Jump to content

iPhone 4 PINi defalarca yanlis verdikten sonra deaktiviert oldu??

Rate this topic

Recommended Posts

iPhone 4 PINi defalarca yanlis verdikten sonra deaktiviert oldu, iPhonun ekraninda iTunes'la baglan ve onunla baslat diyor ama iTunes'a bagladigimda iPhone acilamiyor lütfen ilkönce iPhonunuzda dogru PINi girinki iTunes'la baglanti kurulabilsin ama iPhonedada ne PIN girme ne birsey yazma yeri var. Sadece iTunesla baglanti kurun iPhone deaktiviert yaziyor baska hic birsey iTunesda da tam tersi yaziyor ilk önce iPhoneda dogu PINi girin yaziyor?

abiler hakkinizi helal edin ben bastan beri anlamadan iphone 4 diye yazmisim, benimki ipod4

seyfullah iyikeser: tel simloc sa winciple tele bağlanıp çözümü var eğer simlock değilse restore et son versiyonuda yükle tamam dır

winciple ney? nereden indirebilirim? nasil kullanabilirim?

restore olmiyor cünkü pc de itunes ipod 4'ümü okumiyor, kabul etmiyo, ilk önce ipodunda kodunu gir diyo, ama ipod sade pc ye itunes bagla yaziyor baska hiiicbirsey yok ekranda pcde itunesum ipodumu okumiyor :(

holigan06: kod büyük bi ihtimalle ekran kilit kodudur ekran kilidini kaldırıp deneyiniz

evet zaten ekran kilid kodu ama okadar cok yanlis verdim üc dört defa 60 dakika kilitlendi ipodum ama sonunda deaktiviert oldu simdi hicbirsey yapamiyorum ekranda siyata degil ekran itunes sembolü ve iphone kablo resmi degil ekranda, normal yazilarla ipod dekativiert lütfen itunes ile baslatin yaziyo, pcye bagladigmda itunes actigimda, hata cikiyor ve diyo ilk önce ipodunuzda dogru parolayi verin ama ipodta yazamiyorum cünkü sadece itunesa bagla yaziyor

Bir de böyle bir şey buldum biri tercüme ederse :)

ur defalt phones codes is 12345 or 00000 u can use it 
Default 4 Digit user code: 1234 or 0000
Default 6 Digit Security code: 123456 or 000000
Default 6 Digit Security code: 1122 or 000999
Type *#06# at the mobile screen to know IMEI no of your mobile.
send the IMEI no to me and i will reply you with unlocking code.
IF Problem not Solved So
Please New Software install in the Phone Problem will Solved
If For puk & pin cod problem So Please
Very Best Solution:You Go To Service & Sim Office and Get The Puk code And Pin code From Office oprator
Enter The Puk code and Yes
Enter The pin code and Yes
So Puk code Open and Problem will Quickly Solved

BEFEGA: Verdiğim linkteki dosyayı indir.

Masaüstüne çıkart.

İçindeki .exe dosyasını aç

Telefonu bağla

Unlock butonuna bas

Cok sagol ustam, unlock iphone 3gs mi yaparim 3'üncü cihazim ama 2'inci cihazim iPod 4 ona unlock lazim degil parolayi defalarca (30 defa felan) yanlis verdim deaktiviert oldu acamyiom