Jump to content
Apple iOS 12.4 sürümünü imzalamayı durdurdu!
Sign in to follow this  
white00

Cem Yılmaz Gitt Slider Sesi (Tavsiye)

Rate this topic

Recommended Posts

Cem Yılmaz'ın 'Güzel İnsan Taşıma Taşıtı'nın çıkardığı ses ile slider'ınıza renk katın. Ses dosyalarını nereye atmanız gerektiği rar dosyası içinde bulunmaktadır. Orjinal ses dosyaları da ekte bulunmaktadır.

Alternatif

Hotfile.com: One click file hosting: www.iphoneyardim.net - Gitt sesi - white00.rar

RAR PASS : white00

www.iphoneyardim.net - Gitt sesi - white00.rar

Orjinal kilit sesi.rar

Edited by white00

Cem Yılmaz'ın 'Güzel İnsan Taşıma Taşıtı'nın çıkardığı ses ile slider'ınıza renk katın. Ses dosyalarını nereye atmanız gerektiği rar dosyası içinde bulunmaktadır.

Alternatif

Hotfile.com: One click file hosting: www.iphoneyardim.net - Gitt sesi - white00.rar

Hocam dediğiniz şekilde dediğiniz yere attım ama çalışmadı :s Bu kilidi aç dediğimiz zaman slider'ı kaydrdığımzda cıkan ses deil mi ? ben onu theme/library'e atıoruz die biliordum :s

Saygılar..

4606.jpg

4591.jpg

Doğru yere attığından emin olmalısın, attığın klasör içinde bir sürü caf uzantılı sistem ses dosyaları mevcut olmalı. Ve respring yapmayı unutma dostum. Şu an bende sorunsuz çalışıyor.

4606.jpg

4591.jpg

Doğru yere attığından emin olmalısın, attığın klasör içinde bir sürü caf uzantılı sistem ses dosyaları mevcut olmalı. Ve respring yapmayı unutma dostum. Şu an bende sorunsuz çalışıyor.

evettt aynı yerrr :s bende ifunbox var onunla attım sanırım seninki de onun tarzında bişey ama bende aktif olarak görünmüyodu dosyalar görünüyor ama sanki sönük gibi sönükk derken tıklanmazya bazen onun gibiler hepsi ama :s

evettt aynı yerrr :s bende ifunbox var onunla attım sanırım seninki de onun tarzında bişey ama bende aktif olarak görünmüyodu dosyalar görünüyor ama sanki sönük gibi sönükk derken tıklanmazya bazen onun gibiler hepsi ama :s

Benim kullandığım FTP programının linkini vereyim istersen bununla dene.

http://www.iphoneyardim.net/iphone_genel/602-iphone_browser.html

Yalnız bişey diim mi kimse system dosyasının icine atmasın library/themes 'a atsn yoxa systemde asıl kayıtlı olan orjinal kapanma acılma sesini siliyo benden sölemesi :D

System/Library/audio/uisound ' icindeki '' lock.caf'' dosyası lazım yardımcı olur musunuzz?

Unlock.caf ı yollayan yardım sever arkadaşına da teşekkür et.

Demiştim sana senn unlock'u ben yapacağım diye :D

Unlock.caf ı yollayan yardım sever arkadaşına da teşekkür et.

Demiştim sana senn unlock'u ben yapacağım diye :D

Harbi sözünün eriymişsin arkadaşım iki nokta :D Sayın yöneticim bana lock.caf lazım hadi ya bi buluver sana zahmet :(

Tşkler ve Saygılar efendim :))

ifun boxla attıktan sonra i fun box kapat telefonu kapat aç ifun boxdan yine aynı yere gel system library audio ordaki lock.caf ve unlock.caf ın adı değişmiş oluyor .caf.ifg öyle bişey o sondaki uzantıyı sil sadece .caf kalsın telefonu yeniden başlat hazır ;)

Dostum ilk mesajda orjinal sesleri de vermiştim.

Hocam kilit acma yani kaydrmadan soraki ses var ama kilitleme sesi yok yani tık sesi war sadece :/

Hocam kilit acma yani kaydrmadan soraki ses var ama kilitleme sesi yok yani tık sesi war sadece :/

Haklısın dostum. düzeltildi. (: