Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
JaY

iPhone Program İstek ve Yardım Bölümü

Rate this topic

Recommended Posts

iPhone .iPa veya .Deb programlar hakkındaki isteklerinizi veya sorularınızı buraya sorabilirsiniz.

Program istekleriniz için tam isim veya itunes store linki verirseniz daha hızlı cevap bulabilirsiniz.

Oyun istek veya yardım mesajları silinecektir. Oyunlar için bu başlığı kullanabilirsiniz.

Edited by JaY

Elinde iBluetoot programının 3,1,2 için uyumlu crakli hali olan varsa paylaşırsa çok sevinirim cydia a girip source ekliyemediğim için (anlıyamadığım bi sorun yüzünden) ordan indiremiorum şimdiden teşekkürler

Elinde iBluetoot programının 3,1,2 için uyumlu crakli hali olan varsa paylaşırsa çok sevinirim cydia a girip source ekliyemediğim için (anlıyamadığım bi sorun yüzünden) ordan indiremiorum şimdiden teşekkürler

cydiada bir çok sourcde 3.x için bluetooth var fakat pek saglıklı çalışmıyor.bu konu sana yardımcı olabilir>>http://www.iphoneyardim.net/forum/showthread.php?t=70

source ekliyebilsem zaten deb dosyası istemezdim dostum adresler için teşekkürler fakat bende de mevcut verdiklerin programla yükleme yaptığımda da gözükmüyorlar

Edited by canberk

cydiadaki son versiyon 1.0.8 .. linkten indirebilirsin dostum :)

Download

cydiadaki son versiyon 1.0.8 .. linkten indirebilirsin dostum :)

çok teşekkür ederim :) çok makbule geçti

Edited by JaY

fıkraci die bi uygulama vardı elinde olan paylaşabilrmi ltf...

ben bulucam canim sana onu.. sabahtan beri repoya ugrasiyodum :) hallettik.. basligini actik.. 1 - 2 saat dinleniyim donucem.. :)

ben bulucam canim sana onu.. sabahtan beri repoya ugrasiyodum :) hallettik.. basligini actik.. 1 - 2 saat dinleniyim donucem.. :)

şuan repoya girmeye çalışıom abi istekten vazgeçtim repoyla uğraşcamD:D:

installous 2.0.4 ü bir türlü kuramadım deb dosyasını isticem ama onun da nasıl kurulduğuna tam bilmiyorum kısaca yardımcı olabilecek var mı ?

installous 2.0.4 ü bir türlü kuramadım deb dosyasını isticem ama onun da nasıl kurulduğuna tam bilmiyorum kısaca yardımcı olabilecek var mı ?

http://iphoneyardim.net/showthread.php?t=67 bu konuda appcake ile yükleme mevcut birde winscp kullanıyorsan onunla yükleyebilirsin. Bİlmiyorsan ayrıntılı olaraka anlatabilirim.

installous 2.0.4 bildiğim kadarıyla suan sadece cydia.hackulo.us sourcede mevcut.

arkadaşlar tam olarak biliyorum diyemem ama telefon kapalı halde müzik dinlerken telefonu açmadan sesini açmaya yarayan bi program varmış diye duydum. ekran kapalı haldeyken yukarı aşağı çekince sesle oynuyormuşsun sağ sol yapıncada şarkı değişiyormuş. duyan bilen kendisinde bulunan benzerini bilen tavsiye edebilceğiniz bir program varmı yukarda saydığım işi görücek ?

tvu player ı kullanabilen varmı varsa hangi versiyonu çalışıyor nasıl çalışıyor . PAylaşırsanız sevinirim.

eğer yanlış hatırlamıyorsam son versiyonu çalışıyor ama dns ayarlarıyla oynaman gerek ( 4-2-2-1 ) eğer illa tw izlicem diyorsan nettw yide tavsiye edebilirim

fontswap programı telefondaki yazı stilini değiştirmeye yarıyor. içinde belli miktarda yazı stili var yanlış hatırlamıyorsam el yazısıda var ama eğer ordan bulamazsan cydia da fontswap yazdığın zaman yazı stilleri ayrı ayrı var resimlerine bakarak istediğini indirip programdan ayarlayabilirsin

Pardon ben soruyu yanlış sordum ben sanal klavyeyi kullanmadan elimle çizerek harfleri oluşturacağım bir program istiyorum bu var mı ?

simdilik yok ne yazikki.

arkadaşlar PONS un türkçe almanca sözlüğü war itunes de grddum ama appulu da fln baktım bulamadım? yardım edermisiniz?

abi ben de uygulamayı acıyorum kapanıo neden ki eskiden acılıodu bi de

yeni versiyonu çıktı çalışmıyo o yüzden crack itunes tan lite versionunu yükleyebilirsin ama 7kredi var sadece.

yok ben global a.q demiyom baska uygulama diom

neyi diyosun yav onu söyleyiverde ona göre yardım edelim (=

facebook ve imafia

bendede facebook yapıyo arada bunu ama silip yükleyince düzeliyo gerçe denemişindir tahminim. mafia hakkında bi fikrim yok ama.

Edit : olmazsa bunu bi dene türkçe yamalı halidir : [ATTACH]1270[/ATTACH]

Facebook.ipa