Jump to content

Neden Navilerde Ses cok KISIK geliyor

Rate this topic

Recommended Posts

selam ustalar

arkadaslar bu iphone de tüm navigasyonlarda ses cok kisik tomtom ,sygic,navigon yükledim hepsindede ses baya kisik yani bir yolculukta otomobilde müzik dinlemesen bilene cok güclükle duyuluyor navigasyonun yönlendirmeleri

acaba bu sesi yükseltme imkanimiz yokmu

Kadir usta bu aux kablosu ile yada bu tertibati bana resimli gösterme imkanin varmi arabanin ses sistemi ve CD player orjinal yani öyle takma bir CD Player olmadigi icin bu islemi nasil yapabiliriz acaba

navi tam konuştuğu esnada telin sesini yukseltin ondan kaynaklanıyor :) aksi halde o kadar da kısık değil. ben hatta kısıyorum çok ötüyor diye :D

ama dediğim gibi konuşma esnasında sesi yükseltin aksi halde sadece zil sesini yukseltmiş oluyorsunuz.

Yok Be Ustam Ses Baya Bir Kisik iphone sesini son yapmisim ayni sekilde navininde sesi son ancak kadir ustanin dedigi gibi otomobiline binip yolculuk sirasinda diger seslerde karistiginda navinin sesini bastiriyor diger sesler

Yok Be Ustam Ses Baya Bir Kisik iphone sesini son yapmisim ayni sekilde navininde sesi son ancak kadir ustanin dedigi gibi otomobiline binip yolculuk sirasinda diger seslerde karistiginda navinin sesini bastiriyor diger sesler

navinin sesini bastırması için aracının :

ya traktör olması lazım

ya da 12 silindir ferrari

bu arada aracın dizel olduğu kesin yinede modeli nedir bu kadar ses yapıyor ?

Arabanın müzik çalarında kulak girişi gibi bir giriş mevcut mu acaba ?

opel-tigra-twintop-4a82de7ab581b4.09748421.preview.jpg

yok kulaklik ancak sökmek lazim ,söktügümüz taktirde kabloyuda disa aktarmamiz lazim iphoneye takmak icin oda görüntü kirliligi yapar

ancak bir tanidikta söyle birsey gödüm belki onunla uygulama olabilir tanidigin arabasinda kaset calar vardi oda bir mp3 player aldi cakmak yerine takti icinide muziklerle doldurdu ve ses islemini sarki atlatmayi arabanin teypinden yapiyordu ona bir sorayim bakim nasil birseymis belki onda kulaklik girisi vardir

opel-tigra-twintop-4a82de7ab581b4.09748421.preview.jpg

yok kulaklik ancak sökmek lazim ,söktügümüz taktirde kabloyuda disa aktarmamiz lazim iphoneye takmak icin oda görüntü kirliligi yapar

ancak bir tanidikta söyle birsey gödüm belki onunla uygulama olabilir tanidigin arabasinda kaset calar vardi oda bir mp3 player aldi cakmak yerine takti icinide muziklerle doldurdu ve ses islemini sarki atlatmayi arabanin teypinden yapiyordu ona bir sorayim bakim nasil birseymis belki onda kulaklik girisi vardir

kaset çaların varsa benim dediğim sistemi dene. o akseti 10 tl ye alıyorsun sonra kablosunu iPhone a takıyorsun iş bitiyor.

navinin sesini bastırması için aracının :

ya traktör olması lazım

ya da 12 silindir ferrari

bu arada aracın dizel olduğu kesin yinede modeli nedir bu kadar ses yapıyor ?

hahahahah alemsin

ya yok arac ne traktör nede ferrari opel corsa 1.2 motor Benzin 2007 model üstelik sehir icinde ,yani otoyolda olsa demekki sesi tam olarak hic duymuyacagim o hizdan dolayi

simdi benim tomtom 950 live navigasyon cihazi var arabada o mesela otoyolda diger seritte giden arabadaki söför bilene duyuyor (sonra 500 metre sola dön ) :)))) ancak bizim bu iphonede birak diger aractakini ben duymuyorum :))

Benim Dedigim Alet Budur bir tanidigim bunu kullaniyor arabasida kaset calar oldugu icin ,ancak benim arabada orjinal CD Player var

62824840.png

bunu 40 tl ye almıştım. 1 gun kullandım ve attım çöpe. turkiye de radyo sinyallerinde dalgalanma ve akrışıklık olduğundan tutturamıyor insan. illa parazit yapıyor. aux girişi bağlatman lazım.

ya Talisman dedigim gibi tomtom ,sygic ve navigon yükledim hepsi ayni ancak igo yüklememistim onuda indiriyorum partlari bitsin onuda deniyecem :)) media markt ve saturn magazalarinda birsey gördüm kücük bir apörlo var iphoneler icin olmazsa ondan bir tane alirim arabanin bir kösesine takarim :))

tskler kadir ve Talisman bu sohbet icin cok sagolun