Jump to content

Lockscreen da saat ve tarih kaybolsun :)

Rate this topic

£rcmnt

Recommended Posts

Öncelikle uygulamanın son versiyonunu deb olarak yok cydia da ücretsiz modymi reposunda çıkıyor arattığınızda cydia ile yüklenen repodur ayrıca repo eklemenize gerek yoktur

Lockscreen Clock Hide : Tepedeki büyük karakterlerle yazılmış saati ve tarihi kaldırır. Onun yerine tepedeki çubukta küçük bi şekilde saati gösterir böylece koyduğunuz resmin üst kısmını çok güzel şekilde görebilirsiniz.

kendi tlfnumdaki lockscrenn :) i4 te denedim diğer cihazlarda deneme fırsatım olmadı onlarda da olacaktır tahminimce.

Bannerda yazı oldugu ıcın saatı yazmıyor oraYa yazı yazmayanlar ıcın saat gözükecektir ortada...

Arkadaşımız bu programı önerdi ona da teşekkür ederim... İlk resim SeRoStyLe arkadaşın cleanstatus programıyla yaptığı kapatma işlemlerini gösteren ss dır.

ModMyi source'de CleanStatus var operatör logosu şarj yüzdesi aklına gelebılcek herseyı status bardan temıozlıosun tavsıye ederim onuda.

post-303-13786389268327_thumb.jpg

post-303-13786389268579_thumb.jpg

Edited by £rcmnt

• Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bir üyemiz siprintomize ile yapamadığını söylemişti bende denedim status barda kaybetme dısında yazıları kaybedemedım konumdaki resme ulaşamadım kısacası ondan bu konuyu açma gereği duydum eğer aynısını yapıyorsa konu silinebilir

Edited by £rcmnt

iphone bu kadar popüler yapan aslında kişiselleştirme sonucunda çoğu tlfnun birbirinden farklı olması seninde oradan bataryayı kaldırmayı ıstemen benım yazıları kaldırmam tercih meselesi :) benimde aksine o çok hoşuma gidiyo bide mavi yaptım metal yanları batarya işaretinin bir temadan bulmuştum gayet hoş resimdende görebilirsin :)

iphone bu kadar popüler yapan aslında kişiselleştirme sonucunda çoğu tlfnun birbirinden farklı olması seninde oradan bataryayı kaldırmayı ıstemen benım yazıları kaldırmam tercih meselesi :) benimde aksine o çok hoşuma gidiyo bide mavi yaptım metal yanları batarya işaretinin bir temadan bulmuştum gayet hoş resimdende görebilirsin :)

Hı gördüm kardeş güzel olmuş ama işte ben sevmiyorum :) iphone ii alet yaw :P ama o saatin ve tarihin kalkması cok iyi oldu

ModMyi source'de CleanStatus var operatör logosu şarj yüzdesi aklına gelebılcek herseyı status bardan temıozlıosun tavsıye ederim onuda.

bak buda güzel işte teşekkürler konunun başına da ekleyebilirm sakıncası yoksa sipringtomize yi sırf bu yuzden yuklemeye gerek kalmayabilir o zaman :)

teşekkürler :) benim anlatmak istediğim ana ekranda saat kalsın tarih gitsin :) çünki springtomize ile saati küçültüyorum ama tarihi kopmle oradan silmek istiyorum :)

cleanstatus da vardı sanırım hocam bu dediğiniz biraz önce denemiştim..

edit : özür dilerim hocam ikisi aynı anda olanmış clean'daki..

Edited by iphone4atak

teşekkürler :) benim anlatmak istediğim ana ekranda saat kalsın tarih gitsin :) çünki springtomize ile saati küçültüyorum ama tarihi kopmle oradan silmek istiyorum :)

birde senden resimdeki slider ini isteyebilirmiyim oldukça sade ve hoş :)

slider ı ekledim burdan indirebilirsin temanın bundles klasörüne atman yeterli :)

benim verdiğim programda tarihi kaldırıyor ve saati de yukarı statüs bar kısmına atıyor tamamen boş oluyor lockscreen. Ayrıca ayarlar kısmından kapatıp açabiliyorsunuz programı :)

Springboard dosyası sercan arkadsımız ıcındır

com.apple.TelephonyUI.zip

SpringBoard.zip

Edited by £rcmnt

cleanstatus da vardı sanırım hocam bu dediğiniz biraz önce denemiştim..

cleanstatus bar sadece bar kısmındaki gösterilecekleri ayarlamaya yarıyor lockscreen kısmındakiler temayla alakalı onuda lockscreen hide programı yapıyor tema bilgisi olmayanlar için gayet basit bir uygulama yukle kalksın kolaylık saglayacaktır bırcok kısıye :)

anladım sorunu en başından beri fakat program tam anlamıyla full değil birini kaldırıp diğerini kaldırma gibi bir özelliği yok o yuzden yüklediğinde tarıhı tamamen kaldırcak saatide ekranın üst kısmnda ortaya koyacak bu sekildeki gibi saati göstermesi tarihi silmesi gibi özelliği yok meoman yada ejlover konu hakkında bilgi sahibidir kesin belki kodlama yoluyla kaldırılabılır tarıh

anladım sorunu en başından beri fakat program tam anlamıyla full değil birini kaldırıp diğerini kaldırma gibi bir özelliği yok o yuzden yüklediğinde tarıhı tamamen kaldırcak saatide ekranın üst kısmnda ortaya koyacak bu sekildeki gibi saati göstermesi tarihi silmesi gibi özelliği yok meoman yada ejlover konu hakkında bilgi sahibidir kesin belki kodlama yoluyla kaldırılabılır tarıh

teşekkürler üstat :) belki bu konuyu okurlarda yardımcı olurlar bende kodlamayla silinebileceğini düşündüm ama yerini bulamadım :) yabancı forumlarda baktım biraz ama sonuç alamadım :)

Ya bu clock hide 'da ben kaldırdım tarihi ... show date 'i acmak gerekiyo .. tarih gitsin istiyosunuz değil mi ? dediğimi bi dener misiniz ?

onu bende denedim de tarihi kaldırmıyo uste kucuk sekılde yıne koyuyor aslında alican arkadasımız saat kalsın sadece tarih gitsin istiyor lockscreen da program malesef ıkısınde kaldırıyor saati kucuk olarak statusbar da gösteriyor en istenilen şekilde bu oluyor :)

evet denedim ama saat gitti :)

ekran görüntüsü koyma imkanınız varmı acaba _?

ilk yazımda mevcut resim bende makeltmine la yazı oldugu ıcın sızde yoksa saati oraya koyuyor ve tarihide kaldırıyor :)