Jump to content

iPhone Program İstek ve Yardım Bölümü

Rate this topic

Recommended Posts

• Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

itunestamı gözükmüyo yoksa iphoneamı gitmiyo ?

360panorama uygulaması var komple cekim icin

Teşekkür ederim. iPhone 5S'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Posted Images

çok teşekürler sağolasın.:))

Rica ederim dostum

ScanR business center (şu ana kadarki en iyi fax programı direk iphone dan yolluyor.)cracklisini arıyorum appstore fiyatı 24,99$ Arkadaşlar şunada bir el atın lütfen.

Dostum bunu buldum ama az önce başka bişey indirdiğim için açılmıyor.bulduğum yerde iPhone ipa yazıyor ama

RapidShare

Bende indirdiğimde eğer çalışırsa paylaşımını yapacağım.

Edited by frknyldrm
İstenilen .ipa bulundu.
skype ariyorum 3.1.2 ile calisan elinde olan arkadaslar paylasirlarsa sewinirim simdiden tesekkurler....

App Store den indirdim bende sorunsuz calisiyor.

Selamun Aleyküm. Bu makeitmine diye adlı programı kurmuştum daha önceden cydia dan şimdi programı kaldırmak istiyorum ne yaptıysam olmuyor. Programı reinstall yapıyorum olmuyor remove yapıyorum olmuyor programın simgesi gidiyor fakat operatör yerine yazdığımız isimler aynen duruyor. Varmıdır bunun bir çaresi. Şimdiden teşekkürler

Selamun Aleyküm. Bu makeitmine diye adlı programı kurmuştum daha önceden cydia dan imdi programı kaldırmak istiyorum ne yaptıysam olmuyor. Programı reinstall yapıyorum olmuyor remove yapıyorum olmuyor programın simgesi gidiyor fakat operatör yerine yazdığımız isimler aynen duruyor. Varmıdır bunun bir çaresi. Şimdiden teşekkürler

dostum bunu o şekilde yapamazsın,şimdi mimi tekrar kur,mimi aç isimleri silmek istersen, klavyeyi aç ve bir şey yazmadan boş olarak carrier yada bannera tıkla sonra kapat, oparatör ismin yada saat aynen geri gelir,sonra mimi kaldır. bu kadar..

dostum bunu o şekilde yapamazsın,şimdi mimi tekrar kur,mimi aç isimleri silmek istersen, klavyeyi aç ve bir şey yazmadan boş olarak carrier yada bannera tıkla sonra kapat, oparatör ismin yada saat aynen geri gelir,sonra mimi kaldır. bu kadar..

Allah razı olsun kardeşim. Yalandan yere sabahdan beri uğraşıyormuşum.

Edited by AnderunMastisi

Arkadaşlar, ne oldu bilmiyorum ama şuanda cydia, icy ve rock programlerine giremiyorum. sadece app cake çalışıyor o da çok yavaş çalışıyor. Neden kaynaklanmış olabilir. çözemedim. Yeni bir programda yüklemedim. Yrdımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

Arkadaşlar, ne oldu bilmiyorum ama şuanda cydia, icy ve rock programlerine giremiyorum. sadece app cake çalışıyor o da çok yavaş çalışıyor. Neden kaynaklanmış olabilir. çözemedim. Yeni bir programda yüklemedim. Yrdımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

blacra1n ile hepsini tekrar yuklemeyi dene.

Sent from my iPhone using Tapatalk