Jump to content

İphone İtunes Ve usb ekranında takıldı

Rate this topic

seur

Recommended Posts

açılıyor ama usb ve itunes var başka bişey yok bilgisayardan itunesi açtığımda ise direk restore ekranı geliyor ordan shift ile restore diyorum ve 4.2.1 versiyonunu elle gösteriyorum hatasız bir şekilde yüklüyor en sonun da 1015 hatası alıyorum buraya kadar araştırmalarıma göre normal olması lazım

bu işlemlerden sonra ekrandaki usb ve itunes değişmiyor iREB-r4 programı ile söylenilenleri yapıyorum ama cihaz dfu modunda takılı kalıyor resetlemek zorunda kalıyorum açıldığında herşey aynı değişen bişey yok.:((

tahminim itunes in logları hatalı tutmasından kaynaklanıyor..şunu yaparmısın.

Program ekle kaldırdan apple la ilgili ne varsa kaldırın (quicktime hariç)

Apple application support

apple mobile device support

apple software update

bonjour

ve en son itunes...

daha sonra bilgisayarı kapatıp açın program files i kontrol edin silinmemiş birşey varsa silin.herşey tamam ise itunes son versiyonu yeniden kurun.

sorunu çözdüm arkadaşlar.firmware yükledikten sonra cihaz recovery modunda kalıyordu bunu umbrella isimli program ile çözdüm kick of recovery mode seçeneğini seçtiğimde cihazı recovery moddan çıkardı.sonra redsn0w programı ile jailbreak yaptım herşey sorunsuz oldu daha sonra da cydia ile unlock yaptım yardımlarınız için sitenize ve özellikle le de dostane nickli arkadaşa teşekkür ediyorum

• 5 months later...
  • 2 months later...
sorunu çözdüm arkadaşlar.firmware yükledikten sonra cihaz recovery modunda kalıyordu bunu umbrella isimli program ile çözdüm kick of recovery mode seçeneğini seçtiğimde cihazı recovery moddan çıkardı.sonra redsn0w programı ile jailbreak yaptım herşey sorunsuz oldu daha sonra da cydia ile unlock yaptım yardımlarınız için sitenize ve özellikle le de dostane nickli arkadaşa teşekkür ediyorum

arkadaşlar benimde aynı sorunum oldu bende iphone 4 var sürümü 5.0.1 itunes ta gördüğüm ve telefonda yazan 9A405 ios 5.0.1 olarak görünüyor .bende redsn0w 0.9.9b8 ve ios 5 için olan 9a334 restoru indirdim redsn0w a tanıttım sonra jailbreak dedim ve stage1 den sonra tıme in debugger hatası verdi windows ve telefonda şuan sadec itunes ve usb kablosu işareti var DFU moda almaya çalıştığımda malesef olmuyor.Itunestan geri yükle diyorum yaklaşık 1 saat beklemenin sonunda hata veriyor ve geri yüklemede yapmıyor:(:(:(