Jump to content

Cydia Uygulama İstek ve Yardım Bölümü

Rate this topic

Recommended Posts

Merhabalar ,acaba online dizi sitelerinde izlediğimiz dizileri kaydedebiliceğimiz bir program varmı? youtubeunkini buldum, ama mesele bi siteden 3g wifi olan bi yerde yükleyip ,metroda otobüste 3g wifi olmadığı bir yerde izliyim istiyorum böyle bişi mevcutmu youtubdada dizi olmadığından derdime derman olmadı yourtube.Pc felanda uğraşmayım direk telefondan hallediyim istiyorum :D

Şimdiden teşekkürler.

• Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

arkadaşlar merhaba, genelde controlcenter için olan tweaklerde hücresel veri aç/kapa özelliği bulunuyor ancak edge ve 3g'yi ayrı ayrı açıp kapatabilmeyi de sağlayan bir tweak var mıdır bildiğiniz? b

Arkadaslar cydia uygulamaları isteklerinizi veya yaşadığınız sorunları bu basliktan bize bildirebilirsiniz

IMN for iOS8, ve Whatsapp eklentisi, Hermes ama ios 8 e güncellenmedi..

Posted Images

Merhabalar ,acaba online dizi sitelerinde izlediğimiz dizileri kaydedebiliceğimiz bir program varmı? youtubeunkini buldum, ama mesele bi siteden 3g wifi olan bi yerde yükleyip ,metroda otobüste 3g wifi olmadığı bir yerde izliyim istiyorum böyle bişi mevcutmu youtubdada dizi olmadığından derdime derman olmadı yourtube.Pc felanda uğraşmayım direk telefondan hallediyim istiyorum :D

Şimdiden teşekkürler.

Safari download manager yuklerseniz iphone da videoya izlemek icin tikladiginiz zaman download secenegi cikacaktir

Saygilar...

merhaba arkadaşlar bi kaç sorum olucak whatsapp programını parasız nerden yükliyebilirz vede facebook üzerinden mobile uploads nasıl yapılıyor anlatabilrmisiniz

Whatsapp i installoustan indirebilirsiniz

Facebook anasayfadayken photosa tikladiginizda upload secenegi cikacaktir

Saygilar...

biraz daha bilgi verebilrmsnz installous hakkında

Installousta applestoreun aynisidir ama tek fark para odemessiniz cracklidir butun uygulamalar telefonunuz jailbreakli olmak zorundadir

Saygilar...

jailbreak hakkındada bir bilgim yeniyimde iphoneda yardıma ıhtıyacım var onu nası yapacagım

TelefonunuZun modeli ve versiyonu nedir?

Saygilar...

versiyon göremedim sürüm 4.2.1 diye geçiyor

Bu basliktan programi indirin adimlari takip ederek jailbreak yapabilirsiniz
/>http://www.iphoneyardim.net/jailbreak_amp_unlock/16598-greenpois0n_rc6_4_2_1_untethered_jailbreak_windows_amp_mac_ilk_mesaji_dikkatlice_okuyalim.html

Saygilar...

Merhaba;

iprotect 2.0 versiyonu kullanırken cydia üzerinde olan bir güncellemeyle artık kullanamaz oldum ve ne yaptıysam düzeltemedim.

iprotecti nasıl düzeltebiliceğimizi yada iprotect'e benzeyen bildiğiniz bir program var mı?

Gerçekten ve çok önemli ve ihtiyacımız olan bir program.

cihaz: iphone 4 ( turkcell' den alınma) 4.1 jb

merhaba arkadaşlar ben iphonede liwe wire ares gibi müzik indirebileceğim program varmı varsa ismini werirseniz çok makbule geçer saygılar

Arkadaşlar merhaba restore öncesi bir mesaj programı kullanıyordum ama bitesms değil sadece iphone un kendi msj programıydı ama mesaj gelince programdayken mesaja bakabiliyordun..

mesaj yazma işlemi bittiğinde kapanıp programa kaldığın yerden devam edilebiliyordu programın adını hatırlayan varmı?