Jump to content

Telefonun içine ettim.

Rate this topic

Recommended Posts

Telefonumda wifi sorunu vardı,düşük çekiyordu bende ebaydan wifi antenna flexi ribbon adlı parçayı sipariş ettim,gelince eskinin antenini alıp yenisine taktım ve eskini söküp,yeni geleni yapıştırdım zaten yapıştırmalıydı ama wifi sorunu düzelmedi,o da yetmedi telefon 15-20 dakika da bir resetlemeye başladı :D

Bizden beklentin nedir ? :)

Aferin mi diyelim şimdi ! keşke başta sorsaydın

En azından ukalalık yapılması yok beklentilerim arasında..

Bakın bu da soru cevpa bölümün altında yazan açıklama

"sorunlarınız burada cevaplanacaktır."

Ortada bi soru olmayabilir ama bir sorun var..

Keşke yazmadan önce düşünseydin..

En azından ukalalık yapılması yok beklentilerim arasında..

Bakın bu da soru cevpa bölümün altında yazan açıklama

"sorunlarınız burada cevaplanacaktır."

Ortada bi soru olmayabilir ama bir sorun var..

Keşke yazmadan önce düşünseydin..

Ukalalık göremiyorum üstad.

Başlığın ve cümlelerinden mizah anlayışın var sandım :) soranda kabahat..keyfine bak

Geginlige gerek yok arkadasim... Keske sorun olusmadan yazsaydiniz belki daha iyi sonuclar alirdiniz cagatay arkadasimiz bunu kastetmis. Neyse eski parcayi takarsaniz smdilik reset sorununu cozmus olabilirsiniz teknik servislere goturup yaptirmayi denerseniz daha saglikli olacaktir

Geginlige gerek yok arkadasim... Keske sorun olusmadan yazsaydiniz belki daha iyi sonuclar alirdiniz cagatay arkadasimiz bunu kastetmis. Neyse eski parcayi takarsaniz smdilik reset sorununu cozmus olabilirsiniz teknik servislere goturup yaptirmayi denerseniz daha saglikli olacaktir

Eski parça üstünde 2 diyot olan bir yapıştırma hocam.ondan yapacağını zanletmiyorum,söküldüğü için birdaa yapıştırabilceğimide zanletmiyorum..2 tane getirmiştim akşam diğerini deniycem olmadı

dediğiniz gibi daha önceden yazsaydım da birşey fark etmezdi hocam,dediğim parça çok ufak bir parçaydı herkes söküp,takabilir ama neden böyle oldu bilmiyorum..

Konusmalariniza dikkat edin!! herhangi birinden sikayetci olan yonetime rapor gondererek durumu bildirir eger konu daha fazla uzar ve tartismaya giderse baslik kilitlenir gereken yapilir!!

Saygilar...

hakan gerekli uyarı gönderildi tarafımdan sisteme zaten baslıkta sorunu ıceren baslık degıl amacından da saptı konu ıyıce kilitlesen daha iyi olacak işine karısmak gibi olmasın ama böyle gerginlik bitmeyecek burda

hakan gerekli uyarı gönderildi tarafımdan sisteme zaten baslıkta sorunu ıceren baslık degıl amacından da saptı konu ıyıce kilitlesen daha iyi olacak işine karısmak gibi olmasın ama böyle gerginlik bitmeyecek burda

Haklisin baslik kurallara aykiri oldugu icin konu kilitlenmistir

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.