Jump to content
TaRuS

Cydia Uygulama İstek ve Yardım Bölümü

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaslar cydia uygulamaları isteklerinizi veya yaşadığınız sorunları bu basliktan bize bildirebilirsiniz :)

Edited by JaY
  • Like 1

cydelete yok abi

ok :) eklenecek en kisa zamanda :)

Takım marşlarını melodi olarak koyabiliriz aslında repoya ?

Ok 1-2 saate kalmaz hazirdir Arkadaslar ;)

irfaN`cim Ringler hazir Suatcim online olur olmaz repomuzda ringler hazir olacaktir ;)

Cok serisiniz :)

Vallaha elimizden gelenin en iyisini yapmaya calisiyoruz o kadar :P

Bu arada Tesekkurler ;)

irfaN`cim Ringler hazir Suatcim online olur olmaz repomuzda ringler hazir olacaktir ;)

Ellerine sağlık can. BJK için hangi melodiyi hazırladın :D

Ellerine sağlık can. BJK için hangi melodiyi hazırladın :D

Simdilik Secret :D Ama ozel istekte bulunabilirsiniz ;)

Geliyorum 10 dk ya

Sent from my iPhone using Tapatalk

takim marslari ve diger zil sesi istekleri eklendi.. bilgisi repo basliginda mevcuttur..

Repo için bir istek yapacaktımda peçeteye mi yazsam diye düşündüm :D Snaptap uygulamasını ekleyebilmemiz mümkün mü acaba ??

Repo için bir istek yapacaktımda peçeteye mi yazsam diye düşündüm :D Snaptap uygulamasını ekleyebilmemiz mümkün mü acaba ??

cok ozur dilerim ama 2 gun kadar cok az girebilicem.. zira hayatimla ilgili cok onemli kararlarin arefesindeyim.. :) en kisa zamanda tester arkadaslarimiz programi bana ulastirirlar.. hemen hallederiz.. :)

irfancim.. saygilar :)

cok ozur dilerim ama 2 gun kadar cok az girebilicem.. zira hayatimla ilgili cok onemli kararlarin arefesindeyim.. :) en kisa zamanda tester arkadaslarimiz programi bana ulastirirlar.. hemen hallederiz.. :)

irfancim.. saygilar :)

Herşeyin hayırlısı olması temennisi ile.

Programı ben buldum en son versiyonunu ve kullanıyorum. Bir ara repo'yada ekleriz.

Tarus kardeş bn repomuzda "Unread SMS Fixer" adlı programı istiyorum bu program sayesınde iphone a gelen msjlar direk ekranda kutucuk olarak cıkmıcak mesajlar ıkonunun üstünde küçük kırmızı baloncukla msj geldiğinde görüncek...

Tarus kardeş bn repomuzda "Unread SMS Fixer" adlı programı istiyorum bu program sayesınde iphone a gelen msjlar direk ekranda kutucuk olarak cıkmıcak mesajlar ıkonunun üstünde küçük kırmızı baloncukla msj geldiğinde görüncek...

Bu ayarlardan kapatılabilen birşey?

img0843.png

Yoksa başka birşey mi?yanlış mı anladım?

bu ayrıntının gözükmesini engelliyor benım istediğim iprogram ıse ekranda baloncuk cıkmasını engelliyor direk iconun ustunde gözüküyor

bu ayrıntının gözükmesini engelliyor benım istediğim iprogram ıse ekranda baloncuk cıkmasını engelliyor direk iconun ustunde gözüküyor

öyle bişey olduğunu tahmin ettim ama yinede sorayım dedim.

ii geceler ark. parmaklıklar ardında dizisinin müziğini koyabilirmisiniz acaba teşekkürler

Diziyi kardeşim çekiyor sinopta,söyliimde o koysun :D

Şaka bir kenara en kısa sürede eklenecektir.

İcon0clasM 1.3 Programını programlar bölmünde paylaştım ancak bu cydiada ücretli benım konumdakı deb cracklı dosyayı repomuzda gormeyı cok ıstıyorum ve ordan dırek yuklemek ıstıyorum...

İcon0clasM 1.3 Programını programlar bölmünde paylaştım ancak bu cydiada ücretli benım konumdakı deb cracklı dosyayı repomuzda gormeyı cok ıstıyorum ve ordan dırek yuklemek ıstıyorum...

tamamdir dostum en kisa zamanda eklenicektir konuyuda buraya koyarsan iyi olur :)

Suanda iphone ekraninda 4 klasor yan yana duruyor , gecen arkadasimin telefonuna ( Iphone ) baktim o bir sekilde 5 klasoru yan yana koymus , bunu nasil yapabilirim ?

Telefon operatorunun ismi yazildigi yere nasil kendi ismimizi yazabiliyoruz ?

Simdiden yardimlariniz icin tesekkur ederim .

Suanda iphone ekraninda 4 klasor yan yana duruyor , gecen arkadasimin telefonuna ( Iphone ) baktim o bir sekilde 5 klasoru yan yana koymus , bunu nasil yapabilirim ?

Telefon operatorunun ismi yazildigi yere nasil kendi ismimizi yazabiliyoruz ?

Simdiden yardimlariniz icin tesekkur ederim .

İlk olarak bu işlem için jailbreak şarttır. Daha sonra Cydia dan FCSB yi indirerek çalıştırmanız yeterlidir. FCSB yani Five Coloumn Spring Board...

Saygılar...

artı olarak oparatör ve banner isminide make it mine ile yazabilirsiniz. repomuzda mevcut.

ayrıca FCSB yanına infinidock ve infiniboard şahane oluyor,birde shringrow ile %80 yaptımmı tadından yenmiyor :)

artı olarak oparatör ve banner isminide make it mine ile yazabilirsiniz. repomuzda mevcut.

ayrıca FCSB yanına infinidock ve infiniboard şahane oluyor,birde shringrow ile %80 yaptımmı tadından yenmiyor :)

Bak işte... Ne demek tadından yenmiyor. Gece gece yedireceksin yine bana ekmekleri abicim yavv...

Saygılar...

Filinta gibi delikanlısın abi yiycen tabi abim :)

Sağdaki ve soldaki birazCIKta ön ve arkadaki fazlalıkları saymazsak, bir de 25 kilo kadar düşersek, haklısın valla abicim... Filinta mı, FİL inta mı artık Allah bilir :D

Saygılar...