Jump to content

iPhone Program İstek ve Yardım Bölümü

Rate this topic

Recommended Posts

• Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

itunestamı gözükmüyo yoksa iphoneamı gitmiyo ?

360panorama uygulaması var komple cekim icin

Teşekkür ederim. iPhone 5S'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Posted Images

arkadaşlar scanR business center cracklisini nereden bulabilirim. (appstore da var ama 24,99):mad:

illa scanr businesscentetr mı olmaslı yoksa baska scan de olurmu?

bide biri bana iconoclasm bulabilirmi?

Edited by BAyj
birincisi sözlerine dikkat etmen gerek,karşında çocuk(lar) yok senin. burada bir istekte bulunacaksan efendiligini takınıp isteyeceksin,seviyeni biraz düzelt ve cydiaya bak....

furkan la aynı okul aynı servisteyizz bende kotu bişey solemedim sadece orda yazdıgını sitemli bir sekilde belirttim ve cydia da bagıs istiyor

furkan la aynı okul aynı servisteyizz bende kotu bişey solemedim sadece orda yazdıgını sitemli bir sekilde belirttim ve cydia da bagıs istiyor

istersen furkanla kardeş ol beni ilgilendirmez,eger birisine bir şey söyleyeceksen ALINTI yapacaksınki görenler üzerine alınmasın ok??

arkadaşlar scanR business center cracklisini nereden bulabilirim. (appstore da var ama 24,99):mad:

cektigin fotolari pdf haline getiren bir de "ScannerPro" diye bir uygulama var .. dene istersen, ben kullaniyorum gayet basarili .

Daha önce yazılmıştır muhakkak ama ben çaresini bulamadım, bluetooth üzerinden müzik aktarımı?? Bu konuda tecrübesi olanların yardımlarını isteyeceğim. şu an telde ibluetooth yüklü ama zil sesleri ve resimler hariç birşey bulamıyorum.

bu arada iconoclasm xsellize reposunda 1.2 versiyonu crackli olarak mevcut.. bi dene istersen ?

yok yav o iconoclasm layouts pack ek şekiller katıyo programa tabi önce yüklemek lazım ben bulmuştum bi kaç tane ama hiçbiri çalışmamıştı dur bidaha araştiriyim yazarım buraya.

Daha önce yazılmıştır muhakkak ama ben çaresini bulamadım, bluetooth üzerinden müzik aktarımı?? Bu konuda tecrübesi olanların yardımlarını isteyeceğim. şu an telde ibluetooth yüklü ama zil sesleri ve resimler hariç birşey bulamıyorum.

bu başlığı incele bi dostum sorunun çözer sanırım : http://iphoneyardim.net/showthread.php?t=591&highlight=ipod+%FEifresi

uzatmayin arkadaslar.. ortada sorun yokken sorun cikacak.. yanlis anlasilma var... isimize bakalim :)

bole yazımaların sorunu insan duygularını karsı tarafa iyi anlatamıyor.

bu arada iconoclasm xsellize reposunda 1.2 versiyonu crackli olarak mevcut.. bi dene istersen ?

sadece beyourda war ondada donate istiyor ve xsellize de patch,,

deniyorum saol indi şimdi

bole yazımaların sorunu insan duygularını karsı tarafa iyi anlatamıyor.

sadece beyourda war ondada donate istiyor ve xsellize de patch,,

deniyorum saol indi şimdi

ben denedim yükledi gözüküyo appcake ama çıkan icon falan yok.

Evet sağolasın, okumuştum ama tam anlamamışım, linki verdiğin için bu sefer dikkatlice okudum, tam istediğim gibi çok sağol

selamlar,

Rica Ederim.

Arkadaşlar ben iphoneuma kurduğum uygulamalar açılmıo simgesi çıkıyo ama tıkladığımda açılıomuş gibi oluyo ama uygulamadan atıo 2 gün sora igo çok lazım olcak bana şehir dışına çıkcam we ilk defa deneme şansım olcak bugün yapamazsam iphone sırf igo için yarın restore edicem itunes dan we pc suite le kuruyom ikisinde de aynı şey oluyo sorun nedir acaba bilen warmı?

Arkadaşlar ben iphoneuma kurduğum uygulamalar açılmıo simgesi çıkıyo ama tıkladığımda açılıomuş gibi oluyo ama uygulamadan atıo 2 gün sora igo çok lazım olcak bana şehir dışına çıkcam we ilk defa deneme şansım olcak bugün yapamazsam iphone sırf igo için yarın restore edicem itunes dan we pc suite le kuruyom ikisinde de aynı şey oluyo sorun nedir acaba bilen warmı?

uygulamaların senin cihaz versiyonuna uygun oldugundan eminmisin?? yani hiçmi uygulama açılmıyor yoksa bazılarımı açılmıyor??

uygulamaların senin cihaz versiyonuna uygun oldugundan eminmisin?? yani hiçmi uygulama açılmıyor yoksa bazılarımı açılmıyor??

iphone restore etmeden önce tomtom we igoyu kullanıodum restore ettim we pc suitele ikisini tekrardan kurdum bi kaç gün sorunsuz çalıştı ama soradan o hatayla karşılaştım we itunesle denedim o da fayda etmedi wersiyonu felanda uygun 3G 16gb 3.1.2 kullanıorum

iphone restore etmeden önce tomtom we igoyu kullanıodum restore ettim we pc suitele ikisini tekrardan kurdum bi kaç gün sorunsuz çalıştı ama soradan o hatayla karşılaştım we itunesle denedim o da fayda etmedi wersiyonu felanda uygun 3G 16gb 3.1.2 kullanıorum

birde buradan dene dostum istersen??

http://www.iphoneyardim.net/showthread.php?t=91&highlight=navigasyon

yada burdan tomtom

http://www.iphoneyardim.net/showthread.php?t=407&highlight=navigasyon

tmm burdan indirip kuruyumda fayda etceğini sanmıorum bazı attığım oyunlarda açılmıodu 400 küsür mb lık driver oyunuyla terminatörü attım açmadı ama sygic we navigon die uygulamalar war onları kurmuştum we iphoneda da sorunsuz olarak çalıştı ama dediğini yapıyım umarım çalışır bunlarda

tmm burdan indirip kuruyumda fayda etceğini sanmıorum bazı attığım oyunlarda açılmıodu 400 küsür mb lık driver oyunuyla terminatörü attım açmadı ama sygic we navigon die uygulamalar war onları kurmuştum we iphoneda da sorunsuz olarak çalıştı ama dediğini yapıyım umarım çalışır bunlarda

belkide cihazı restore etsen daha kolay olacak :D

belkide cihazı restore etsen daha kolay olacak :D

bak şimdi hançeri sapladın kalbime öle bekletion :D:D:D artık yarın yaparım öteki günde çıkarım yola ama ölüm olcak yaws uygulamaları tekrardan yüklemek :'(:'(