Jump to content

ipad baseband i atilan 3gs

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaslar bendeki 3gs ye sanirim ipad basebani atmislar oyuzden baseband ucmus orijinal rom atamiyrm 29 hatasi veriyor.bunun basebandi duzeltip rom atma imkanim yokmu

iphone itunes arama yapamiyor guncelle diyor gidiyor

ayrica karti takiyorum tanimiyor ariyor yaziyor

baska baseband mi atcaz lutfen cozum bulalim

telfncu arkadas tamir edemedi

wifi yok diyor tamirci arkadas bu yazilimsal diyor yazilim atamadim atsam duzelir diyor

imei gozukmuyor

Cihazda imei gözükmüyorsa bu ciddi bir problem olabilir.

4.2.1 için olan Custom FW'lerden birini atmayı dener misiniz ?

Bir de maalesef baseband düşürme şu an için imkansız. Telefonunuzda GPS kesinlikle çalışmayacak, wifi ile ilgili problemler yaşacaksınız ve orijinal FW yükleyemeyeceksiniz...

• 2 weeks later...
itunes ile costum fw ve orijinal fw atamıyorum daha kuruluma geçmeden 3194 hatası veriyor

SHSH kaydı olmayan bir versiyon yüklemeye çalışıyorsunuz... Telefonunuz ile ilgili bilgileri verirseniz daha sağlıklı yardım alabilirsiniz...

Model, simlock/unlock durumu, yüklü versiyon, jailbreak durumu, SHSH durumu, yüklemek istediğiniz versiyon... ?

Saygılar...

üstad ıpad basebandı atılan ıphone için bir çalışma varmıdır acaba

orijinal fw leri atak için

birde ıpad basebandı başka yokmudur reds0now işaretliyoruz o ıpad basebandını nerden buluyor anlamadım

telefon ne ileri gidiyor ne geri orijinal fw attım recorvery modda kaldı.

ıpad basebandı atılıp atılmadığınıda bilmiyorum belki atılmıştır diyorum bende denedim ıpad basebandı at dedim ama attımı bilmem yine recorvery mdda telefon

yurt dışı olunca acaba farklı bir yöntemmi kullanmak gerek bilemiyorum

üstad ıpad basebandı atılan ıphone için bir çalışma varmıdır acaba

orijinal fw leri atak için

birde ıpad basebandı başka yokmudur reds0now işaretliyoruz o ıpad basebandını nerden buluyor anlamadım

telefon ne ileri gidiyor ne geri orijinal fw attım recorvery modda kaldı.

ıpad basebandı atılıp atılmadığınıda bilmiyorum belki atılmıştır diyorum bende denedim ıpad basebandı at dedim ama attımı bilmem yine recorvery mdda telefon

yurt dışı olunca acaba farklı bir yöntemmi kullanmak gerek bilemiyorum

Şu anlık yok... 6.15.00 baseband yüklü iPhone lara orjinal fw kurulamıyor... Custom kurmak durumundasınız... O baseband, iPad 3.2.2 fw dosyasının içindeki bir dosyadır... Bu şekilde fw içerisinden dosyaya ulaşabiliyor. Eğer iPad baseband i yüklendiğinden kesin emin değilseniz orjinal fw deneyin... Telefonunuz factory unlock ise 4.3 deneyebilirsiniz...

Saygılar...

telefon 3gs

baseband gözükmüyor

telefon bomboş jailbreak falan yok

shh yaydı versiyon düşüklüğünde gerekli değilmi?

yurtdışı cihaz simlok yok yani kartı görmüyor

wifi yok.

bluetooth yok

yok oğlu yok anlamadım ki neoldu bu cihaza

Tam olarak anlamadım, dostum... Telefonu açıyorsunuz ancak ana menü mü boş ?

Saygılar...

Kardes senin sorun ciddi öncelikle. Telefonun baseband'i çökmüş. Malum baseband kendi icinde ayrı çalışır. Eski 2glerde bu sorun birkaç denemeyle çözülüyordu. Ama şimdi iTunes eski firmware yukletmiyor sadece en yenisini yukleyebilirsin, yüklesen de baseband orjinalinden farklı olacağı icin hata verecektir kurmayacaktir. Yani umarım yazilimla hallolur ama pek ihtimali yok..

telefona costum fw atmıştım ozaman açılmıştı fakat baseband gözükmüyor ve wifi yok diyor du

ayrıca şu uyarıyı verip reset atıyordu:itunes arama yapamıyor telefonu güncelle deyip reset atıyordu 5dk da bir

şimdi ise recorvery modda kaldı çıkmıyor costum atamıyorum itones hata veriyor 3194 hatası

ayrıca telefonunu imei de gözükmüyor unknown diyordu

Kardes senin sorun ciddi öncelikle. Telefonun baseband'i çökmüş. Malum baseband kendi icinde ayrı çalışır. Eski 2glerde bu sorun birkaç denemeyle çözülüyordu. Ama şimdi iTunes eski firmware yukletmiyor sadece en yenisini yukleyebilirsin, yüklesen de baseband orjinalinden farklı olacağı icin hata verecektir kurmayacaktir. Yani umarım yazilimla hallolur ama pek ihtimali yok..

yani kaldır atmı diyorsun

buzdolabına koydum sabahlara kadar yine aklı başına gelmedi:D