Jump to content

İphone de videoyu oynatabilmek için illa mp4 olması şart mı ?

Rate this topic

NFS

Recommended Posts

Sorum başlıkta yazdığım gibidir;

İphone değişik bi tel onda olmaz diye bişey neredeyse yok,yani bir programla falan avi,dix gibi videoları direk itunesten atıp izleyebiliyor muyuz...

İphone de avplayer var ama pc üzerinden itunes movies bölümü avi,divx formatlarını tanımıyor ''veya ben mi tanıtamıyorum''...TEŞEKKÜRLER

Ben avplayer kullaniorum,indirdigim tum mp4 haric formatlari seyrediyorum.

Benim iPhone gonderdi :P

mp4 hariç mi....yani iphonede mp4 formatına çvirmeden avi,divx formatlarını izliyorsun...bilgisayardan bu formattaki dosyaları nasıl atıyoruz itunes görmüyor??? gerçek sorunum bu ??

mp4 hariç mi....yani iphonede mp4 formatına çvirmeden avi,divx formatlarını izliyorsun...bilgisayardan bu formattaki dosyaları nasıl atıyoruz itunes görmüyor??? gerçek sorunum bu ??

iTunes'a cihazı bağladıktan sonra Apps sekmesini açın sol alt kösşesinde bazı video oynatıcı programlar listelenir ayrı bir kutucukta. AVPLayer'ı bulup avi v.s. videolarınızı üzerine sürükleyip bırakın işlem tamam ;)

Ya da iFunBox ile cihaza bağlanıp User Applications'tan AVPlayer'ı bulun ve Documents klasörüne girip kendiniz de ataibilirsiniz ;)

Arkadaşlar avplayer ı yükleyin itunes e telefonu takarak telefonun üzerine tıklayın.Daha sonra telefon app menüsüne girdiğinizde app lerin altında avplayer yeni bir simge olarak göreceksiiz daha sonra avplayer a tıklayıp yanında açılan pencereye divx avi mkv mp4 dosyalarını sürükleyerek bırakın alt yazı var ise onuda sürükleyin daha sonra başka bir bilgisayara taktıgınızda itunes i senkronize etmeden attıgınız filmi tekrar her hangi bir bilgisayara sürükleyip bırakarak kopyalayabilirsiniz.

Not altyazı türkçe destegi için subtitle menüsündan window iso 5 i seçin...

Arkadaşlar avplayer ı yükleyin itunes e telefonu takarak telefonun üzerine tıklayın.Daha sonra telefon app menüsüne girdiğinizde app lerin altında avplayer yeni bir simge olarak göreceksiiz daha sonra avplayer a tıklayıp yanında açılan pencereye divx avi mkv mp4 dosyalarını sürükleyerek bırakın alt yazı var ise onuda sürükleyin daha sonra başka bir bilgisayara taktıgınızda itunes i senkronize etmeden attıgınız filmi tekrar her hangi bir bilgisayara sürükleyip bırakarak kopyalayabilirsiniz.

Not altyazı türkçe destegi için subtitle menüsündan window iso 5 i seçin...

app bölümünden avplayer i tıkladığımda yanında pencere açılmıyor ??