. Sadece altstorenin süresini uzattı. Uncover aynı. 1 gün kaldı yarın süresi doluyor. Ne yapmam lazım. Yardımcı olursanız sevinirim. Tşkler. 

Merhaba
Kendisi imzalıyor normalde bizde bir sorun yok.
Oğulcan Karabulut, 02.06.2020 - 05:57 yazdı:

Merhaba arkadaşlar bunda yıllar önce iPhone 4sime ve 5 e jp yapmıştım o zamanlar çok küçüktüm suan ki cihazıma tekrar jb kurmak istiyorum ancak bilgisyarim yok bunun şimdilik başka yolu yok mu? Ya da alternatif bir fikir sunabilecek. Ankara da yaşıyorum telefonuma jailbreak yapmak isteyen olursa ziyaret edebilirim..

Cokernutx sayfasında imzalı uygulama var deneyebilirsin bir dk da oluyor

• Belmaci changed the title to iOS 11-13.5 unc0ver v5.00 Jailbreak Tüm Cihazlar
  • Belmaci pinned, featured, pinned and featured this topic
Belmaci, 3 saat önce yazdı:

https://www.jailbreakme.app

Şu anda unc0ver uygulması imzalı, bilgisayar olmadan indirebilirsiniz.

İptal edildi.

Bu arada, Apple iOS 13.5 imzalarını yakında kapatacak. Eğer henüz yükseltme/düşürme yapmadıysanız son şansınız olabilir.

AyhanTACAR, 02.06.2020 - 22:57 yazdı:

Merhaba
Windows 10’da iTunes, iCloud ve altserver yüklü olması gerekiyor (bende o şekilde yükledi) yükleme esnasında illa bunları sizden istiyor sizde yönergelere uyduğun sürece yüklenmesi gerekiyor.

nedimissi0434, 02.06.2020 - 22:20 yazdı:

evet belirtilen 3 uygulama da  mutlaka olmalı, yoksa işlem yapamazsınız. 

Merhaba arkadaşlar. iPhone 6 kullanıcısıyım. Hiç jb yapmadım ama iOS 13’ü tatmak istiyorum. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim? 

https://www.jailbreakme.app

Şu anda unc0ver uygulması imzalı, bilgisayar olmadan indirebilirsiniz.

jailbreakmeapp.thumb.jpg.3d2f21954d584df19a255cd96efc7f89.jpg

Siteye giriş yapılmıyor üstad başka bir site var mı PC olmadan yükleyebileceğimiz

Criss7, 3 dakika önce yazdı:

Siteye giriş yapılmıyor üstad başka bir site var mı PC olmadan yükleyebileceğimiz

Merhaba

Denemedim ancak AppValley şu anda uygulamanın imzalı olduğunu belirtiyor.

https://app-valley.vip