Jump to content

4.3 den 4.3 GM ye

Rate this topic

Recommended Posts

Merhaba arkadaslar ipadi dungece sirf

Multitasking ozelligini merak ettigim icin 4.3

final surumune gecirdim ama birde baktim

finalde multitasking yokmus:( simdi 4.2.1 shsh

kaydim var acaba 4.3 GM ye yada 4.3 beta ya

restore yapabilirmiyim ipadi mi? Yardimci olursaniz sevinirim...

Merhaba arkadaslar ipadi dungece sirf

Multitasking ozelligini merak ettigim icin 4.3

final surumune gecirdim ama birde baktim

finalde multitasking yokmus:( simdi 4.2.1 shsh

kaydim var acaba 4.3 GM ye yada 4.3 beta ya

restore yapabilirmiyim ipadi mi? Yardimci olursaniz sevinirim...

Bir yanlışınız olmasın 4.3 finalde multitasking olması gerek :confused:

evet arkadaşım teşekkür ederim iPad 4.3b3 (8F5166b) aldım ama şimdide dosyayı bulamıyorum internetten.eğer bulursam alt+restoremi yapacağım umbrellayı çalıştırıp

Tinyumbrelladan Start TSS Server yapın ardından Mac ise alt+retore Win ise shift+restore ile ipsw yi seçin iTunesda.

valla arkadaşlar deneyin bakın dicem ama denemeyin valla yok:)))

iOS 4.3 ile iPhone ve iPad’de Test Sürüşü – I | iPhone ve iPad Türkiye

iPad ve Multi-Touch Gestures

iPad’e test için gelen yeniliklerden bir tanesini de Türkçe karşılığını tam bilemediğim “multi gesture” özelliği. Yani kısıca çoklu parmak kullanımı. Örneğin ekranda aynı anda 4 parmağımızı birden kullandığımızda cihaza başka bir işlem yaptırılabiliyor. Burada amaç fiziksel tuşların kullanımını azaltmak. Öyleki Apple’ın, bu özellik sayesinde “Home” tuşunu bile kaldıracağı söyleniyor. (Bu özellik final sürümde yer almayacak)

Güncelleme : Multi Gestures sadece test amacıyla yazılım geliştiricilere verilen bir özelliktir. Normal sürümde yer almayacaktır.

valla arkadaşlar deneyin bakın dicem ama denemeyin valla yok:)))

iOS 4.3 ile iPhone ve iPad’de Test Sürüşü – I | iPhone ve iPad Türkiye

iPad ve Multi-Touch Gestures

iPad’e test için gelen yeniliklerden bir tanesini de Türkçe karşılığını tam bilemediğim “multi gesture” özelliği. Yani kısıca çoklu parmak kullanımı. Örneğin ekranda aynı anda 4 parmağımızı birden kullandığımızda cihaza başka bir işlem yaptırılabiliyor. Burada amaç fiziksel tuşların kullanımını azaltmak. Öyleki Apple’ın, bu özellik sayesinde “Home” tuşunu bile kaldıracağı söyleniyor. (Bu özellik final sürümde yer almayacak)

Güncelleme : Multi Gestures sadece test amacıyla yazılım geliştiricilere verilen bir özelliktir. Normal sürümde yer almayacaktır.

Tamam hocam Gestures yok ama multitasking var :D gestures gibi mi denediniz çalıştırmayı ?

ya youtubeden videoları izlediğim kadarıyla denedim olmadı neyi kastediyorsunuz acaba yani çoklu parmak hareketiyle menüye geri dönme olayı olmuyor 4.3 final sürümünde bende bunu istiyordum zaten ipad e 4.3 bunun dışında pek bir şey eklemyor ki?(ses tuşunun görev değişimi var sadece)

ya youtubeden videoları izlediğim kadarıyla denedim olmadı neyi kastediyorsunuz acaba yani çoklu parmak hareketiyle menüye geri dönme olayı olmuyor 4.3 final sürümünde bende bunu istiyordum zaten ipad e 4.3 bunun dışında pek bir şey eklemyor ki?(ses tuşunun görev değişimi var sadece)

Home tuşuna çift bastığınızda hızlı bir şekilde multitasking açılır .

Home tuşuna çift bastığınızda hızlı bir şekilde multitasking açılır .

arkadaşım o kadarını biliyorum heralde ben zaten 4.2.1 kullanıyordum yanlış anlaşılmasın ben çoklu parmak hareketiyle menüye geri dönmeyi yani home tuşunu devre dışı bırakn olay istiyordum ama final sürümünde o özellik yokmuş

arkadaşım o kadarını biliyorum heralde ben zaten 4.2.1 kullanıyordum yanlış anlaşılmasın ben çoklu parmak hareketiyle menüye geri dönmeyi yani home tuşunu devre dışı bırakn olay istiyordum ama final sürümünde o özellik yokmuş

Ha pardon yanlıs anlamayın başta

finalde multitasking yokmus
diye yazınca o yüzden dedim . Finalde yok sadece betalarda ve gm de olan bir sürümdü .