Jump to content

iOS 4.3 untethered jailbreak ne zaman gelecek?

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar dün iTunes'ta uyarı verdi; güncel sürüm mevcut diye. Bir anlık boş bulunarak telefonu yeni sistemle restore ettim. Bir baktım ki Jailbreak'i yok piyasada; bu işlerde acemiyim malum. SHSH kaydı almadığım için eski sisteme de dönemiyorum. Bildiğiniz gibi Jailbreak olmadıktan sonra tadı tuzu çıkmıyor iPhone'un.

Tethered jailbreak'ini buldum 4.3 sürümünün ama untethered olmadıktan sonra hiç bir işe yaramıyor. Bazı kaynaklarda ise untethered jailbreak'in 4.3.1 sürümünden sonraya ertelendiği yazıyor; doğruysa yandık. Bazı kaynaklarda ise iPad'i jailbreak yapmış; asılsız astarsız videolar dolaşıyor. 4.3'ün jailbreak'inin ne zaman geleceği hakkında bir bilgisi ya da fikri olan var mı?

Konuyu yanlış bölüme açtıysam affoluna. Saygılar.

Teşekkür ederim ilginiz için. Umarım bu da aylardır gelmek üzere olan "Celeste" (Bluettoth) uygulamasına dönmez; bir gelemedi gitti :) Konu açıldığını bilmiyordum; görevli arkadaşlara zahmet olmazsa konuyu kapatırlarsa boşu boşuna yer işgal etmesin. Saygılar.

Ayıptır sorması Tethered, UnTethered ne oluyor ? Daha önce hiç jb yapmadım telefonuma, güncelledim ben de 4.3'e, unlock olayım falan yok. Beni ilgilendiren bir olay mı bu Tethered davası ?

Ayıptır sorması Tethered, UnTethered ne oluyor ? Daha önce hiç jb yapmadım telefonuma, güncelledim ben de 4.3'e, unlock olayım falan yok. Beni ilgilendiren bir olay mı bu Tethered davası ?

Neden ayip olsun ki :) tethered jb oldugu zaman telefon kapanirsa yeniden acmak icin bilgisayara baglayip program calistirmaniz gerekir. Untethered'de boyle bir problem yoktur.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.