Jump to content

Cydia Uygulama İstek ve Yardım Bölümü

Rate this topic

Recommended Posts

ya bende beejive'in bi versiyonu var.zip dosyasinin icinde ipa dosyasiyla beraber 2 dosya var.bunlari winscp kullanarak cihazin icinde beejive klasorunun icindeki dosyalarla degistirince program hata vermiyordu bi kere denemistim ama cok uzun is diye hazir sorun vermeyeni bulup kullanmak daha kolay geldi.gerci yokmus ama yine de bi umut :)

Artık yemiyor... Program sorunsuz çalışıyor ancak bağlantıya geçtiği anda server dan atılıyorsunuz. Bu yüzden crack kesinlikle yemiyor.

Saygılar...

• 1 month later...
  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

arkadaşlar merhaba, genelde controlcenter için olan tweaklerde hücresel veri aç/kapa özelliği bulunuyor ancak edge ve 3g'yi ayrı ayrı açıp kapatabilmeyi de sağlayan bir tweak var mıdır bildiğiniz? b

Arkadaslar cydia uygulamaları isteklerinizi veya yaşadığınız sorunları bu basliktan bize bildirebilirsiniz

IMN for iOS8, ve Whatsapp eklentisi, Hermes ama ios 8 e güncellenmedi..

Posted Images

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

Aerox isimli bir oyunu birçok repo sitesinde aramama ramen bulamadim... Instalous yapmış olduğum birsey yuzundun bozuldu...

Bu oyunu indirmek icin tek çarem sizin reponuz herhalde... Oyunu reponuza eklerseniz sevirinirim. Denemek istiyorum.

ilginiz icin simdiden teekkur ederim :)

Ayrıca ufak bir sorum olacak... Ipod da repolardan indirilen muzikler nereye gidiyor ? xD

her ıkı reponuzda cok guzel ama güncelleme yapmıyorsunuz

belkı zor bı olaydır dıye tahmın edıyorum

soru cevapta bır font onermıstım onu koyarsanız sevınırım

dostum inanki bir repo 5 web sitesinden daha zor :)

gerçekten çok ugraştırıyor,heleki 4.x versiyonlarda bir çok uygulamanın desteklememesi bizi kararsızlıga sürükledi,en kısa sürede repoyu güncelliyecegiz,ama dediğim gibi çok uzun bir işi var.

• Administrator
iphone 4 için temalarınızı büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum :(

ios 4 ve iphone 4 icin yeni bir repo kurmayi dusunuyoruz .. :) bu yuzden biraz daha beklememiz gerekiyor sadece :)

• 2 weeks later...
  • 4 months later...
Selamlar arkadaşlar appstore da bulunan Turkey Rocks (Efes antik kenti için bir uygulama )uygulamasını indirebileceğimiz bi yer varmı?

öncelikle burası cydia istek bölümü ipa istekleriniz için burayı kullanınız

http://www.iphoneyardim.net/appstore_programlar/1623-iphone_program_istek_yardim_bolumu-179.html

ve aradığınız program crackli olarak mevcut değil malesef

abi şu idial ı ındırecegımız bı yol gosterin anca konu kilitliyorsunuz

ben görevimi yapıyorum arkadaşım sorunuzu yanlış yerde soruyorsunuz yoksa size karşı yapılmış ekstra bişey yok ortada sorunuzun cevabına gelince

ercüment repoyu hatalı vermiş galiba doğrusu

http://repo.sosiphone.com

sorum orda goz onunde oluyor fakat burda 12.planda arkadasım. artı o dediğin repoda da yanlıs dıo

ben araştırmaya devam ediyorum ve bilen biri varsa burdanda kesinlikle cevap verecektir şüpheniz olmasın

sorum orda goz onunde oluyor fakat burda 12.planda arkadasım.

Kural bu arkadaşım, orası uygulama tanıtmak için burası soru sormak için.

yardimci olursaniz sevinirim . iphone 3g mevcut bende orj yani unloc degil 4.2 yukledim ama ben jb yapmak istiyorum bu mumkun mu yuklersem bir sorun olurmu _? 05.15.04 fw

telefon yurtiçi ise yani simkilitsiz ise redsn0w_win_0.9.6b4 ile jailbreak yapabilirsiniz sorun olmaz. (soruyu yanlış yere sormuşsunuz)

yardimci olursaniz sevinirim . iphone 3g mevcut bende orj yani unloc degil 4.2 yukledim ama ben jb yapmak istiyorum bu mumkun mu yuklersem bir sorun olurmu _? 05.15.04 fw

Redsnow ile jb yapabilirsiniz hic bir sorun olmaz

Saygilar...

Arkadaslar safari için bir eklenti vardı cydiadan indirdiğimiz safarideki sayfaları tek sayfada yan yana gösteren adı neydi o uygulamanın bilen arkadaslar yanıtlarsa sevinirim saygılarımla

Arkadaslar safari için bir eklenti vardı cydiadan indirdiğimiz safarideki sayfaları tek sayfada yan yana gösteren adı neydi o uygulamanın bilen arkadaslar yanıtlarsa sevinirim saygılarımla

Safari download manager programin adi repomuzda mevcut ( bknz imza)

Saygilar...

gridtab for safari olabilirmi acaba,bir bakın cydiadan.

Safari download manager programin adi repomuzda mevcut ( bknz imza)

Saygilar...

o degil canım :) o download için ;)