Jump to content

Yeni Iphone 4 ve Whatsapp Sorunsalı

Rate this topic


Recommended Posts

Dostlar selamlar. Iphone 4 aldım ve 4.1 iken JB yaptım, sorun yok. Kişi listem Gmail'de güncel olarak bulunduğundan Iphone'a direk google contacts ile sync yaptım, burada da sorun yok. Viber, Tango gibi bir çok programda listemdeki arkadaşları görüyorum ancak Whatsapp listemi sürekli refresh etmesine rağmen Whatsapp kullanan kontakları bulamıyor :confused::confused:

Not : Cydia'dan "Erase Contacts" ile tüm listemi temizleyip manuel olarak tek tek Whatsapp kullanan arkadaşlarımı eklediğimde de bu sorun devam ediyor, yani hiçbir şekilde eklediğim kullanıcıları program bulmuyor. Farklı kaynaklardan Whatsapp'ın son sürümünü indirip denedim ama hepsinde aynı noktada takılıyorum.

Bu probleme neyin sebep olabileceğini bilen var mıdır aranızda acaba?

Saygılar.

Link to comment
Share on other sites

Arkadaşlar belirtmeyi unuttum bu arada, ben telefonu yurtdışından almıştım ve Whatsapp'ı orada kurup confirmation mesajını orada iken alıp kurmuştum, Türkiye'ye gelince kontak listemi güncelledim ve baktım diğer arkadaşları bulmadı ben de kaldırıp kurayım dedim, bu defa kurulumda telefonum daha önceden kayıtlı oldugundan olsa gerek confirmation mesajı istemeden direk programı kurdum (telefon numaramı yazıp) ancak kurmama rağmen kontak listemi arıyor ve hiçbir arkadaş bulamıyor :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.