Jump to content

Uygulamala Klonlama

Rate this topic

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar. Beni tanıyan tamıyanlara iyi seneler dilerim :) Artık bıraktım bu işleri tekrar acemi olduk :) ama apple hayatımızdan çıkmadı. Sinir olduğum bir durum var. Android de bu iş çok kolay oluyor ama gel gelelim iphone da eziyet. Zor tutuyorum android bir cihaz almamak için. Iphone 6 Plus ı sırf bu iş için Jailbreak yaptım ios 12.4.9 sürümü. Neyse soruya gelelim, Facebook, Whatsapp gibi bir uygulama değil başka bir uygulamayı klonlayacağım. Cydia’dan FLIZA diye bir uygulama indirdim uygulamayı buldum info.plist dosyasını editledim zip haline getirdim ipa yaptım sürekli hata alıyorum. Birşeyleri yanlış yapıyorum. Piyasadaki yöntemde zaten eski usul gibi. Şimdi bazı dosyalar değişmiş. Benim işimi görecek bir yöntem söylermisiniz rica ediyorum.

AyhanTACAR, 4 saat önce yazdı:

Merhaba @ahmethan

Nasilsin gorusmeyeli ?

5 uygulama var asagida sec begen.

1. Dual Space Manager
  2. Dual Accounts Multi Space App
  3. Multi Social: Multiple Account
  4. Parallel Space
  5. Social Duplicator

Selam Ayhan. Valla pandemi dolayısıyla sıkıntılı. Böyle boş işlerle uğraşıyoruz işte 😀 Umarım sen iyisindir. Konuyla ilgilendiğin için teşekkür ederim. Fakat bunlar benim işimi görmüyor üstad. Özellikle sosyal ağlar v.b (Tumblr, LinkedIn, Skype, Shabik, Dropbox, LINE, Tango, Telegram, WeChat, BBM, Kik, Messenger, Snapchat, Facebook, Viber, Instagram, WhatsApp) hariç demiştim. 365gun diye bir uygulama var. Onu klonlamam lazım. Hani şu plist dosyasını editleyip yapılanlardan 

• Administrator
ahmethan, 5 saat önce yazdı:

Selam Ayhan. Valla pandemi dolayısıyla sıkıntılı. Böyle boş işlerle uğraşıyoruz işte 😀 Umarım sen iyisindir. Konuyla ilgilendiğin için teşekkür ederim. Fakat bunlar benim işimi görmüyor üstad. Özellikle sosyal ağlar v.b (Tumblr, LinkedIn, Skype, Shabik, Dropbox, LINE, Tango, Telegram, WeChat, BBM, Kik, Messenger, Snapchat, Facebook, Viber, Instagram, WhatsApp) hariç demiştim. 365gun diye bir uygulama var. Onu klonlamam lazım. Hani şu plist dosyasını editleyip yapılanlardan 

Aleyküm selam Ahmet, teşekkür ederim iyiyim.

Bizde pandemi olayı yok gibi birşey çalışmaya devam.

Uygulamalarda Feedback kısmından yapımcılara mail atsan uygulama linki ile onlar bir çözüm bulabilir senin için veya nasıl bir yol izlemen için yardımcı olacaklarına eminim. 

AyhanTACAR, 4 saat önce yazdı:

Aleyküm selam Ahmet, teşekkür ederim iyiyim.

Bizde pandemi olayı yok gibi birşey çalışmaya devam.

Uygulamalarda Feedback kısmından yapımcılara mail atsan uygulama linki ile onlar bir çözüm bulabilir senin için veya nasıl bir yol izlemen için yardımcı olacaklarına eminim. 

Teşekkür ederim :)