Jump to content

Heavy Metal Radio

Rate this topic


Recommended Posts

4.2.1 unlock beklerken iphone4 ü tel dışında kullanmaya azimle çabalıyorum.

İnstallous dan indirdim Heavy Metal Radio . Link veremiyorum. Pc nin haporlerinede bağladım kulaklığı headbangging (kafa sallamak) yapmaktayım.

9 tane metal kanalı var ayrı ayrı . Birkaçı açılmıyor ama diğerleri yeterli.

More info bölümünü seçerseniz orada daha birçok müzik radio linkleri mevcut:Rock, hip hop, disco, latin müzikleri .........

Kafa sallama meraklıları yazıya devam etsinler. (Alıntıdır)

Kafa sallama çeşitleri

1- Klasik oldschool kafa sallama : Uzun saçlılar için en ideal saç sallama şekli. Ritimle beraber kafa aşağı yukarı yönünde, hemen hemen 10 santim yukarı aşağı kafayı oynataraksallanır. Air guitar mecburidir. En iyi yapanlar: Steve Harris, Glenn Tipton...

2- Thrash metal banging: Yine aşağı yukarı yapılır ama bu defa 5-6 santim gibi kısalır mesafe. Rifler çok hızlı olduğundan bu mecburidir. En iyi yapanlar: Dave Mustaine (in my darkest hour klibi başta olmak üzere), blitz ve dd (overkill)

3- Saçsız oldschool metal banging: Saç gibi sallayacak bir şey olmayınca resmen beyni sallarsınız kafatası içinde ve bu yüzden zararlıdır. Nitekim saç yoksa mecburi yaparsınız. Aşağı yukarı boyun kaslarını fena zedeler o yüzden bir nebze daha ağrısız olan sola meyilli sallamayı deneyebilirsiniz. En iyi yapan(lar): Jason Newsted (istanbul konseri!)

4- 360 derece dönüş: Kafayı 360 derece döndürerek yapılır. Uzun saç mecburidir. En iyi yapan(lar): Jason Newsted, Alex Krull

5- New school headbanging: Pantera, Fear Factory gibi çağdaş gruplarla meydana gelen bi sistemdir. Beli merkeze alırsınız bu harekette ve kafanın alt ve üst noktasını 30 santime kadar arttırırsınız. En iyi yapan: Phil Anselmo (Broken klibi)

6- Nu metal headbanging 1: Numetal kısa saçlılar için daha rahat kafa sallama tripleri yaratmıştır. Bunlardan ilki Korn’un Blind klibinde ilk olarak gördüğüm bel zaten yerle doksan derece açı yapmış durumdayken yani yere eğilmiş durumdayken aşağı yukarı oynamaktır. En iyi yapanlar: hheadd (korn), munky (ex-korn)

7- Nu metal headbanging 2: Dizlerden kıvırma suretiyle aşağı yukarı değil, öne arkaya gitme hareketi. En iyi yapanlar: deftones elemanları, Drowning Pool elemanları falan.

8- Extreme free banging: Kuralsız serbest dalıştır bu. Extreme metal grupları yapar. Dorock, Karavan gibi yerlerde dvklıların yaptığına sık sık rastlanır. Dışarıdan biri baktığında başkasına kafa attığınızı sanıyor bile olabilir. Farklı çeşitleri vardır:

a) bir demire tutunarak.

B) bi ayağı sandalyeye yaslayarak

c) masada otururken bi anda gaza gelerek masaya doğru (bardak olmamasına dikkat etmek lazım) (ayrıca gözlüklüler aman dikkat)

http://www.filedude.com/download/29oGZWsMDg634659c616

Edited by holigan
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.