Jump to content

Unlock bekleyenler için yeni bir umut

Rate this topic

myazar

Recommended Posts

Arkadaşlar unlock bekleyenlere yeni bir umut var.Aşağıdaki linkten bi seyredin bakalım.konu unlock teorilerinde işleniyor ancak mod arkadaşlar uygun görürse burdan herkesin bakmasında fayda var diye düşünüyorum.çıkış tarihi olarak 18 Mart verilmiş

• Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gevey Turbo SIM for iPhone 4 Unlock on iOS 4.2.1, Baseband 2.10.04 and 3.10.01

As we know . All iPhone iOS versions except iPhone4 4.1(baseband 02.10.04) and iPhone4 4.2.1(baseband 03.10.01) had been unlocked by ULTRASN0W,But 2.10.4 and 3.10.01 can not unlocked by software .

Gevey have release one Turbo sim .it can unlock 4.1(baseband 02.10.04) and 4.2.1 (baseband 03.10.01), with Gevey Turbo sim .Your AT&T Locked phone is free to use .Also it can support 3G network .Internet and Mail.

Like Before firmware Gevey .easy Used . No Jailbreak needed! No software unlock! Not breaking your warranty!

All apple fans who have the Iphone4(2.10.04,03.10.01) can use the Gevey sim unlock his Phone .

You can see the Unlock Video (baseband 02.10.4,03.10.01)

Hepimizin bildiği gibi BB 2.10.4 ve 3.10.01 yazılımla kırılamadı.

Gevey 'in yeni Turbo Sim'i bu basebande sahip iPhone 4 leri kırabiliyor.

AT&T kilitli olan telefonunuz tamamen özgür kalıyor. Ayrıca 3G, internet gibi hizmetlerdende sorunsuz faydalanılabiliyor.

Daha önceki ürünlerimizde olduğu gibi Jailbreak ya da garanti kapsamına zarar verecek herhangi yazılımsal bir yükleme söz konusu değildir.

Tüm iPhone 4(BB2.10.04,3.10.01) severler Gevey'i kullanabilir.

Arkadaşlar bu GEVEY'in resmi sitesinden "how to use" bölümünde yaptığı açıklama:

Most of GEVEY turbo sims are very simple to use. Just insert and work! Sometimes, people will get trouble with first time. The follows is listing some tips for you.

BUY GEVEY TURBO SIM FROM AN AUTHORIZED RESELLER TO VOID BUYING A FAKE ONE.

INSERT THE SIM TRAY IN A CORRECT DIRECTION. IT MIGHT DAMAGE YOUR TURBO SIM.

IF YOU ARE KEEP GETTING A MESSAGE SAYING 'NO SIM', THEN YOUR TURBO SIM HAS BEEN ALREADY BROKEN.

IF IT COULD NOT GET YOU SIGNAL, PLEASE TRY TO TURN OFF 3G AND RESTART YOUR IPHONE.

YOU COULD NOT GET GPRS OR 3G WORKING, PLEASE TURN ON 'DATA ROAMING'.

HADİ HAYIRLISI.......

Gevey Turbo SIM for iPhone 4 Unlock on iOS 4.2.1, Baseband 2.10.04 and 3.10.01

As we know . All iPhone iOS versions except iPhone4 4.1(baseband 02.10.04) and iPhone4 4.2.1(baseband 03.10.01) had been unlocked by ULTRASN0W,But 2.10.4 and 3.10.01 can not unlocked by software .

Gevey have release one Turbo sim .it can unlock 4.1(baseband 02.10.04) and 4.2.1 (baseband 03.10.01), with Gevey Turbo sim .Your AT&T Locked phone is free to use .Also it can support 3G network .Internet and Mail.

Like Before firmware Gevey .easy Used . No Jailbreak needed! No software unlock! Not breaking your warranty!

All apple fans who have the Iphone4(2.10.04,03.10.01) can use the Gevey sim unlock his Phone .

You can see the Unlock Video (baseband 02.10.4,03.10.01)

Hepimizin bildiği gibi BB 2.10.4 ve 3.10.01 yazılımla kırılamadı.

Gevey 'in yeni Turbo Sim'i bu basebande sahip iPhone 4 leri kırabiliyor.

AT&T kilitli olan telefonunuz tamamen özgür kalıyor. Ayrıca 3G, internet gibi hizmetlerdende sorunsuz faydalanılabiliyor.

Daha önceki ürünlerimizde olduğu gibi Jailbreak ya da garanti kapsamına zarar verecek herhangi yazılımsal bir yükleme söz konusu değildir.

Tüm iPhone 4(BB2.10.04,3.10.01) severler Gevey'i kullanabilir.

Arkadaşlar bu GEVEY'in resmi sitesinden "how to use" bölümünde yaptığı açıklama:

Most of GEVEY turbo sims are very simple to use. Just insert and work! Sometimes, people will get trouble with first time. The follows is listing some tips for you.

BUY GEVEY TURBO SIM FROM AN AUTHORIZED RESELLER TO VOID BUYING A FAKE ONE.

INSERT THE SIM TRAY IN A CORRECT DIRECTION. IT MIGHT DAMAGE YOUR TURBO SIM.

IF YOU ARE KEEP GETTING A MESSAGE SAYING 'NO SIM', THEN YOUR TURBO SIM HAS BEEN ALREADY BROKEN.

IF IT COULD NOT GET YOU SIGNAL, PLEASE TRY TO TURN OFF 3G AND RESTART YOUR IPHONE.

YOU COULD NOT GET GPRS OR 3G WORKING, PLEASE TURN ON 'DATA ROAMING'.

HADİ HAYIRLISI.......

teşekkürler kardeş

ücretlimi peki bu.türkiyede ki hatlarla nasıl adapte ediliyor

Edited by MS1983

arkadaşlar yanllız yaptığı cihazların simfree olmadığı ne malum ? veya kontratı bitirmediği ne malum ?? yani bence bunlar kandırmaca paranızı kaptırmayın arkadaşlar bunlar hep dalavere şeyler .... unlock cıkarsa free olur kimse unlocku satmaz böyle bişey olmaz ...

nasıl temin edilecek arkadaşlar bu Gevey Turbo yoksa sitede toplu alım mı yapılacak ? Belki toplu alımda daha uygun fiyat olur ..

Cihazın model numarasından ABD cihazı olduğu belli oluyor. Simfree olamaz.

nasıl temin edilecek arkadaşlar bu Gevey Turbo yoksa sitede toplu alım mı yapılacak ? Belki toplu alımda daha uygun fiyat olur ..

18 Mart'ta ebay den alınabilecek diye duydum. Tabi ordan tr ye gelmesi sürer biraz. O zamana kadar devteam unlock çıkarırsa (ki hiç sanmıyorum) paralar boşa gider.

arkadaşlar yanllız yaptığı cihazların simfree olmadığı ne malum ? veya kontratı bitirmediği ne malum ?? yani bence bunlar kandırmaca paranızı kaptırmayın arkadaşlar bunlar hep dalavere şeyler .... unlock cıkarsa free olur kimse unlocku satmaz böyle bişey olmaz

nasıl bu kadar kesın konusabılıyorsunuz.. bari bir kapı acık bırakacak sekılde soyleseydınız.. en kotu bır tane alınır bakılır dogru degıl mı paylasılır vs. olmaz boyle sey vs.. teknolojı neyın olup olmayacagı bellı mı olur.. INSAALLAH DOGRUDUR MILLET RAHATLAR..

arkadaşlar yanllız yaptığı cihazların simfree olmadığı ne malum ? veya kontratı bitirmediği ne malum ?? yani bence bunlar kandırmaca paranızı kaptırmayın arkadaşlar bunlar hep dalavere şeyler .... unlock cıkarsa free olur kimse unlocku satmaz böyle bişey olmaz

nasıl bu kadar kesın konusabılıyorsunuz.. bari bir kapı acık bırakacak sekılde soyleseydınız.. en kotu bır tane alınır bakılır dogru degıl mı paylasılır vs. olmaz boyle sey vs.. teknolojı neyın olup olmayacagı bellı mı olur.. INSAALLAH DOGRUDUR MILLET RAHATLAR..

Telefonların ABD Çıkışlı olduğu belli

bunu unlock teorileri konusunda yazdım.. buraya kopyalıyorum

"yalnız amreikadan türkiyeye yerleşn bir arkadaşım 3gs telefonu uzun süre böyle bir aletle kullandı. yazılım ile unlock yapmadan...

aradım kapalı telefonu... konuşup teyid edecepğğim..

edit

evet gerçekten böyle bir aletle kullanmış..

3g telefonu turbo sim ile 1 yıl kadar kullaqndıktan sonra unlock yaptı... at&t telefondu...

turbo sim i de gittigidiyordan 20 tl ye almış

arkadaşlar yanllız yaptığı cihazların simfree olmadığı ne malum ? veya kontratı bitirmediği ne malum ?? yani bence bunlar kandırmaca paranızı kaptırmayın arkadaşlar bunlar hep dalavere şeyler .... unlock cıkarsa free olur kimse unlocku satmaz böyle bişey olmaz ...

dostum videoda cihazın model numarasında LL kodu var abd cihazı simfree olamaz cihaz işe yarayabilir olumsuz bakmamak lazım neden olmasın?

dostum videoda cihazın model numarasında LL kodu var abd cihazı simfree olamaz cihaz işe yarayabilir olumsuz bakmamak lazım neden olmasın?

dostum valla inşallah fake değildir cok para yatırdım bu kilitli iphone 4 lere :)

İnsallah dogrudur.Bunu test etmenin tek yolu satisa baslandiginda biri satin alir herkesle paylasir.Dogruysa herkes alir degilse ucret odeyen arkadasa odedigi ucrette yardimci olunur

alıp deneyen arkadaşın 10 $ ı benden . alın yazın bu msg ı bir kenara . alıcak olan arkadas bana PM atsın . anında 10$(15 tl ) yollıyım .. bıktım beklemekten ..

gevey in twiti buda

Twitter

adamlar daha önce çalışma yaptıklarını açıklamışlar ve sonrada zırt diye turbo simle kırmışlar..inş bunlar piyasaya sürmeden dev-team çıkarır şu unlock u

ya insanın aklına bazı sorular gelmiyor değil...

acaba apple ile bu gevey demi beraber çalışıyor...önce turbo sim diyip burdan para kazanacaklar...sonrada iphone 5 ile alın size unlock..

ne berbat iş arkadaş ya...iki yüz üç yüz fazla verseydim keşke fu alsaydım..nerden bilelim böyle olucağını..napalım sağlık olsun beklicez artık..

herkese sabırlar diliyorum valla ...