Jump to content

4.3'e güncellemeli miyim?

Rate this topic

Recommended Posts

bu restore işinde sürüm yükselmemesi için shsh kayıtlarınızın olması gerekli. eğer shsh kaydınız var ise, kaydınızın ait olduğu sürüme restore edebilirsiniz. daha altına veya daha üstüne değil. sadece o sürüme. bunun için birkaç mesaj üstte link verilmiş. orada anlatılanları takip ederek şansınızı deneyebilirsiniz.

bilmediğim için cihazım simlock muş.Tinyumbrella ile shsh kaydı alamadım(greenp0sion ile jbledim), save shsh basınca hiç birşey yapmadı telefonda daha sonra cihazı sn0wbreeze ile custom fw yaptım ama telefon bu sefer , iyice gitti açılıştaki shift+restorede olmuyor, restore could not... gibi bir hata veriyor itunes. 4.3 güncellesem 3-5 ay kadar daha bekleyeceğim durum bu telefon şu anda açılmıyor zaten, daha farklı birşey varmı acaba bunu düzeltmem için?

Edited by kerem kerem

Yardım edelim etmesine de, sen soru sormuyorsun ki, yorum bekliyorsun.

Soruları sırala, cevap yazılır hemen.

Sana güncelleme diyen en az 5 kişi oldu burda, sen güncelledin galiba?

hayır güncellemedim, güncellemeden kurtarmak istiyorum. sn0wbreeze ile 4.2.1 custom fw yaptım yuklerken surekli bilgisayardan takıp çıkartıyormuşum gibi ses geldi ve cihazdanda. daha sonra 3194 hatası vermeye başladı ve yükleyemiyorum. çözümünüde yaptım , host dosyasını değiştirdim ama olmuyor.

Senin su anda telefonu 4.2.1 e restore etmen icin shsh kayitlarin mevcut degilmi?

Tinyumbrellayi acip start tss server da diyorsun restore yapmadan once degil mi?

Orjinal 4.2.1 ile deniyorsun bunlari yaparkende. ?

4.2.1 için shsh kaydım mevcut değil.shsh kaydım yok iken itunes'ta shift+restore ediyorum, custom yada orginal farketmiyor, 4.3 geçmeden bunu 4.2.1 yada telefonun şu andaki sürümü olan 4.1 bir şekilde telefonu öyle açmam lazım