Jump to content

restore ederken 1013 hatası yardım!!!

Rate this topic

Recommended Posts

telefon ip4, direk itunestan restorea basınca bu hataylamı bitiyor ?

tinyumbrella ile exit recovery yapmayı denedin mi?

tinny de denedim olmuyor, yüklemenin sonunda direk bu hatayı alıyorum ilkönce bendede olsun diye siteden indirdim olmayınca itunes e yükselt dedim yine 1013 hatasıyla bitiyor ve telefon açılmıyor

Host dosyasını birlikte aç not defteri yardımı ile aç içini komple sil bu yazdıklarımı yapıştır ve kaydet sonra tekrar dene.

# Copyright © 1993-1999 Microsoft Corp.

#

# This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.

#

# This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each

# entry should be kept on an individual line. The IP address should

# be placed in the first column followed by the corresponding host name.

# The IP address and the host name should be separated by at least one

# space.

#

# Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual

# lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.

#

# For example:

#

# 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server

# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

127.0.0.1 localhost

arkadaşlar vista kullanıyorum ve diğer başlıklardan işime yarayacak birşey bulamadım restore modunda kaldı yerli cihaz 4.3 ü denedim yükseltmek için ondada aynı sıkıntı oldu

greenpoisonla jb yapın cihaz açılacaktır

greenpoisonla jb yapın cihaz açılacaktır

bende de aynı sorun var 4.3 e yükseltmiştim şimdi 4.2.1 e dönemiyorum ama 4.1 e dönebiliyorum

4.2.1 de 1013 hatası veriyor

gp ile de jb yap dedim ama jailbreaking... yazıyor ve bekliyor

redsn0w la yapmaya çalışıyorum o da

Installing Activation Bundles ekranında kaldı daha fazla ilerlemiyor

şimdi ben 4.2.1 kullanamıcam mı ??

sanırım işlem bitti çünkü bu ekranda tel kapandı açıldı fakat hala itunes a bağla diyor

• 2 months later...

Çok şükür bende başka pc vardı da düzelttim telefonu kullandığım pc ile ne yaptıysam olmadı tiny miş yok bilmem neymiş hiç bir yöntem işe yaramadı.. Tek kurtuluşum başka pc oldu.. onun sebebide anladığım kadarıyla jb için kullandığımız yada başka dosya başka programların itunes dosyalarını engellemesi gibi bir şey o yüzden itunes kurulmamış pc diyorum

ireb le dfu moduna alsın daha sonra ıtunes tan 4.3.3 e restore etdin

o şekile olmuyor,teşekkürler

Ben Bu İşi Çözdüm;

1-iTunes Custom Fw yi gördüğü gibi Normal Fw yi shift+restore ile görmüyor ve kabul etmiyor.

2-Ben ne yaptım iTunese en son versiyon olan 4.3.3 indirttirdim.Yani iTunes üzerinden kendi içinde kurdurdum 4.3.3 ü.Ve Başarılı oldum.

3-Ayrıca Host dosyasına hiç bir ayar yapmadım.Yani başka PC de GEREKMİYOR.

Bilginiz olsun Arkadaşlar

Not: 4.2.1 de şebeke daha iyi çekiyordu 4.3.3 te arada bir 1 bara kadar inip çıkıyor.

Edited by MS1983

• 1 month later...

arkadaşlar acıl yardım edebilirmisiniz iphone 4 pasaport kaydı yaptıcam sorunum var cözmem lazım

bu konudakı hataları alıyordum host dosyasını sıldım restore ettım iphone4 acıldı bu seferde instal sim kart diyor ama telefon yurt dısından geldi ve cöze miyorum bunu nasıl asa bılırım dırek turkcelle e gitsem pasaportla kaydı yaptırmak ıstesem ve yaptırra bılırmıyım telefon acılmıyor instal sım kart ekranında kaldı jb yapmam gerekıyormus forumda bı kac yerde okudum ama hangı versıyon la jb yapıcam onuda bılmıyorum acıkcası su instal sim kart olayını cözsem gerisi sorun degil yardımcı olursanız cok sevınırım teşşekürler acıl msj bekliyorum "umitkucuker@hotmail.com"

4.3.3 versiyonu yukluymus sımdı hangı versıyonla jb yapıcam kı jb yapınca sorun cozulurmu telefon acılırmı bu arada danımarkadan geldı telefon att kartla aktıf olurmu bılmıyorum jb ıcın lınk daha ıyı olur cvp ve yardımlarınız ıcın tessekurler

4.3.3 versiyonu yukluymus sımdı hangı versıyonla jb yapıcam kı jb yapınca sorun cozulurmu telefon acılırmı bu arada danımarkadan geldı telefon att kartla aktıf olurmu bılmıyorum jb ıcın lınk daha ıyı olur cvp ve yardımlarınız ıcın tessekurler[/quote

http://www.iphoneyardim.net/jailbreak_amp_unlock/23595-redsn0w_0_9_6rc19_ios_4_3_3_untethered_jailbreak_windows_amp_mac.html

• 1 month later...