Jump to content
Sign in to follow this  
ejlover

Otomatik Değişen Ana Ekran Duvar Kağıtları (tüm cihazlar için)

Rate this topic

Recommended Posts

Bu temayı yüklediğinizde tema klasöründe Wallpapers klasörü altında bulunan duvar kağıtları karışık olarak telefonun ana ekranında duvar kağıdı olarak görüntülenecektir.

iOS3'te ve iPhone4 dışında denemedim ama çalışması gerekir diye düşünüyorum.

Default ayar olarak 30sn.'de bir animasyonla duvar kağıtlarınız otomatik olarak değişeceklerdir. Ekranın arkasında slideshow oluşturmanızı sağlıyor kısaca:

64760999.png

Resimleri (dosya isimlerini değiştirmeden) istediğiniz fotolarla değiştirebilirsiniz. Ben http://www.iphoneyardim.net/tema_deposu/6489-iphone4_icin_yuksek-cozunurluk_960x640_retina_ekran_icin_mukemmel_duvarkagitlari.html konusunda verdiğim duvar kağıtlarından 29 tanesini seçip attım içine. Resimler Retina ekran uyumlu HD fotolardır. Önizleme:

26618287.png

Sayıyı azaltmak ya da arttırmak sizin elinizde ama bu değişiklik için temanın içerisindeki Wallpaper.html dosyasını değiştirmeniz lazım:

var images = [ // List of image filenames

"IMG_0001.PNG",

"IMG_0002.PNG",

.

.

.

şeklinde giden kısıma yeni eklediğiniz duvar kağıtlarının isimlerini girmeniz gerekiyor. Ya da mevcutlardan sildiyseniz isimlerini buradan da silin.

Resimlerin değişme sıklığını ise:

var interval = 1 * 30; satırından değiştirebilirsiniz. 5 dakikada bir değişsin istiyorsanız 5 * 60 yazın mesela ;)

Linkler:

MegaUpload

MediaFire

CHaSCirw5Z1b35bacbd5

İyi günlerde kullanmanız dileklerimle ;)

cokbegendim.png

Edited by ejlover

Birde temada nasıl duruyor tema varmı yoksa sadece widget mi hocam =)

Birde temada nasıl duruyor tema varmı yoksa sadece widget mi hocam =)

Yok hocam sadece Wallpaper.html'e döngü koydum o kadar. Widget yaptım yani bi nevi :) Telefonun settings'inden duvarkağıdını değiştirince olan olayın aynısı. Ben sadece otomatik zamanla kendiliğinden animasyonlu değişmesini sağladım o kadar :)

Neyse benim dediğim gibi ipad deki widget te bakta uygulayabilirsen çok iyi olur =)

Neyse benim dediğim gibi ipad deki widget te bakta uygulayabilirsen çok iyi olur =)

SS ekledim ama pek de bişeye yaramadı gibi :) İndiriyorum hocam widget'ına bakmamıştım sanırım o temanın. iPhone'a uyarlarım ilk fırsatta ;)

ustat sadece walpaper htlm dosyasını diğer temalara uygulayabilirmiyiz acaba saygılarımla

ustat sadece walpaper htlm dosyasını diğer temalara uygulayabilirmiyiz acaba saygılarımla

Hocam zaten sadece wallpaper html var bunda ;) Resimleri değiştirebilirsiniz istediğiniz gibi. Diğer temalarınız seçili kalsın bunu da winterboard'ta en üste taşıyıp seçin tamamdır ;)

bosspaper ilede wallpaperlar otomatik degisiyor

Sent from my iPhone using Forum Runner

Ben resimleri değiştirdim sizin resimlerinizin boyutuna getirdim 587x881 png yaptım dosya ısımlerı aynı soru işareti cıkıyor ekranın ortasında