Jump to content

Bunalimdayim iphone 4 stok sorunu

Rate this topic

Recommended Posts

merhaba konu taraması yaptım ancak bi cevap alamadım yanlışım var ise affedin

şubat ayında 2 farklı vodofone müşteri temsilcisiyle görüştüm bana tüm şartları taşıdığımı cihazı alabileceğimi söylediler, 3.3.2011 tarihinde cihazı aramaya başladım sakaryalım ; sakarya izmit istanbul düzce zonguldak derken zonguldakta bir yerde buldum ve ricada bulunup ayırttırdım, cumartesi yani 5.3.2011 tarihinde zonguldağa gittim 4 saat otobüs yolculuğunun ardından cihaza ulaştım işlemleri tamamlarken oda ne ? 180 günlük sürem dolmamış müşteri temsilcileri bana yanlış bilgi vermiş hemen şikayet oluşturdum max 72 saat içersinde dönüş yapıp hatalarının telafi edileceği söylendi bende otobüsle tekrar döndüm şuanda 10 mart ama bir çözüm yok maalesef sonuç : 8 saat otobüs yolculuğu konaklama yemek; 180 tl çöp oldu ! ! !

uzun uzun anlattım ben sadece iphone 4g 16 yada 32 gblık telefon istiyorum bulanların duyanların lütfen bana bildirmesini Allah rızası için istiyorum ( çok acıklı oldu ama 50 tane bayi aradım yok yok yok yok yine yokkkk )

sakaryadayım sakarya izmit düzce zonguldak eskişehir kütahya istanbul ankara bursa illerinden gidip alabilirim stok duyan bilen herkezden çok rica ederim

teşekkürler

saygılarımla

senin yaşadığın sorunu bende turkcellde yaşadım 10 gün izmirde aramadığım bayii kalmamıştı birkaç tane bulmuştum onlarda son anda Vodafon cihazlar çıkmıştı şans işte..ben sorunu izmirdeki ana dağıtıcıya bir tanıdık vasıtasıyla rica ederek 10 dk.hallettmiştim..Varsa araya tanıdıkları devreye sokun derim sonuçta burası TÜRKİYE :)...Saygılar..

hocam aç değilsin açıkta değilsin. kullan dandik bi nokia. 5 çıktığı zaman direk 5 alırsın. altın yatırımı yap. iyi kazandırır :)

şaka bir yana, şansta çok önemli. bursa da çok yakın iki arkadaşım var. birisi aylardır bekliyor taahhütlü almak için. birisi başvurdu, 3 gün sonra aldı telefonunu taahhütlü yine... öbürü hala bekliyor :)

Bende arıyorum şu anda Eskişehirde 32 GB iPhone4... Vodafone larda hiç birinde yok turkcell de kontratlı olarak satılan iki yer var ancak ben vodafone dan kontratlı almak istediğim için bekliyorum.

Bende arıyorum şu anda Eskişehirde 32 GB iPhone4... Vodafone larda hiç birinde yok turkcell de kontratlı olarak satılan iki yer var ancak ben vodafone dan kontratlı almak istediğim için bekliyorum.

aynı şekildeyim sana bi iyilikte bulunayım ankaraya gitmek istersen 1 yerde cihaz vardı vodofone bayisinde yarın tekrardan arayıp stok durumunu öğrenirim

sana oranın numarasını veririm 32 gb varmış 16 lık olsa kaçırmazdım :)

önceki iphonumu sattım samsung genoa aldım dokunmatiği dandik olduğu için onuda sattım elimde simens c 55 vardı 4 ay kullandım ne oldu ekranı gitti nokia 1110 var oda donma yapıyo artık dedim bi iphone alma zamanı geldi arıyorum ama stok yok iphone 5 ne yapayım acep :D 4ün tadını çıkartamadıktan sonra:p

aynı şekildeyim sana bi iyilikte bulunayım ankaraya gitmek istersen 1 yerde cihaz vardı vodofone bayisinde yarın tekrardan arayıp stok durumunu öğrenirim

sana oranın numarasını veririm 32 gb varmış 16 lık olsa kaçırmazdım :)

walla hocam eğer varsa hemen atlar giderim ankaraya...

Sana zahmet olacak ama bi bakarsan süper olur olumlu veya olumsuz PM atmanı bekliyorum

yokmu stoğun nerede olduğunu bilen?

Kardeş forumda yeni bir arkadaşımız var. Kendisi Türkcell Plantinumdan iki tane hakkı var ve satıyor. Ben kendisi ile konuştum. Türkcelden alacak istersen 10 na böldürebiliyo. İstersen bir sen konuş. Bak aşağıdaki ilan. Ürünler daha alınmamış isteğe göre alacak.

http://www.iphoneyardim.net/aliyorum_-_satiyorum/19615-satilik_gt_iphone_4_factory-unlock_turkcell_0_iphone_4_a.html

Aliyorum satiyoruma bak hemen turkcell cihazi vardi 19 ay garantili 1300 e

Saygilar...

ilandaki cihazda bir gariplik var dostum resimdeki telefon amerikadan alınmış bir iphone resmi. konu sahibine gereken uyarı yapıldı eğer resim temsili ise cihaza talip olduğumu belirttim :)

ilandaki cihazda bir gariplik var dostum resimdeki telefon amerikadan alınmış bir iphone resmi. konu sahibine gereken uyarı yapıldı eğer resim temsili ise cihaza talip olduğumu belirttim :)

Bana fiyat garip geldi :) ama belli olmaz yeri gelir 1000ede bulursun yeri gelir 2000e bulamazsin :)

Saygilar...

Dostum bence sen istanbuldaki vodafone bayilerinin listesini internetten bulup sıradan aramaya başla elbette birinde bulacaksın.Ben turkcell kullanıyorum alacağım zaman aldım turkcell tim listesini başladım sıradan aramaya sonunda buldum hemen gidip aldım.Gerçi bildiğim kadarıyla istanbulda iphone sıkıntısı yok şu an turkcell de var ama vodafone da durum nasıl bilemiyorum sen dediğimi yap bence elbet birinde bulursun kaçak spot ikinci el cihazla uğraşma hiç..