Jump to content

Farklı iCloud Hesaplarında Kişiler Senkronize Oldu

Rate this topic

Recommended Posts

İki iphone kullanıcısıyız. Farklı icloud hesaplarını kullanmamıza rağmen rehberlerimiz birbirine karıştı. Kendi apple kimliğimi girdiğim Macbook pro bilgisayarımdan gerekli düzenlemeler yapıp “KişilerMK” adlı uygulamayı her iki telefona da indirip fazla olan kişileri temizledim. Birkaç gündür de kendi telefonuma kaydettiğim numaralar diğer iphone a da kaydoluyor ordan sildiğimde benim telefonumdan da siliniyor. İki icloud hesabından da çıkış yapıp yeni icloud hesapları açtım. Ama sorun çözülmedi hala aynı sıkıntıyı yaşıyorum.

Belmaci, Bir saat önce yazdı:

iCloud.com üzerinden size ait olmayan kişileri silebilirsiniz.

İki telefonda da ayrı ayrı baktım İcloud'da kişiler bölümü kapalı. Ordan çekmiyor yani.

Merhabalar, 

Ortak kullandığınız mail hesabı (gmail/outlook) varsa ve kişiler mailde yedekliyse oradan çekiyor olabilir.

i-Repair, Bir saat önce yazdı:

Merhabalar, 

Ortak kullandığınız mail hesabı (gmail/outlook) varsa ve kişiler mailde yedekliyse oradan çekiyor olabilir.

Merhaba,

Herhangi bir mailde yedek yok.

• Belmaci changed the title to Farklı iCloud Hesaplarında Kişiler Senkronize Oldu
  • Administrator
Mudi61, 06.06.2020 - 23:31 yazdı:

Merhaba,

Herhangi bir mailde yedek yok.

Merhaba 

Mail yedegi degil, Ayarlar > Parolalar ve Hesaplar bu bolumde ekli olan mail hesaplarina bir goz atin.

Mail Hesaplarında eğer kişiler açık ise oradan geliyor olabilir. 

• 2 weeks later...
AyhanTACAR, 12.06.2020 - 04:54 yazdı:

Merhaba 

Mail yedegi degil, Ayarlar > Parolalar ve Hesaplar bu bolumde ekli olan mail hesaplarina bir goz atin.

Mail Hesaplarında eğer kişiler açık ise oradan geliyor olabilir. 

Sağolun hocam, sorun çözüldü.

• Like 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.