Jump to content

0 garantili iPhone4'te anlaşılmayan prob. Yardım Ltf...

Rate this topic

Recommended Posts

bende yeni aldım telimi dün...

tel turkcellden kontratsız...

alır almaz restore yaptım ve 4.3'e yukselttim...

bunun sonrasında appstoredan yaklaşık 100 tane free app indirdim...

sonra jb olmadığını ogrendim ve tekrar 4.2.1' e dönmek için 4.2.1'i indirip shift+restore yapacaktım...

tabi daha yeni oldupum için shsh kaydı vs hiçbirşey bilmiyorum...

neyse öncelikle shift+restore yapmadan normal restore yapayım da belki 4.2.1'e döner dedim ve telefonu aldığımın ilk günü ikinci restore için restore tusuna bastım...

telefon restore a başladı ve derken error verip durdu...

sonrasında 10-15 defa denedim ama itunes ya interenete erişilemiyor dedi (ki bu sırada bende explorer acık ve calısıyor durumdaydı) yada 6103, 1000 kusur ve 3900 kusur nolu hataları verip verip durdu... ki bu sırada telefonda itunes modunda takılık kalıyordu. home + kapa tusu ile her defasında reset yaptım...

en sonunda forumda gezerken yukardaki arkadaşın başka bilgisayarda dene önerisini okudum...

bu sabah başka bilgisayarda restore yaptım ve normal basladı ancak en son asamada ''telefon ile iletişim kurulamıyor'' dedi itunes...

bu sefer bende ilk restore yaptığım bilgisayara dönüp 4.2.1'i shift+restore ile yuklemek için işleme basladım ancak yine bir error verdi ve sonra birden telefon açıldı...

bende ne olduğunu anlayamadım...

konuyla ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olup ne olduğunu anlatabilirse hem mutlu olurum hemde yeni katıldığım apple dunyasının gıcık kurallarını olgrenmiş olurum...

şimdiden tasekkurler...