Jump to content
Apple iOS 12.4 sürümünü imzalamayı durdurdu!
Sign in to follow this  
Hasanarz

Zil Sesleri için Her İphonede Bulunması Gereken Süper Bir Uygulama ::: UnlimTones:::

Rate this topic

Recommended Posts

Pc olmadan 10 Saniye İçersinde İstediğiniz Zil Sesini Telefonunuza indirin.

NOT: Zil seslerini indirmek için internet gereklidir.

İphone'nin en can sıkıcı eksiklerinden biri istediğimiz mp3 veya sesleri zİl sesi olarak atayamamızdır, bunun için bir çok alternatif var fakat bu yöntemler sıkıcı olduğu için bir çok arkadaşımız bu yöntemleri kullanmak yerine İphone'nin orjinal zil seslerini kullanmayı tercih ediyor, fakat bu uygulama ile binlerce Zil seslerini saniyeler içinde telefonunuza indirip kullanabilirsiniz, kessinlikle her iphonede olması gereken bir uygulamadır , ben uzun süredir bu uygulamayı kullanıp herkese tavsiye ediyorum ,fakat forumda detaylı bir paylaşım olmadığı için sizlere yeniden paylaşmak istedim.

Programı Bulunduğu yer : Cydia

Programın Adı : unlimTones ,programı sadece Bigboss sourcesinden ücretsiz olarak indirin diğer sourcelerde indirdiğiniz sesleri görmeyebilirsiniz ,onun için orjinal Cydia sourcesinden indirin.

Programı Cydiadan kurduktan sonra search kısmına istediğiniz zil sesini yazıp ara deyin, resimdeki gibi karşınıza aradığınız zil sesleri gelecektir.

340f9081.png

Sesleri dinlemek için alttaki play tuşuna basiyor, indirmek için ise Add To My Ringtones kısmına basiyoruz ve internetten 10 saniye içersinde istediğiniz Zil sesi tonu telefonunuza yüklenmiş olacaktır.

e9635587.png

ve indirdiğiniz zil seslerine gitmek için Telefonunuzda Ayarlar / Sesler /Zil Sesi / ve indirdiğimiz zil sesini seçiyor ve olay bitiyor. :)

d0307b27.png

Edited by Hasanarz

bende bunu tesadüfen bulmuştum fakat biraz takılmalar (donma )yapıyor bende sizde de öylemi?

teşekkürler

Bende kesinlik donma falan yok, başka sourcelerden indirmiş olabilirsiniz ,orjinal olarak Bigboss tan indirip denerseniz belki sorununuz giderilmiş olur.

Bende kesinlik donma falan yok, başka sourcelerden indirmiş olabilirsiniz ,orjinal olarak Bigboss tan indirip denerseniz belki sorununuz giderilmiş olur.

teşekkürler deneyeceğim.

bende program açıldı fakar.usa roms,eur roms,jap roms,top 20 roms yazıyor giriyorum birşey yok.Arama yerine yazıyorum aramıyor.

Pardon unlimROMS'u indir mişim;)

bende program açıldı fakar.usa roms,eur roms,jap roms,top 20 roms yazıyor giriyorum birşey yok.Arama yerine yazıyorum aramıyor.

Pardon unlimROMS'u indir mişim;)

Zil seslerini arama ve indirmek için internet bağlantınızın olması gerekmektedir. bağlantınız varsa yeniden kaldırıp kurmayı deneyiniz

EDİT: Taman dediğim gibi unlimTonesi indirmeniz gerekiyor

teşekkürler ellerine sağlık bence sabitlenmeli.

hocam teşekkürler güzel bi alternatif olmuş eline sağlık sync ile pc,ye akar heralde dimi

biraz geç oldu ama çok çok saol bir de bazı sorcak seylerim var arkadaşlar ilgilenirse sevinirim

Siz sorularınızı yazın ona göre herkes yardımcı olmaya çalışacaktır elinden geldiğince ;)

ßirde şu telefondaki mesaj sesindeki müzikleri böle yapabilsek süper olucak böle bi imkan warmı mesaj sesini istedimiz müzik yapabilirmiyiz

bunları sılmek ıstersek nerden sılıcez ?

app içinde en altta MANAGE TONES var oradan silebilirsin...

hayırlı geceler arkadslar ben cokmu cahilim:) unlimtonesi bi bulamadım çünkü cydia ve bigbossa asıl ulasacagımı bılmıyorum:)) daha acık yardımcı olursanız sevınırım deli oldumm

hayırlı geceler arkadslar ben cokmu cahilim:) unlimtonesi bi bulamadım çünkü cydia ve bigbossa asıl ulasacagımı bılmıyorum:)) daha acık yardımcı olursanız sevınırım deli oldumm

Cihazınız jailbreak limi?

Çok teşekkürler süper gerçekten

Tema bölümümüzde "Zil Sesleri" alt başlığımız artık aktif olduğu için buraya aldım konuyu Hasan'cığım izninle ;)

ben bu konularda biraz acemiyim bana yardımcı olurmusunuz dediğiniz ( Programı Bulunduğu yer : Cydia

Programın Adı : unlimTones ,programı sadece Bigboss sourcesinden ücretsiz olarak indirin diğer sourcelerde indirdiğiniz sesleri görmeyebilirsiniz ,onun için orjinal Cydia sourcesinden indirin. ) nereden indireceğim ıphon'dan mı yoksa normal pc den mi.

Bigboss sourcesinden nereden bulabilirim bunu. unlimTones bunuda telefondan mı bulacağım teşekkürler.

çok iyi program basit ve çok işe yarıyor

Sagol hasan simdi indirdim iyi oldu. Bende hergun forumda zil seslerini kontrol ediyordum. Acaba yeni zil sesleri varmı diye. Gerek kalmadı. Bununla istedigim şarkıyı aratıyorum. Ordan zil sesi yapıyorum. Ayarlar-sesler- zil sesi- standart içine değilde özele veya farklı bir bölüm oluştursaymış tadından yenmezdi. :D genede güzel olmuş. Sağol.

MUSTAFA

arkadaşlar UnlimTones ten indirdiğimiz müzikleri silmek istersek nasıl silecegiz ayrıntılı olarak açıklarsanız sevinirim ?