Jump to content

iphone 4 App sync sorunu

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar ben iphone 4 kullanıyorum vodafone'dn aldım ve daha öncesinde hiç bir sorun yoktu pc format attım itunes tekrar yükledim ve App indirdim indirdiğim app'ları atamıyorum . Sync olmuyor .. Apply dediğimde önce install diyor ve sonra finishing sync deyip geri siliyor ne yapcam yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkür ediyorum ..

iTunes u açın ve "Store" menüsünde "Authorize Thic Computer" seçeneğine basın. AppStore hesap bilgilerinizi girip onaylayın. Sonra sol tarafta bulunan iPhone unuzun ismine sağ tıklayıp "Transfer Purchased" deyin. Bundan sonraki sync işlemlerinde silme yapmaz.

• 5 months later...

ıyı gunler konuda bahsedıldıgı uzere bende format attım ama oncesınde yedeklemeyı unuttum halıyle..

te iphone 4 suruml 4.3.3 ve JB li apsync 4+ yuklu ayrıca

sorun aynı aslında sync yaptıgımda bazı uygulamaları yapmıyor cydiadan ındıklerım ve bazı ıtunnes uygulamaları..

deıdgınız gıbı gırıs yaptım

authorize sonrasında transfer purchases dedım ( sanırım burda butun uygulamları yuklemıyor) ve sync yapıyorum ancak yıne sıra olarak transfere gelıyor ve o kısmı atlıyor yanı olmuyor..

installausta yada i tunneste bılmedıgım ayarlar yapılıyor mu yada cozumu varmı?

yardımlarınız ıcın tesekkurler..

ıyı gunler konuda bahsedıldıgı uzere bende format attım ama oncesınde yedeklemeyı unuttum halıyle..

te iphone 4 suruml 4.3.3 ve JB li apsync 4+ yuklu ayrıca

sorun aynı aslında sync yaptıgımda bazı uygulamaları yapmıyor cydiadan ındıklerım ve bazı ıtunnes uygulamaları..

deıdgınız gıbı gırıs yaptım

authorize sonrasında transfer purchases dedım ( sanırım burda butun uygulamları yuklemıyor) ve sync yapıyorum ancak yıne sıra olarak transfere gelıyor ve o kısmı atlıyor yanı olmuyor..

installausta yada i tunneste bılmedıgım ayarlar yapılıyor mu yada cozumu varmı?

yardımlarınız ıcın tesekkurler..

İnstallous ta ayarların icinde "iTunes ile eslestirme" seçili olmalı. Bu sekildeyken kurulan ipalar aktarılır. Cydia dan kurulan programlar aktarılmaz.

Sent from my iPhone using Forum Runner