Jump to content
Sign in to follow this  
geYiq

Melodi Nasıl Yapılır? (Resimli) --Programsız, browser aracılıgıyla çok kolay!

Rate this topic

Recommended Posts

Başlıktada belirtildigi gibi http://audiko.net sitesi üzerinbden giriş yapıyoruz.

Siteye girişten sonra uygulamamız gereken 3 adım bulunmakta.

i193339_1.jpg

i193341_3.jpg

İlk aşama upload..

i193342_4.jpg

İkinci aşamada Müzigin calmasını istedigimiz kısmı seciyoruz.

i310886_ress.bmp

i310889_ress2.bmp

Ücüncü asamada Melodiye isim atadıktan sonra Pc mize indirip ringtones klasörüne atarak kullanıyoruz. Bu yeni olusturdugunuz melodilerde dahil, site üzerinde bu tarz olusturulan bütün melodilerden yararlanabiliyorsunuz... İyi eglenceler..

Ben Genellikle Xilisoft iPhone Ringtone Maker I Kullanıyorum Fena Bi Uygulama Deyil :D

Ben Genellikle Xilisoft iPhone Ringtone Maker I Kullanıyorum Fena Bi Uygulama Deyil :D

bende onu kullanıyorum ultimate olan ve süper bi program bence (=

bende onu kullanıyorum ultimate olan ve süper bi program bence (=

Buda alternatif olsun o zaman :)

Başlıktada belirtildigi gibi http://audiko.net sitesi üzerinbden giriş yapıyoruz.

Siteye girişten sonra uygulamamız gereken 3 adım bulunmakta.

i193339_1.jpg

i193341_3.jpg

İlk aşama upload..

i193342_4.jpg

İkinci aşamada Müzigin calmasını istedigimiz kısmı seciyoruz.

i310886_ress.bmp

i310889_ress2.bmp

Ücüncü asamada Melodiye isim atadıktan sonra Pc mize indirip ringtones klasörüne atarak kullanıyoruz. Bu yeni olusturdugunuz melodilerde dahil, site üzerinde bu tarz olusturulan bütün melodilerden yararlanabiliyorsunuz... İyi eglenceler..

İlla kisaltmak mi zorundayiz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Melodi yapmak icin mp3 ün tamamaına neden ihtiyacınız oldugunu anlayamadım arkadaslar :)

geyiq nerden buluyorsun böle ilginç paylaşımları yaw valla helal olsun sana radyodan sonra buda iki oldu programsız siteden işini hallet ;)

süper bi paylaşım teşekkürler dostum

geyiq nerden buluyorsun böle ilginç paylaşımları yaw valla helal olsun sana radyodan sonra buda iki oldu programsız siteden işini hallet ;)

hehe =) hacı o radyo olayıda radyolarburada.com'un üzerinden yapiyorduk. Siteyi güncellediler girişe flash bi sistem koydular iPhone icin dolayısıyla olay cıkmaza girdi. Sitenin yöneticileriyle telefon olsun mail olsun bi süre konu hakkında görüşme yaptım fakat, olumlu konusmalara ragmen degişen bişey yok :)

bende daha fazla zorlamadım acıkcası. Zaten artık cok kaliteli radyo uygulamaları geliştirildi. 2 sene öncesi gibi degil ;)

teşekkürler güzel bi paylaşım

süper bi paylaşım teşekkürler dostum

tesekkurler..

işime yaradı saol

Rica ederim ;)

tesekkurler bende kullandim surekli yapmadigim icin program filan indirmeden iyi oldu bu..

Evet, aslına bakarsan bende tam olarak böyle düşündüğüm icin bu siteyi arayıp buldum ;)

Arkadaşlar buda benden olsun

iPhone Ringtone Converter (mp3 to m4r)

bu site de aynı şekilde programsız olarak ringtone yapmayı sağlıyor..

kolay gelsin..

Eyw dostum ;)

güzel bir anlatım olmuş geyiq eline sağlık

Teşekkürler qeYiq Kardeş bu Siteyi Biliodumda Genelde Hazır Sesleri İndirip Kullanıorum..Gerçi Telefonum Çoğu Zaman Sessizde Durur Sevmiorum Ses Çıkarmasını :)

teşekkürler kardeşim gerçekten çok iyi pro falan uğraşmamak !!!

cydiada anyring programı var ugrasmak istemeyenler onu yüklesin.

Ben itunes tan yapiyorm arkadaslar gayet kolay ve kisa bi yontem itunes tan istediginiz sarkiya sag tiklayip get info diyoruz ve options kismindan sarkinin araligini belirliyorz daha sonra tamam diyorz ve sarkiya yine sag tiklayarak create aac version diyorz ve sarkiyi kesmis oluyorz kestigimiz sarkiyi masa ustune aliyorz m4a uzantili oluyo bunu m4r yapiyorz ve dosyayi olusturuyorz daha snra bu dosyayi itunesta ringtones kismina birakiyorz bu kadar =) en onemli kisim sarkiyi 30 saniye olarak ayarlamak max 30 sn =)

bence en guzel ve kolayi cydia dan unlimtones uygulamasini kurun ve olay bitmistir. unlimtones uygulamasi arkadasin verdigi ADIKO sitesinin uygulamasidir. herkese tavsiye ederim. kolay gelsin saygilar

iphone da kıl eden 2. özellik. 1. si mm flash 2. bu :P

FLASH olursa Appstore ölür ve cihazda ciddi performans sorunları olur...

Saygılar...