Jump to content

iphone 4 ü bu gün 4.3 yaptim acaba iyimi ettim ?

Rate this topic

Recommended Posts

Merhabalar iyi geceler arkadaslar

arkadaslar benim iki tane iphone 4 16 GB 4.2.1 cihazim var birini JB yapip Kullaniyorum Diger iphone 4 ise herseyi ile orjinal hic bir sekilde dokunmadim bu gün PC ye itunes e bagladim orjinal iphone olanini ve 4.3 güncelleme var dedi bende cihaz orjinal oldugu icin 4.3 ü güncelledim ve su an cihaz 4.3 sizce iyimi ettim yoksa beklememmi lazim cünkü ben bu orjinal olan cihazi hic JB yapmak istemiyorum en azindan simdilik

tskler

ya aslinda sim kilit var bunda cünkü baska operatörün kartini koydum gecersiz sim karti dedi

ikinci olay ise baya kafam karisik cünkü bu iphone insani bir yilda 10 yas yaslandirir :)) forum ve forumlari dolasiyorum kimi beklemek lazim hemen yüklememek en dogru kimide birsey olmaz diyor o yüzden bu konuyu acayim dedim

Eğer JB yapmayacaksan (4.3 deki teknik değişiklikler JB'yi kısıtlayabilir ) en iyisini yapmışsın. Yanılmıyorsam Sunrise hat ile isviçre'de kullanıyorsun telefonunu unlock derdinde yok.

Kadir ustam evet isvicre sunrise öperatöründeyim ancak dedigim gibi bende iki tane iphone 4 oldugu icin ve ikisini sunrise operatöründen aldim ancak ben birini isvicrede yine orange operatörünün sim kartini kullanmak istemistim ancak gecersiz sim kart diyor

Kadir ustam evet isvicre sunrise öperatöründeyim ancak dedigim gibi bende iki tane iphone 4 oldugu icin ve ikisini sunrise operatöründen aldim ancak ben birini isvicrede yine orange operatörünün sim kartini kullanmak istemistim ancak gecersiz sim kart diyor

Maalesef yapabileceğin birşey yok. Şu an unlock yok. 4.3 olmayanı update etme o zaman unlock çıkarsa zaten iphone genel bölümünde başlık açılacak sabit olarak. O zaman aklına takılan birşey olursa tekrardan başlık açmanı öneririm...

tamam ok kadir evet bende ikisini ayri ayri tutuyorum onun icin birini JB yaptim digerini yapmadim ve birini 4.3 yaptim gideri JB i :)) en azindan bir islem yaptigimizda hangisinde olursa onu yaparim tekrardan tskler dostlar