Jump to content
Sign in to follow this  
renkliOrjinal

Panik Mod Nedir?

Rate this topic

Recommended Posts

Merhabalar,

Sizden bilgilerinizi yardımlarınızı rica ediyorum.

iPhone X telefonumun ekranı şişti ve bu sebep ile telefoncuya götürdüm. Telefoncu bakıp bataryanın şiştiğini söyledi o yüzden ekranı dışarı doğru çıkıyormuş. Bataryayı değiştirmesini söyledim. 1 saat sonra tekrar gittim, telefonumun yüksek akım çektiğini bu yüzden bataryaya zarar verdiğini, şifrenizi verirseniz "Panik Mod" çalıştırması yapacağım çıkma batarya takıp test edeceğiz, sonrasında Cuma günü tekrar gelin yeniden "Panik Mod" çalıştırıp yeni batarya ile tekrar test edelim sorunu düzeltelim dedi. Ama internette o kadar araştırmama rağmen "Panik Mod" diye bir şey bulamadım. Nedir bu "Panik Mod" yardımlarınızı bekliyorum.

https://www.macworld.com/article/3002613/apple-might-enable-your-iphone-with-a-secret-way-to-activate-panic-mode.html#:~:text=Panic mode would give iPhone users a new,GPS coordinates to the authorities securely over iCloud.

Kullandiginiz tarayicidan turkce cevirisini okuyunuz.

Bu mod farkli amaclar iceriyor telefoncu neyin testini yapacak ve neden sizden sifrenizi ister anlamis degilim.

iCloud sifrenizi Apple ile gorusurken bile istemezler ve zaten uyarirlar kimseyle sifrenizi kesinlikle paylasmayin diye.

renkliOrjinal, 10.07.2020 - 12:57 yazdı:

@AyhanTACAR Apple şifre mi istemedi zaten telefonun şifresini istedi telefonu açabilmek için.

Önemli bir fotoğraf, video yoksa verin o zaman veya kendinizi garantiye alıp tlf sıfırlayıp öyle verebilirsiniz.

renkliOrjinal, 08.07.2020 - 08:33 yazdı:

Merhabalar,

Sizden bilgilerinizi yardımlarınızı rica ediyorum.

iPhone X telefonumun ekranı şişti ve bu sebep ile telefoncuya götürdüm. Telefoncu bakıp bataryanın şiştiğini söyledi o yüzden ekranı dışarı doğru çıkıyormuş. Bataryayı değiştirmesini söyledim. 1 saat sonra tekrar gittim, telefonumun yüksek akım çektiğini bu yüzden bataryaya zarar verdiğini, şifrenizi verirseniz "Panik Mod" çalıştırması yapacağım çıkma batarya takıp test edeceğiz, sonrasında Cuma günü tekrar gelin yeniden "Panik Mod" çalıştırıp yeni batarya ile tekrar test edelim sorunu düzeltelim dedi. Ama internette o kadar araştırmama rağmen "Panik Mod" diye bir şey bulamadım. Nedir bu "Panik Mod" yardımlarınızı bekliyorum.

Merhabalar,

"Panic" kelimesini genellikle kendi kendine kapanıp açılan cihazların tuttukları log kayıtlarında görebilirsiniz. iPhone cihazların böyle bir modda çalıştırıldığına hiç şahit olmadım.

sıkıntı olacağını sanmıyorum