Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
Hasanarz

iPhone 4 ve iPad 2 Tüm Menü Görüntüleri HD Formatında HD TV'de

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar yaklaşık 20 gün önce aldığım HDMİ adaptörünü şimdi müsait olduğum için sizlerle paylaşmak istedim ,ben genellikle elime geçip ve denediğim cihazları paylaşıyorum ,herhangi bir cihazı bilmeden kullanmadan kopy ,past yaparak paylaşmıyorum ve şuan denediğim HDMİ Adaptörünüz sizlerle paylaşıyorum, ürün İphone ve İpadın Tüm ekranını HD formatında Tv'ye aktarıyor ve görüntü kalitesi gerçektende süper , diğer tv kablo ve aparatlarıyla kıyaslanılmaz bile ben özellikle Asphald 6 oyununu HD formatında Tv 'de oynadım harika bir görüntü diyebilirim, cihazın fiyatı biraz uçuk gelebilir ama görüntü kalitesinden dolayı parasını hakkediyor diyebilirim, akşam müsait bir zamanda resimleride ekliyeceğim.

İphone ve İpad için HDMİ Adaptörü

Fiyatı : 44 USD

hdmil.jpg

Edited by Hasanarz

Çin işi ama sanırım Belkinin mini hdmi Tv aparatlı kablosu 180 tl civarıydı, bide HD görüntü vermiyordu ona göre bu çok iyi :)

Hasan abi bu aparat sayesinde direk ekranın görüntüsünü alabiliyor muyuz ? Yoksa oyunlar ve menü için cydia'dan eklentiye mi ihtiyacımız var ?

Ayrıca aldığın web sitesini yazarsan sevinirim...

Saygılar...

Hasan abi bu aparat sayesinde direk ekranın görüntüsünü alabiliyor muyuz ? Yoksa oyunlar ve menü için cydia'dan eklentiye mi ihtiyacımız var ?

Ayrıca aldığın web sitesini yazarsan sevinirim...

Saygılar...

Evet ben de onu soracaktım. Cydia'dakilerinde çözünürlük kısıtı var çünkü şu an kullandıklarımda hep :(

Evet yinede Cydia'daki eklentilere ihiyacımız var ve 1280x720p görüntü alabiliyoruz cihazdaki HD videoları pürüzsüz TV'ye aktarabiliyoruz

Hakketten pahalı... Kullanacak için fazla değil, gerçi... Apple ın sattığı component bile 100 TL den fazla...

Saygılar...

Evet yinede Cydia'daki eklentilere ihiyacımız var ve 1280x720p görüntü alabiliyoruz cihazdaki HD videoları pürüzsüz TV'ye aktarabiliyoruz

Hocam paylasim icin tesekkurler. Peki Cydia'dan hangi eklentileri indirmek gerekiyor? Bir de tum goruntuleri veriyor di mi?

Ben daha once composit kablo ile Tvout eklentisi ile goruntu almistim, onun gibi mi tum menuyu veriyor tv;ye?

Tesekkurler, saygilar,

Hocam paylasim icin tesekkurler. Peki Cydia'dan hangi eklentileri indirmek gerekiyor? Bir de tum goruntuleri veriyor di mi?

Ben daha once composit kablo ile Tvout eklentisi ile goruntu almistim, onun gibi mi tum menuyu veriyor tv;ye?

Tesekkurler, saygilar,

Ressuporter4 ve Tvout gibi cydia programlaina ihtiyac duyuyor ve tam görüntüyü elde edebiliyoruz

Oyunlar falan tamamda, hd videolari iphone dan televizyona aktarmaya calismak bana mantikli gelmiyor. Sonucta iphoneda olan bir video, bilgisayarda da mutlaka vardir. Bilgisayardan izlemek veya bilgisayari tv ye baglamak daha akilci bir cozum olmazmi? Ben mi yanlis dusunuyorum?

Saygılarımla...

Oyunlar falan tamamda, hd videolari iphone dan televizyona aktarmaya calismak bana mantikli gelmiyor. Sonucta iphoneda olan bir video, bilgisayarda da mutlaka vardir. Bilgisayardan izlemek veya bilgisayari tv ye baglamak daha akilci bir cozum olmazmi? Ben mi yanlis dusunuyorum?

Saygılarımla...

O konuda ben de senin gibi düşünüyorum. Ama düşün bir yolculuk yapıyorsun. Filmleri at iphone'a 1 gün kalacağın yerde yanına sadece kablo al bağla direk...

Onun dışında ev kullanımı için aynen pc varken iphone gereksiz...

Saygılarımla...

İphone 4 HD videoları pc de izlemek başka Full HD tv de izlemek başkadır, çektiğiniz videoları hemen tv de izlemenize olanak tanıyor, ayrıca tüm menü HD formatında TV de göründüğü için iste youtubeye gir ister safari hepsi süper kalite ...

Saygılarımla...

Benim amacim tamamen farkli. Yurtdisindayim, uydu antenim yok. Ben NetTV'den Turk kanallarini izliyorum. Bu adaptorle tv'ye baglayip buyuk ekranda izlemek istiyorum. Ayni olayi composit kablom ile yaptim. Compositte kalite dusuk. Apple TV aldim, onda da problem oldu NetTV'nin airplay streami yok. O yuzden tek secenek bu kaldi.

Ayrica Kadir arkadasimin soyledigi de dogru, bu sekilde cok daha pratik.

Ressuporter4 ve Tvout gibi cydia programlaina ihtiyac duyuyor ve tam görüntüyü elde edebiliyoruz

Hocam pardon ben Tvout demisim, bende Displayout var, ancak o 1024x768'e kadar destekliyor. Ilk once Tvout indirmistim telefon kilitlenmeye baslamisti. Sonra okudum Tvout ios4 icin olmuyormus kaldirdim. Siz 720p goruntu icin tam olarak hangi programi kullandiniz?

Tesekkurler, saygilar.

Hasan Abi nereden alacağız sipariş etmeyi düşünüyorum da ?

Sahibinden.com'da var 99 tl'ye. Ama ebay'da daha hesapli gozukuyor.

Hocam pardon ben Tvout demisim, bende Displayout var, ancak o 1024x768'e kadar destekliyor. Ilk once Tvout indirmistim telefon kilitlenmeye baslamisti. Sonra okudum Tvout ios4 icin olmuyormus kaldirdim. Siz 720p goruntu icin tam olarak hangi programi kullandiniz?

Tesekkurler, saygilar.

Sanırım TvMirror gibi birşeydi , onunla tam ekran görüntü yakalayabiliyorsun, ama oyunlar için Tv out ile daha akıcıdır.

Kadir , HiAxiSeytan, ben bunu dealextremeden sipariş etmiştim 44 dolara

ruphee , resimler için pek fırsatım olmadı,ama ihtiyaç varsa zaman ayırabilirim

Sanırım TvMirror gibi birşeydi , onunla tam ekran görüntü yakalayabiliyorsun, ama oyunlar için Tv out ile daha akıcıdır.

Kadir , HiAxiSeytan, ben bunu dealextremeden sipariş etmiştim 44 dolara

ruphee , resimler için pek fırsatım olmadı,ama ihtiyaç varsa zaman ayırabilirim

Sağol abi kaç günde geldi dealextreme'den

Sağol abi kaç günde geldi dealextreme'den

bir sıkıntı olmassa 20 gün 1 ay civarı geliyor

peki iPhone 4 deki grüntüleri USB den aktaramaz myız TV ye ?

malesef şuan için öyle birşey söz konusu değil

Hasan Abi cevap için teşekkür ederim...

Saygılar...

Rica ederim , ne demek :)

hd goruntu alabilecegimiz kablolari nerden temin edebiliriz?